Rybářský slovní fotbal

Slovní fotbal určitě každý zná, tenhle se hraje na poslední dvě písmena, kterými musí začínat další navazující slovo. Používat je možné jen jednoslovné termíny, názvy, označení nářadí, ryb atd ...
Kopírujte vždy předchozí zápisy.
Pokud dojdeme do slepé uličky, začneme zas znovu.
Používejte editaci vlastních zápisů, protože když ve stejnou chvíli bude reagovat víc lidí, platný může být jen jeden a to první z nich. Takže pomocí editace v tomhle případě můžete vše zdárně opravit.
Autor diskuse: Knapík - Profil , 19.11.2010 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Azbest Profil

Nezačneme skládat pěkně slovíčko po slovíčku nějaký třeba i rybářský příběh ?

A) Ne, hrajem dál fotbal.0%

B) Ano, jsem pro příběh.100%

C) Mám jiný konstruktivní návrh, který uvedu níže.0%

Od 24.7.2012 hlasovalo 10 čtenářů.

NSven - Profil | Út 28.12.2010 13:19:47

tavenina ( při čištění olova před litím ) inagurace ( uvedení rybáře do zvlášt důležité funkce)-acetylen (krásně bouchá)-lenost ostrůvek-veka (je z ní víc strouhanky než z rohlíku) - ekans (angl. had, pozpátku )-ansábl- ábl fábl domine ( šišlavej rybář rozpočítává návnady, které dá přednost)
- inerciálník ( setrvačník ) Nikl ( ikona ostrých kaprařů)

    Ntarget 40 - Profil | Út 28.12.2010 13:14:58

    tavenina ( při čištění olova před litím ) inagurace ( uvedení rybáře do zvlášt důležité funkce)-acetylen (krásně bouchá)-lenost ostrůvek-veka (je z ní víc strouhanky než z rohlíku) - ekans (angl. had, pozpátku )-ansábl- ábl fábl domine ( šišlavej rybář rozpočítává návnady, které dá přednost)
    - inerciálník ( setrvačník )

      NPetr64 - Profil | Út 28.12.2010 13:10:02

      target 40 >> To i já,ale pokémonů bylo tolik,že bych si mohl zahltit svou malou interní paměť.:-)

        Ntarget 40 - Profil | Út 28.12.2010 13:06:04

        Petr64 >> já taky ale rozšiřuju si vědomosti :-)))

          NPetr64 - Profil | Út 28.12.2010 13:03:11

          target 40 >> Aha,to já vyrůstal na čertíku Bertíkovi.:-)

            NDasny - Profil | Út 28.12.2010 13:01:06

            tavenina ( při čištění olova před litím ) inagurace ( uvedení rybáře do zvlášt důležité funkce)-acetylen (krásně bouchá)-lenost ostrůvek-veka (je z ní víc strouhanky než z rohlíku) - ekans (angl. had, pozpátku )-ansábl- ábl fábl domine ( šišlavej rybář rozpočítává návnady, které dá přednost)

              Ntarget 40 - Profil | Út 28.12.2010 13:00:48

              Petr64 >> jmenuje se tak i jeden pokémon :-))))

                NPetr64 - Profil | Út 28.12.2010 12:57:03

                tavenina ( při čištění olova před litím ) inagurace ( uvedení rybáře do zvlášt důležité funkce)-acetylen (krásně bouchá)-lenost ostrůvek-veka (je z ní víc strouhanky než z rohlíku) - ekans (angl. had, pozpátku )-ansábl-

                  NPetr64 - Profil | Út 28.12.2010 12:56:24

                  target 40 >> I tak se dá?:-)

                    Ntarget 40 - Profil | Út 28.12.2010 12:54:22

                    tavenina ( při čištění olova před litím ) inagurace ( uvedení rybáře do zvlášt důležité funkce)-acetylen (krásně bouchá)-lenost ostrůvek-veka (je z ní víc strouhanky než z rohlíku) - ekans (angl. had, pozpátku )

                      NPetr64 - Profil | Út 28.12.2010 12:49:37

                      nátělník- Nikaragua (také jezero) - Guantanamo (údajně tam bylo některým lidem znemožňováno ryb. vyžití =) ) - amortizace ( ryb. náčiní )-aceton (krásně voní):-) Toníček ( co chytá ryby)-čekatel (co čeká na ryby) televize ( někde jsem to viděl, že si ji berou sebou)- Izer( Zdeňek, imitátor, rybář) zero ( někdy se nedaří)-erotoman (tomu se taky někdy nedaří) - Manitou ( indiánský patron, i lovu )-touha (po úlovku i v zimě) uhájku ( oblíbený místo) j.k.ústav - (jihočeský kapří ústav - kdybych chytal kapry, s fleku ho založím - tavenina ( při čištění olova před litím ) inagurace ( uvedení rybáře do zvlášt důležité funkce)-acetylen (krásně bouchá)-lenost ostrůvek-veka (je z ní víc strouhanky než z rohlíku)

                        NPetr64 - Profil | Út 28.12.2010 12:29:00

                        Dasny >> tak to potom jo :o))

                          NDasny - Profil | Út 28.12.2010 12:28:18

                          Petr64 >> Ne, náhodou mi to teď děsně pálilo. A stíhal jsem odpovídat i na to, co nestačíte mazat :-)

                            NPetr64 - Profil | Út 28.12.2010 12:26:30

                            Dasny >> To byl asi ten případ prstů a toho na krku.Co?:-))

                              NDasny - Profil | Út 28.12.2010 12:25:47

                              Petr64 >> Mimo mísu nee, byl jsem totiž děsně rychlej. :-)

                                NPetr64 - Profil | Út 28.12.2010 12:24:57

                                Dasny >> Seš mimo mísu.Poslední si byl ty.Ostroretku sis okopčil dřív,než sem ju stihl smáznout.:-))

                                  NDasny - Profil | Út 28.12.2010 12:22:31

                                  ????kam to zmizlo? Jsem z toho zmatenej. To mi nedělejte :-)

                                    NDasny - Profil | Út 28.12.2010 12:21:53

                                    target 40 >> Jen jsem na chvilku, mrknul jinam :-)

                                      NPetr64 - Profil | Út 28.12.2010 12:21:05

                                      Že se na to.:-)

                                        Ntarget 40 - Profil | Út 28.12.2010 12:20:25

                                        Dasny >> koukám , že ty taky :-)))

                                          Červené karty: Anýzový dědek, PLZEN