Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

NBaak - Profil | Pá 10.6.2011 20:46:06

buldozer >> prej ani on a rolovani

    Nbuldozer - Profil | Pá 10.6.2011 20:41:33

    Carpe_Diem >> Baak - 10.6.2011 20:39:29 >> ked ho nechávaš niečo robit tak sa ani nečudujem že sa porezal.on a práca to nejde dohromady:-)ako ty a kapor:-)

      NBaak - Profil | Pá 10.6.2011 20:39:29

      buldozer >> To prej zvladnes sam, on si porezal ruku

        Nbuldozer - Profil | Pá 10.6.2011 20:37:24

        Carpe_Diem >> Baak - 10.6.2011 20:35:28 >> mu dám v nedelu:-))zajtra makačka rolovačka:-)

          NBaak - Profil | Pá 10.6.2011 20:35:28

          buldozer >> on rikal,ze ti zavola v nedeli,zrovna stavi bivak

            Nbuldozer - Profil | Pá 10.6.2011 20:33:31

            Carpe_Diem >> Baak - 10.6.2011 20:31:29 >> jo?chytá?tak mu řekni že ho petúcha čekám na skype!

              NBaak - Profil | Pá 10.6.2011 20:31:29

              buldozer >> Kde jsi ? Martin uz je tady taky a zrovna vytahl kapra

                NRobert Samek - Profil | Pá 10.6.2011 17:31:44

                http://rybaripraha.cz/clanky.aspx - nonstop povolen :) spadl nám obrovský balvan ze srdce :)))

                  NBaak - Profil | Pá 10.6.2011 13:58:06

                  buldozer >> V masokombinátu jsou lepší ceny :-)))

                    Nbuldozer - Profil | Pá 10.6.2011 13:42:09

                    Slavík >> nezávid!s tebou som sa už dost naprcal:-)

                      NSlavík - Profil | Pá 10.6.2011 13:40:30

                      buldozer >> zase sex? :)) nechte si to až budete sami !!!

                        Nbuldozer - Profil | Pá 10.6.2011 13:39:02

                        Carpe_Diem >> Baak - 10.6.2011 13:36:22 >> pod do prívatu!

                          Nbuldozer - Profil | Pá 10.6.2011 13:37:34

                          Carpe_Diem >> Baak - 10.6.2011 13:36:22 >> namiesto neoprenu mám tuk:-))ked ma Martin kopne do zadku tak budem točit pod vodou:-)

                            NBaak - Profil | Pá 10.6.2011 13:36:22

                            buldozer >> na čo kameru, šak máš foták :-)))) Z tebe bude potapec? Jestě potřebuješ neopren, nebo ti martin půjčí prsačky :-)))))

                              Nbuldozer - Profil | Pá 10.6.2011 13:02:24

                              Carpe_Diem >> Baak - 10.6.2011 12:49:57 >> v telefonu si bol kludný:-))práve mi došla podvodná kamera a objednávka od Paryse tak nezabávaj:-)

                                NBaak - Profil | Pá 10.6.2011 12:49:57

                                buldozer >> Hej more, co ty do mě když já do tebe nic.... Já mdnes nemakám,já se nervuju a vztekám...

                                  Nbuldozer - Profil | Pá 10.6.2011 12:31:03

                                  Carpe_Diem >> Baak - 10.6.2011 8:40:20 >> dnes makám dřív než ty more:-)mrokár

                                    NRashid 28.93 - Profil | Pá 10.6.2011 11:36:46

                                    Carpe_Diem >> Baak - 10.6.2011 11:18:53 >> ale vždyť já jedu, v sobotu jsem tam u Vás jak na koni (dneska ještě krním v práci).....

                                      NBaak - Profil | Pá 10.6.2011 11:18:53

                                      Rashid 28.93 >> tak pojed taky a taky dostanes zlate prase....

                                        NRashid 28.93 - Profil | Pá 10.6.2011 10:43:49

                                        Carpe_Diem >> Baak - 10.6.2011 10:26:49 >> tak to teda ne!!! Mexík je můj parťák! A nedám ti ho ani za zlatý prase, hodinky s vodotryskem, ani jiný pochybný krámy :-P !!! :-)))