Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

NBaak - Profil | Ne 12.6.2011 16:44:05

Slavík >> žije buldozer ? :-)))) mám o něho strach, od rána tu ještě nebyl :-(((

    NBaak - Profil | Ne 12.6.2011 16:43:04

    Mexíku a řekni jim ještě pravdu, že oba byli najednou, na každém návazci jeden :-)))) jeden tahal do prava,druhej do leva, to byl boj :-))))

      NSlavík - Profil | Ne 12.6.2011 16:35:01

      mexik >> hlavně si slad hlásiče at ti zase nehlásí lodě místo jízdy !!! :))

        Nmexik - Profil | Ne 12.6.2011 16:30:33

        Carpe_Diem >> Baak - 12.6.2011 16:07:35 >> to víš, my dva si všechno řekneme a ukážeme, ale tyhle jsou tajný jak CIA;o))) Ps: my už jsme i sehraný:o)))

          NSlavík - Profil | Ne 12.6.2011 16:10:49

          Carpe_Diem >> Baak - 12.6.2011 16:07:35 >> tak včera u válení nic neschovával byl odhalen aspon hrud :))

            NBaak - Profil | Ne 12.6.2011 16:07:35

            Slavík >> Bulda je sice můj kaprařský vzor :-)))...ale nekoukal, on si to všechno hrozně schovává a používá krycí názvy... :-)))

              NSlavík - Profil | Ne 12.6.2011 15:44:49

              Carpe_Diem >> Baak - 12.6.2011 13:18:13 >> si koukal buldovi pod ruce né? :))))

                Nmexik - Profil | Ne 12.6.2011 13:23:57

                Carpe_Diem >> Baak - 12.6.2011 13:18:13 >> nerozčiluj se a vezmi si prášek:o)))

                  NBaak - Profil | Ne 12.6.2011 13:18:13

                  buldozer >> Takže.... zase jsem tam strávil víkend a zase jsem domu přijel nasranej... Nebaví mě tam tahat pořád dokola stejný kapry... zjistil jsem,že umím totální hovno a silně uvažuju,že závody zruším ze zdravotních důvodů, za ty poslední výpravy mi z toho začalo pěkně jebat ... :-) Omlouvám se za sprosté výrazy,ale bez nich bych kur...va nedokázal vyjádřit můj vztek :-)))) Tak a už je mi líp....

                    Nbuldozer - Profil | Ne 12.6.2011 10:12:50

                    Carpe_Diem >> Baak - 11.6.2011 22:37:21 >> tak čo si nachytal žuvačka?

                      Nbuldozer - Profil | Ne 12.6.2011 9:51:46

                      Carpe_Diem >> Baak - 11.6.2011 22:37:21 >> ted si šúlam už iba vajíčka v trenkách:-)

                        NSlavík - Profil | So 11.6.2011 22:44:08

                        Carpe_Diem >> Baak - 11.6.2011 22:37:21 >> ten šel k televizi je K.O. nebyla to moc sranda,padlo 120 vajec

                          NBaak - Profil | So 11.6.2011 22:37:21

                          buldozer >> jeste sulas?

                            Nbuldozer - Profil | So 11.6.2011 9:03:52

                            Slavík >> myslím že ten šušńák:-)ten čo kazí tu fotku v bielom oblečení je teda otras:-)

                              NSlavík - Profil | So 11.6.2011 9:02:30

                              buldozer >> kdo?

                                Nbuldozer - Profil | So 11.6.2011 8:28:58

                                Slavík >> fešák

                                  NSlavík - Profil | Pá 10.6.2011 23:35:25

                                  buldozer >> pozdrav od Michala,podívej ten bachor ten je na stejný dietě jak ty :))

                                    Nbuldozer - Profil | Pá 10.6.2011 20:59:39

                                    Rashid 28.93 >> už idem:-)

                                      NRashid 28.93 - Profil | Pá 10.6.2011 20:57:45

                                      Hej šuflikanti!!!! A alou domů (do privátu)!!! :-)))

                                        Nbuldozer - Profil | Pá 10.6.2011 20:48:32

                                        Carpe_Diem >> Baak - 10.6.2011 20:46:06 >> to už viem dávno.videl si tu fotku nie?