Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 19:46:51

buldozer >> Na ruce jsi mi koukal maximálně ty, když jsem tě učil ladit mojí televizi;o)

    Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 19:42:44

    mexik >> a proč si mi pořát koukal na ruce?:-)

      Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 19:34:11

      buldozer >> jooo a po tobě jsem nic vědět nechtěl..tak nebuď furt vztahovačnej;o)))

        Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 19:33:40

        buldozer >> ty jsi jak kafemlejnek;o) Furt meleš to samé do kola;o) A při tom to není pravda...;o)

          Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 19:32:57

          Slavík >> videl:-))

            Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 19:32:32

            mexik >> po pretekoch pozveš na guláš a sodovku a všetko ti povieme:-)

              NSlavík - Profil | Čt 9.6.2011 19:32:31

              buldozer >> viděl jsi kruh? to zažiješ na živo máš se na co těšit !!!

                Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 19:31:29

                mexik >> já nejsem zvědavej?ty kopírka.ja ti nepíšem aké budete používat montáže,gule,strategiu vnadenia atd atd:-))fíííízel

                  Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 19:30:30

                  Slavík >> ja som myslel že to si sa u nich naučil a používaš to na mna:-)

                    Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 19:30:26

                    buldozer >> nebuď zvědavej petůch..;o)

                      NSlavík - Profil | Čt 9.6.2011 19:29:35

                      buldozer >> tohle na mě nezkoušeli

                        Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 19:29:06

                        mexik >> ako ti može odpovedat na vaše gule ked chytá na moje?

                          Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 19:28:17

                          Slavík >> Hele já měl jednu konkrétní otázku..na jeden druh koulí a ještě můj..nic na vaše BMX, BMW či ASR..;o)

                            Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 19:26:46

                            Slavík >> a čelovka ti už svieti do očí?:-)

                              NSlavík - Profil | Čt 9.6.2011 19:26:14

                              mexik >> koukam ještě že nemam pouta i tak jsem ale zaznamenal nátlak :))

                                Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 19:25:49

                                Slavík >> muhaha

                                  Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 19:24:54

                                  Slavík >> já pracuju furt, líná huba, holé neštěstí:o))

                                    Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 19:23:59

                                    buldozer >> no to nevím, nevím jesli nám tu výhru odpustíš:o)))

                                      Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 19:23:20

                                      mexik >> nezkazil.iba má chlapec rozum.je týžden pred pretekom tak nič nebudeme prezrádzat nie?ste konkurencia a po pretekoch budeme zase kamoši(len tak na oko):-)

                                        NSlavík - Profil | Čt 9.6.2011 19:23:14

                                        mexik >> já myslel že už jsi z práce doma?