Budoucnost kaprařiny

Jaká asi bude budoucnost kaprařiny a jak bude lov kaprů vypadat třeba za 20 let? Co si o tom myslíte?
Autor diskuse: hotts - Profil , 9.1.2011 kaprařina - ostatní

Luděk Černý(Lc1) - Profil | Po 24.1.2011 13:21:04

-stop salámbaits- >> pelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - 24.1.2011 13:18:43 >> něpřes legoko)

    Pvl - Profil | Po 24.1.2011 13:20:28

    Samá šifra - kdo to má luštit ?? Nebuďte měkký :o§))

      pelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - Profil | Po 24.1.2011 13:18:43

      Luděk Černý(Lc1) >> tak to je pěkně v děkun:))

        pelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - Profil | Po 24.1.2011 13:18:14

        Venca888 >> budou se lovit jen 20kg+ :))

          Luděk Černý(Lc1) - Profil | Po 24.1.2011 13:14:54

          Pvl >> bude úplně v delipr))

            Pvl - Profil | Po 24.1.2011 13:13:29

            Luděk Černý(Lc1) >> Napiš to normálně a vynech neslušný slova :o§))

              Venca888 - Profil | Po 24.1.2011 13:13:01

              -stop salámbaits- >> pelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - 24.1.2011 13:07:45 >> jojo... a z čehopak ty slušný vyrostou? :-)

                Luděk Černý(Lc1) - Profil | Po 24.1.2011 13:11:22

                přemýšlím jak to slušně napsat....))?

                  pelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - Profil | Po 24.1.2011 13:07:45

                  Venca888 >> všichni né,jen ty a tobě podobní masaři,pač si všechny násaďaky a ryby střední velikosti vyžerete,a solidního kapra nejste schopni ulovit.

                    Venca888 - Profil | Po 24.1.2011 13:04:51

                    jestli budou všichni praktikovat chyť a pusť, tak za 20 let budeme chytat tak maximálně filcky...

                      rover - Profil | Po 24.1.2011 12:24:24

                      Moc bych se tím netrápil, protože život rybí je tak složitej, že samotnej život kapra je proti tomu úplnej hadr !

                        rybomil - Profil | Po 24.1.2011 11:59:37

                        Možná bude na MS a Olympiádě, sólo, 2boj, 3boj, 5tiboj, 7miboj a desetiboj. Každá disciplína 1000 startujících.

                        Nebo taky nee ? Budoucnost a osud Karpobití či nebití je mi u vocasu.......

                          - Profil | Po 24.1.2011 11:49:32

                          Budoucností kaprařiny je jedině pravá kaprařina :) http://www.mrk.cz/bleskovky.php?id=11284&kw=prav%E1​%20kapra%F8ina

                            Lauri - Profil | Po 24.1.2011 11:42:24

                            Sakra to jsou mi ale otázky. Já nevím co bude za dvacet minut, natož za dvacet let. Myslím že za dvacet let si najmu sluhu (třeba Jovánka), který mi bude nahazovat, zakrmovat, zavážet a zdolávat trofejní kapry. A já se s nimi budu fotit a chlubit tady na MRKu.

                              Radek Š - Profil | Po 10.1.2011 15:28:57

                              Záleží jak se budeme chovat k našim vodám a hlavně k rybám. Já chodím na ryby proto abych si užil ten božský klid s okolní krásnou přírodou, adrenalin když příjde záběr od větší ryby. Prostě je to nádhera a věřím tomu, že nové generace rybářů nebudou chodit na ryby proto aby se jim peníze investované do povolenky za každou cenu vrátili. Ať si to každý přebere. Někdo už předemnou řekl: Je hodně lidí co chodí na ryby ale jen pár rybářu. Chovejme se jako rybáři a budoucnost bude mít nejen kaprařina ale i všeobecné rybaření.

                                šmudla - Profil | Po 10.1.2011 13:59:33

                                Kapr budoucnost má.
                                Za kaprařinu se denně modlím, aby kaprařina, tak jak ji dnes známe, žádnou budoucnost neměla.

                                  Jarda Š. - Profil | Po 10.1.2011 13:44:26

                                  jurasoft >> Kapraři se holt budou muset naučit na rybách nechlastat a modlit se čelem k Mekce, aby se riziko útoků snížilo.

                                    Batuta - Profil | Po 10.1.2011 13:38:35

                                    jurasoft >> jen jestli ti ta opatrnost bude co k čemu...

                                      Batuta - Profil | Po 10.1.2011 13:34:25

                                      jurasoft >> A když tě chtějí poškádlit, nazvou tě optimistou, že?

                                        Jarda Š. - Profil | Po 10.1.2011 13:32:54

                                        jurasoft >> Ano, to je pravda, že Čína se stává nejsilnější ekonomikou světa, ale to naopak riziko, že by se uchýlila k nějakým vojenským výbojům, snižuje.