Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 19:21:34

buldozer >> no dobře, dobře..teď jsi si to trochu vyžehlil..:o)) Ps: tak Martin už je tajemnej jak ty..to jsi ho dobře zkazil;o)

    Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 19:19:28

    mexik >> a ted máš ty pravdu:-)

      Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 19:18:49

      buldozer >> No když to říkáš..tak to musí být pravda..páč ty a bůh nikdy nelžete:o))

        Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 19:11:04

        mexik >> a né?:-)

          Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 19:10:46

          buldozer >> ...joooo..??:o))))

            Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 19:06:59

            mexik >> no ale jeden telefon a zajtra tam sedím:-))

              Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 17:19:26

              buldozer >> chytrej kluk:o)

                Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 16:58:52

                Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 16:34:53 >> pretože to je vodárenska a tam sa nedostanem:-(

                  NBaak - Profil | Čt 9.6.2011 16:34:53

                  mexik >> Jak to myslíš?

                    Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 15:31:30

                    Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 11:35:52 >> nooo..ale to víno, které jsi mu teď nalil není zas tak čisté;o))

                      NBaak - Profil | Čt 9.6.2011 11:35:52

                      buldozer >> koukni jaké ryby jsou u nás http://www.boiliesystem.cz/krasavec-ze-stare-sterko​vny/

                        Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 9:57:35

                        Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 9:54:10 >> to je taká vec ktorá k vám na Moravu dojde za 5 let ako niečo revolučné:-)

                          NBaak - Profil | Čt 9.6.2011 9:54:10

                          buldozer >> A čo to jen ten prekladač? :-))))))))))

                            Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 9:47:25

                            Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 9:41:45 >> Martin lopatku nemá tak si v piii:-))mrokár?daj si prekladača:-))

                              NBaak - Profil | Čt 9.6.2011 9:41:45

                              buldozer >> Čo to je ten mrokár?

                                Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 9:40:55

                                Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 9:39:26 >> to máš recht:o)))) Bacha na něj..:o))

                                  NBaak - Profil | Čt 9.6.2011 9:40:33

                                  buldozer >> Nebojím se Martin mi půjčí lopatku.... s tou se ubráním :-))))

                                    NBaak - Profil | Čt 9.6.2011 9:39:26

                                    mexik >> Nepodceňuj Buldíka.... on je schopnej za auto nafouknout i jeho Mariner,aby to tam všechno dostal :-))))

                                      NSlavík - Profil | Čt 9.6.2011 9:39:08

                                      buldozer >> nevyhrožuj jsem s Michalem proti tobě za tu fotku se ti pomstim a ty víš že čelovka je tvůj nepřítel :))

                                        Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 9:37:45

                                        Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 9:34:28 >> drzáň jeden.útočiš?počkaj v stredu mrokár:-)