Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

NBaak - Profil | Pá 10.6.2011 10:36:36

Slavík >> Jo přijed,budem rádi,já ti moje montáže rád ukážu.... Tupé háčky, 5 let starý florec, místo obratlíku suk, a 0,12 mm vlasec, místo boilie třešně a vnadím bahnem :-))))) Šlape to ja prase.... Jo a víšm,že jsem se domluvil s buldozerem... Pořád chce po mně nějakou slevu,tak jsme se domluvili,že mu dám aspoň slevu z té výhry co vyhrajete, místo 60 papírů dostanete 30 :-))))))))))

    NSlavík - Profil | Pá 10.6.2011 10:31:03

    Carpe_Diem >> Baak - 10.6.2011 10:26:49 >> to číslo si na něho nech :)) já se tam možná nějak ukážu jen skontrolovat na co chytáte,okouknout montáže,no prostě vomexikovat :)))

      NBaak - Profil | Pá 10.6.2011 10:26:49

      Slavík >> Srkačkačka srkala jak o život.... Háčky byly chytlavé, hlavně ten trojhák :-))) Ty Kaptory mě taky zajímají, jestli je to nějaký fejk, tak dostane na hubu :-)))) Já vám to koulení vůbec nezávidím,ale aspoň budete mít pocit,že jste proto udělaly všechno :-) S mexíkem budem na Vltavě a dáme vědět,co to dělá :-) Hele míchačku nemám,ale mám číslo na frajera co jezdí s domíchávačem :-))))

        NSlavík - Profil | Pá 10.6.2011 10:16:23

        Carpe_Diem >> Baak - 10.6.2011 10:11:26 >> já mam stres z toho zítřejšího válení,bulda mě strašně honí a máme toho rolovat mooooc,proč sem nepřivezeš aspon míchačku ? :))

          NSlavík - Profil | Pá 10.6.2011 10:13:17

          Carpe_Diem >> Baak - 10.6.2011 10:08:12 >> doufam že si jel jako vždy srkačka+návazce taky jsem si to zamiloval nejlepší je když se chytí malej kapr a druhej hák mu probodne třeba oko to je supr! Vzal jsem ty Kaptory co si koupil a zdá se že jsou stejné na první pohled ale ty mé jsou ostré i když dražší :)) Musíme je porovnat vedle sebe,fakt mě to zajímá jestli to je ně kopije

            NBaak - Profil | Pá 10.6.2011 10:11:26

            Slavík >> Dnes mám ale stres jak prase, zůstaly nám viset dva kamiony v Polsku, a tak zo řeším a nadávám každému koho potkám :-) Dávno jsem měl být na Moravě :-( Vypadá to že pojedu až v pondělí a víkend obětuju ještě rybám :-)))))

              NBaak - Profil | Pá 10.6.2011 10:08:12

              Slavík >> Díky, byla to fajn chytačka , ty žížaly, foukačky a medovky fungovaly super :-))))))))))))))))

                NSlavík - Profil | Pá 10.6.2011 9:03:50

                Carpe_Diem >> Baak - 10.6.2011 1:02:41 >> hezké,gratuluji hlavně k plotici :))

                  NBaak - Profil | Pá 10.6.2011 8:40:20

                  buldozer >> Vstávej lenochu .... :-))) Máš koulet a ne se válet v posteli :-)

                    NBaak - Profil | Pá 10.6.2011 8:18:58

                    Tak kolik týmů využije poslední víkend před závodama k tréninku? :-)

                      NRashid 28.93 - Profil | Pá 10.6.2011 6:37:47

                      mexik >> voda u mě před barákem je ještě zatím taky čistá, ale to nic neznamená. Sázavě to krapet trvá.... Přes přepad jde o žďabec víc vody, než poslední dva měsíce, ale nic zásadního....

                        NBaak - Profil | Pá 10.6.2011 1:02:41

                        Slavík >> skoda... já chtěl jet, ale musím do kanclu :-) Celkem dnes 6 kousků :-) a jedna plotice :-)

                          NSlavík - Profil | Čt 9.6.2011 23:37:21

                          Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 22:35:17 >> si měl říct dřív já seděl s Vojtou na pivě a on ti chtěl volat aby si šel taky,já mu řekl že jsi na moravě. Mohli jsem tě tam otravovat a nalejvat :)

                            NBaak - Profil | Čt 9.6.2011 22:35:17

                            mexik >> ne ne sedim kousek od te hospody,ve 12 to balim

                              Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 22:24:25

                              Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 22:22:15 >> hm..Tak možná to s nima trošku hnulo..to přitekla špína z Berounky:o) Jsi u sebe?

                                NBaak - Profil | Čt 9.6.2011 22:22:15

                                mexik >> voda je stejne,ale zakalena troch je...

                                  Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 22:19:08

                                  Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 22:15:46 >>.:o))) Zvedla se trochu voda a přikalila?

                                    NBaak - Profil | Čt 9.6.2011 22:15:46

                                    mexik >> rano musim jeste do kanclu,sedim tady,mam 3 pruty :-) a pekne jim davam :-)

                                      Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 22:13:06

                                      Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 22:07:06 >> já myslel, že jsi na moravě?

                                        NBaak - Profil | Čt 9.6.2011 22:07:06

                                        Tak panove,sedim na vltave a od 6 hodin mam 2 male a 3 bodovane,nejvetsi 64 cm