Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

Baak - Profil | Čt 9.6.2011 9:36:47

Slavík >> Navíc chci ať se u toho válení trochu zpotíte a ne taková pohodička jak je na fotce :-)

    mexik - Profil | Čt 9.6.2011 9:36:21

    Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 9:35:28 >> tak na to půjdou leda ježci.o)))

      mexik - Profil | Čt 9.6.2011 9:36:04

      Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 9:34:28 >> a kam by to dal?:o))) Už takhle šoupe jeho závodní speciál břichem o silnici:o))

        Baak - Profil | Čt 9.6.2011 9:35:28

        mexik >> Koupil jsem masovinu - potkan domácí....

          Baak - Profil | Čt 9.6.2011 9:34:28

          Slavík >> No mu musím ho zase trochu zblbnout, to víš,že když on něco slyší,tak to musí mít :-) nehledě na to,že když já budu mít 100 kg,tak buldozer bude chtít mít 200 Kg -)

            mexik - Profil | Čt 9.6.2011 9:34:24

            Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 9:30:28 >> a pro slepice či pro krůty?:o)))

              buldozer - Profil | Čt 9.6.2011 9:33:03

              Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 9:32:08 >> to věřím:-)

                Slavík - Profil | Čt 9.6.2011 9:32:35

                Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 9:30:28 >> :)))))))))) přesně vim kam směřuješ :)))))

                  Baak - Profil | Čt 9.6.2011 9:32:08

                  buldozer >> Nešůlaj, kup si koule od nás a máš klid i od ryb :-)))))

                    Baak - Profil | Čt 9.6.2011 9:30:28

                    Ty vooeee, tak já teď objednal 100Kg granulovaných pelet :-) chcte odkaz? :-)

                      buldozer - Profil | Čt 9.6.2011 9:23:46

                      mexik >> csss

                        mexik - Profil | Čt 9.6.2011 9:22:24

                        buldozer >> no aspoň budeš po dlouhé době zase něco dělat:o))

                          mexik - Profil | Čt 9.6.2011 9:22:05

                          Slavík >> si vezmu v pátek teleskopy a to si mě nikdo ani nevšimne:o))

                            buldozer - Profil | Čt 9.6.2011 9:21:01

                            mexik >> to budu i bez kecu:-)

                              Slavík - Profil | Čt 9.6.2011 9:20:47

                              mexik >> ty jdi k vodě s ukáčkama radši a když tam budeš sám pošlu ti za sebe náhradu,jsem zvědavej na co budeš chytat na závodech,pujč si výbavu :)

                                buldozer - Profil | Čt 9.6.2011 9:20:46

                                Slavík >> to si mě naučil ty:-)petúch

                                  Slavík - Profil | Čt 9.6.2011 9:19:44

                                  buldozer >> svině zákeřná :)

                                    mexik - Profil | Čt 9.6.2011 9:19:31

                                    buldozer >> Za tyhle kecy si to fakt budeš válet o víkendu sám:o)))

                                      buldozer - Profil | Čt 9.6.2011 9:17:56

                                      mexik >> samozrejme.to mu ide najlepšie:-)

                                        mexik - Profil | Čt 9.6.2011 9:16:52

                                        buldozer >> to ti věřím..není nad psychickou podporu parťáka:o)))