Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 9:14:06

mexik >> on mě podporuje morláne.mne to dodáva silu ked na mna iba kouka:-))

    Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 9:12:07

    Slavík >> hele na to aby jsi tam na něj koukal a pil kafíčko, tak to jsi tam stejně zbytečnej.. tak to to tam zvládne sám a my zatím můžeme sedět u vody:o))

      Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 9:10:49

      Slavík >> ty kam chceš íst?treba rolovat more!!!zase sadneš vedla mexika a na pretekoch budú používat to čo my,toto už neni sranda ho nepoznáš?:-)

        NSlavík - Profil | Čt 9.6.2011 9:09:42

        mexik >> musíme rolovat a to bude určitě trvat a pak už budu línej někam jezdit

          Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 9:08:15

          Slavík >> No z pátka na sobotu to bude pohodička.. Ale ze soboty na neděli už to takový med nebude..jestli jim to vyjde, tak budeš sedět akorát v bivaku a koukat na provazce vody..ti říkám, pojď v pátek:o)

            Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 9:07:31

            Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 9:00:13 >> tak mi zavolaj až tam budeš a dohodneme sa.

              Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 9:06:12

              Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 8:59:22 >> mě uvidíš ale dělám svoje:-)

                NSlavík - Profil | Čt 9.6.2011 9:04:34

                mexik >> kujva já nechci balit v děšti !!! uděláš něco s tim počasim nebo tam budeš sám?

                  Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 9:02:09

                  Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 9:00:13 >> no v pátek to bude pohodička..ale v sobotu už to bude voser...http://www.windguru.cz/cz/index.php?sc=9

                    NBaak - Profil | Čt 9.6.2011 9:00:13

                    mexik >> Jasnačka... :-) jen doufám,že to počasí bude lepšínež včera :-)

                      NBaak - Profil | Čt 9.6.2011 8:59:22

                      buldozer >> Ty stará liško podšitá.... Ne že tě na závodech taky uvidím s tím Squidem :-))))

                        Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 8:58:50

                        Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 8:57:09 >> No já mám volno..takže koukej dorazit ať se tam s tím tvým UKčkem nemusím dohadovat sám:o))

                          NBaak - Profil | Čt 9.6.2011 8:57:09

                          mexik >> Už jsem starej,mám hovno výdrž :-) příště jedu na ryby v neoprenu :-))))

                            NBaak - Profil | Čt 9.6.2011 8:56:21

                            buldozer >> Idem... a zajtra večer přijedu :-) idu šůlat :-)

                              NBaak - Profil | Čt 9.6.2011 8:55:30

                              Slavík >> Jo jo, je tam pod tou vrbkou, nachystaný jako první ryba závodu :-) možná taky zároveň i naše poslední... :-)))

                                Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 8:55:21

                                Carpe_Diem >> Baak - 9.6.2011 8:54:20 >> viem od koho:-))dnes ideš na tu Moravu?

                                  NBaak - Profil | Čt 9.6.2011 8:54:20

                                  buldozer >> Nekupil, jak jsi spal tak jsem ti kilo šlohl ...... :-))))) Chytil jsem ho na Squid - liver,ale nemůžu ti říct od koho :-)

                                    Nbuldozer - Profil | Čt 9.6.2011 8:29:49

                                    Carpe_Diem >> Baak - 8.6.2011 22:47:07 >> si si kupil naše gule že si urobil záber?som myslel že budeš na noc?

                                      NSlavík - Profil | Čt 9.6.2011 8:29:15

                                      Carpe_Diem >> Baak - 8.6.2011 22:47:07 >> hezky ten už je bodovanej máš ho u břehu v saku než to začne že? Ta buřina s nima hnula,měl by si jít dnes nebo lépe už tam sedět !!!

                                        Nmexik - Profil | Čt 9.6.2011 8:03:48

                                        Carpe_Diem >> Baak - 8.6.2011 22:47:07 >> a já myslel jaký jsi držák, že jsi tam vydržel celou noc a ty jsi takhle utekl domů:o))