Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 13:39:17

buldozer >> asi se rád válí po zemi..:o)))

    Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 13:20:05

    mexik >> mne stačilo ked som ho videl ked ti išiel ochotne podobrat.som si cvrkol:-)))

      Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 13:10:10

      Carpe_Diem >> Baak - 13.6.2011 12:10:24 >> to jsi mu neměl říkat..teď to bude používat taky:o)))

        Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 13:09:44

        buldozer >> měl jsi ho ráno vidět..běží ke mě a najednou zmizel..:o))) Úplnej Hudini:o))

          Nbuldozer - Profil | Po 13.6.2011 13:02:46

          Carpe_Diem >> Baak - 13.6.2011 12:10:24 >> jak to tak sleduju tak ty se rád koupeš ve Vltavě ne?:-))

            NRashid 28.93 - Profil | Po 13.6.2011 12:36:45

            Carpe_Diem >> Baak - 13.6.2011 12:10:24 >> hele, ty máš zadek až na záda pod lopatky (dle tvého zabahňomatlaného trika včera ráno)? :-))))
            Jo a ten rozběh do vody při náhozu v teplákách byl taky epesní.... :-)))

              NBaak - Profil | Po 13.6.2011 12:10:24

              mexik >> správně mexíku 7 je akorát :-))) A taky mu řekni, jak jsi okoukal, jak se co nejrychleji dostat k prutům (krásně doklouzat po zadku)... Taky padání do vody a spoustu jiných záležitostí, co každej nedokáže.... :-)))))

                Nmexik - Profil | Po 13.6.2011 7:49:22

                buldozer >> že 6 je málo a osm moc;o)))

                  Nbuldozer - Profil | Ne 12.6.2011 21:53:31

                  mexik >> a čo si odkukal od Michala?

                    Nmexik - Profil | Ne 12.6.2011 21:47:23

                    buldozer >> nooo..právě proto, že jsem tam nebyl...jinak mají ze mě respekt a do bivaku mi nelezou..:o)

                      Nbuldozer - Profil | Ne 12.6.2011 21:45:09

                      mexik >> jak to že néé?ked si tam nebol tak som ich hladal pod tvojim lehátkom :-)

                        Nmexik - Profil | Ne 12.6.2011 21:43:23

                        buldozer >> asi joooo..ale aspoň mi nelezou do bivaku, jako tobě:o))

                          Nbuldozer - Profil | Ne 12.6.2011 20:28:53

                          mexik >> teba asi milujú more:-))ked si tam mal bivak a bol som tam sám tak si v nom mal 5ks:-))ich potaju asi přikrmuješ ne?

                            Nbuldozer - Profil | Ne 12.6.2011 20:27:12

                            Carpe_Diem >> Baak - 12.6.2011 19:16:28 >> já dnes nadělal montáže,PVA.zítra jedeš na Moravu?když jo tak mi pak zavolej a dohodneme se.

                              Nmexik - Profil | Ne 12.6.2011 19:26:58

                              Carpe_Diem >> Baak - 12.6.2011 19:16:28 >> Nooo..mě teda jeden otravoval...ale po upozornění, že na něj pošlu Buldozera, zmizel jak pára nad hrncem:o)))

                                NBaak - Profil | Ne 12.6.2011 19:16:28

                                buldozer >> My jsme mezitím co jsi roloval popíchali všechny kapry ve Vltavě a teď nevím na co ti to krmení bude, když už všichni kapři byli chycení :-)))) Jinak jsi měl chyběl moc, neměl se kdo hrát s ježkama :-((( ale aspoň byl od nich klid :-)))

                                  Nbuldozer - Profil | Ne 12.6.2011 17:23:29

                                  Carpe_Diem >> Baak - 12.6.2011 16:44:05 >> chýbal som ti miláčik?akurát som sa zobudil.včerajšie rolovanie mi dalo zabrat:-))

                                    Nmexik - Profil | Ne 12.6.2011 16:46:33

                                    Slavík >> nezáviď:o))

                                      Nmexik - Profil | Ne 12.6.2011 16:46:14

                                      Carpe_Diem >> Baak - 12.6.2011 16:43:04 >> pravdu máš..ještě,že aspoň ta foukačka funguje:o)))

                                        NSlavík - Profil | Ne 12.6.2011 16:46:00

                                        Carpe_Diem >> Baak - 12.6.2011 16:44:05 >> žije ale ještě ladí asi krmení a dodělává popky on se v tomhle vyžívá :))