- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chodíte na ryby sami i přes noc?
Nemáte přece jenom "takový divný pocit"
Můžete napsat i nějaké zážitky z nočního samostatného rybaření.
Díky.
Můžete napsat i nějaké zážitky z nočního samostatného rybaření.
Díky.
Autor diskuse: milin - Profil , 15.12.2010 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
18x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Petr64 - Profil | Út 14.2.2012 20:07:17
P.R.E.D.A.T.O.R >> Však už je teplo.Za chvíli to začne.Kurňa.Už ať su na vodě.
Koly.P - Profil | Út 14.2.2012 20:05:14
S kámošema jedině... Naposledy na Slapech. Léto, gril...rybaření...příroda, krásná voda...
P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 14.2.2012 20:04:31
Petr64 >> aha,tak to potom jo,ale tak v teď podle toho jak je na rybách kosa by si mi to aji šiklo že?! :-))
Mr.Mepps - Profil | Út 14.2.2012 20:04:20
P.R.E.D.A.T.O.R >> Ne o romantice u diodových lamp sem ještě neslyšel :D
P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 14.2.2012 20:03:14
Mr.Mepps >> hehéé,nevíš ani co jsou lampy?či co? :D
Petr64 - Profil | Út 14.2.2012 20:01:26
P.R.E.D.A.T.O.R >> Ty nohy sem tam položil ráno.Přes poledne už pod něma bylo strčený tričko.:o)))
P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 14.2.2012 20:00:04
Petr64 >> ale ty nohy na tý rozpálený gumě...mno moc dlouho bych to nedával...:-)
vundu - Profil | Út 14.2.2012 19:58:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
...já byl 5dní a 4noci úplně sám.....nic lepšího jsem si nemohl přát,ne že by mi vadilo vyrazit s někým,ale prostě ten klid a vše jsem si vychutnal na 100% už se těším na letošní chytání přes noc a hlavně sám....:-))))
P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 14.2.2012 19:58:14
Mr.Mepps >> no co?víš to je takový to z vosku a navrchu je "knot" a ten jak se zapálí tak to svítí víš?!mno jo vy to neznáte vy si děláte romantiku tak u diodových lamp vole ;-DD
P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 14.2.2012 19:54:56
Mr.Mepps >> jo,to si pak ani na noc nepamatuješ mno...
ale i když jedeš sám tak to má něco do sebe,ještě lepší když vezmeš kočku na úhoře a ještě si dáš mezi cajty svíčku...romantika u svíček :-))
ale i když jedeš sám tak to má něco do sebe,ještě lepší když vezmeš kočku na úhoře a ještě si dáš mezi cajty svíčku...romantika u svíček :-))
rybarkaJMK - Profil | Út 14.2.2012 19:53:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
i já přiložím svůj pocit při nočním lovu. Začnu asi tím, že přírodu mám ráda, a to skoro v jakých koliv podobách, tudíž tam patří i noční lov, který je s pobytem venku spjatý. V letních nocích se téměř často vyskytuji v přírodě. několikrát i do ranních hodin. Pokud se jedná o noční čekanou, to si nenechávám ujít, člověk je ozbrojen a nebojí se. Když jsem ještě měla svého koně, ráda jsem na něm jezdívava za teplých letních večerů na projížďky a vracela se za nočního svitu měsíce a blíže k domovu za svitu dvou veřejných lamp. To jsem se také nebála, poněvadž jsem měla jistotu v koně, který má velmi dobré smysly a dokáže včas zareagovat. Ale pokud se jedná o rybolov osamotě, už bych se takových akcích nechtěla zúčastňovat. I když jsem je mívala velmi ráda. Přírody jako takové se nebojím, ba naopak vychutnávám si ty zvuky a poté klid, ranní zpěv ptáků je též velice krásným pohlazením pro duši člověka...
Čeho se venku obávám jsou ostatní lidé. Zvěř nikdy neútočí bez důvodu - pokud je možné raději uteče. Ale to se o některých lidech říct nedá. Proto jsem ráda že na ryby v letošní sezoně nebudu muset jezdit sama.
Čeho se venku obávám jsou ostatní lidé. Zvěř nikdy neútočí bez důvodu - pokud je možné raději uteče. Ale to se o některých lidech říct nedá. Proto jsem ráda že na ryby v letošní sezoně nebudu muset jezdit sama.
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 22.2 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 83 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - všechna témata
SoRybáři a vinařství 930
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73











