Rybářský slovní fotbal

Slovní fotbal určitě každý zná, tenhle se hraje na poslední dvě písmena, kterými musí začínat další navazující slovo. Používat je možné jen jednoslovné termíny, názvy, označení nářadí, ryb atd ...
Kopírujte vždy předchozí zápisy.
Pokud dojdeme do slepé uličky, začneme zas znovu.
Používejte editaci vlastních zápisů, protože když ve stejnou chvíli bude reagovat víc lidí, platný může být jen jeden a to první z nich. Takže pomocí editace v tomhle případě můžete vše zdárně opravit.
Autor diskuse: Knapík - Profil , 19.11.2010 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Azbest Profil

Nezačneme skládat pěkně slovíčko po slovíčku nějaký třeba i rybářský příběh ?

A) Ne, hrajem dál fotbal.0%

B) Ano, jsem pro příběh.100%

C) Mám jiný konstruktivní návrh, který uvedu níže.0%

Od 24.7.2012 hlasovalo 10 čtenářů.

NDasny - Profil | Út 28.12.2010 12:19:46

nátělník- Nikaragua (také jezero) - Guantanamo (údajně tam bylo některým lidem znemožňováno ryb. vyžití =) ) - amortizace ( ryb. náčiní )-aceton (krásně voní):-) Toníček ( co chytá ryby)-čekatel (co čeká na ryby) televize ( někde jsem to viděl, že si ji berou sebou)- Izer( Zdeňek, imitátor, rybář) zero ( někdy se nedaří)-erotoman (tomu se taky někdy nedaří) - Manitou ( indiánský patron, i lovu )-touha (po úlovku i v zimě) uhájku ( oblíbený místo) j.k.ústav - (jihočeský kapří ústav - kdybych chytal kapry, s fleku ho založím - tavenina ( při čištění olova před litím ) inagurace ( uvedení rybáře do zvlášt důležité funkce)-acetylen (krásně bouchá)-lenost ostrůvek

    Ntarget 40 - Profil | Út 28.12.2010 12:18:49

    nátělník- Nikaragua (také jezero) - Guantanamo (údajně tam bylo některým lidem znemožňováno ryb. vyžití =) ) - amortizace ( ryb. náčiní )-aceton (krásně voní):-) Toníček ( co chytá ryby)-čekatel (co čeká na ryby) televize ( někde jsem to viděl, že si ji berou sebou)- Izer( Zdeňek, imitátor, rybář) zero ( někdy se nedaří)-erotoman (tomu se taky někdy nedaří) - Manitou ( indiánský patron, i lovu )-touha (po úlovku i v zimě) uhájku ( oblíbený místo) j.k.ústav - (jihočeský kapří ústav - kdybych chytal kapry, s fleku ho založím - tavenina ( při čištění olova před litím ) inagurace ( uvedení rybáře do zvlášt důležité funkce)-acetylen (krásně bouchá)-lenost

      Ntarget 40 - Profil | Út 28.12.2010 12:17:33

      stejné slovo , o pár sekund jsem byl pomalejší :-)

        NDasny - Profil | Út 28.12.2010 12:17:13

        Petr64 >> Jo, někdy tady musí mít člověk prsty extra rychlý. A nejhorší je, když mi to špatně spolupracuje s tím co nosím na krku :-)

          NPetr64 - Profil | Út 28.12.2010 12:17:04

          nátělník- Nikaragua (také jezero) - Guantanamo (údajně tam bylo některým lidem znemožňováno ryb. vyžití =) ) - amortizace ( ryb. náčiní )-aceton (krásně voní):-) Toníček ( co chytá ryby)-čekatel (co čeká na ryby) televize ( někde jsem to viděl, že si ji berou sebou)- Izer( Zdeňek, imitátor, rybář) zero ( někdy se nedaří)-erotoman (tomu se taky někdy nedaří) - Manitou ( indiánský patron, i lovu )-touha (po úlovku i v zimě) uhájku ( oblíbený místo) j.k.ústav - (jihočeský kapří ústav - kdybych chytal kapry, s fleku ho založím - tavenina ( při čištění olova před litím ) inagurace ( uvedení rybáře do zvlášt důležité funkce)-acetylen (krásně bouchá)

            NPetr64 - Profil | Út 28.12.2010 12:15:42

            Sakra.V době oběda a systém je přetížen???

              NPetr64 - Profil | Út 28.12.2010 12:13:51

              Dasny >> To bych musel vyměnit celej noťas.:-) Spíš to bude tím,že při monitorování dělám generálku vercajku po sezóně.:-)

                NDasny - Profil | Út 28.12.2010 12:09:25

                Petr64 >> Asi máš pomalou klávesnici :-) jestli není na čase jí vyměnit. :-)

                  NPetr64 - Profil | Út 28.12.2010 12:08:27

                  Dasny >> seš rychlejší:-) dneska mi to stejný už udělal i Tom-Tuk:-))

                    NDasny - Profil | Út 28.12.2010 12:01:17

                    Petr64 >> pěkný slovo :-) A že jsme napsali oba to samé :-)

                      NPetr64 - Profil | Út 28.12.2010 11:59:36

                      tak zase nic:-)

                        NDasny - Profil | Út 28.12.2010 11:58:53

                        nátělník- Nikaragua (také jezero) - Guantanamo (údajně tam bylo některým lidem znemožňováno ryb. vyžití =) ) - amortizace ( ryb. náčiní )-aceton (krásně voní):-) Toníček ( co chytá ryby)-čekatel (co čeká na ryby) televize ( někde jsem to viděl, že si ji berou sebou)- Izer( Zdeňek, imitátor, rybář) zero ( někdy se nedaří)-erotoman (tomu se taky někdy nedaří) - Manitou ( indiánský patron, i lovu )-touha (po úlovku i v zimě) uhájku ( oblíbený místo) j.k.ústav - (jihočeský kapří ústav - kdybych chytal kapry, s fleku ho založím - tavenina ( při čištění olova před litím ) inagurace ( uvedení rybáře do zvlášt důležité funkce)

                          Ntarget 40 - Profil | Út 28.12.2010 11:47:23

                          nátělník- Nikaragua (také jezero) - Guantanamo (údajně tam bylo některým lidem znemožňováno ryb. vyžití =) ) - amortizace ( ryb. náčiní )-aceton (krásně voní):-) Toníček ( co chytá ryby)-čekatel (co čeká na ryby) televize ( někde jsem to viděl, že si ji berou sebou)- Izer( Zdeňek, imitátor, rybář) zero ( někdy se nedaří)-erotoman (tomu se taky někdy nedaří) - Manitou ( indiánský patron, i lovu )-touha (po úlovku i v zimě) uhájku ( oblíbený místo) j.k.ústav - (jihočeský kapří ústav - kdybych chytal kapry, s fleku ho založím - tavenina ( při čištění olova před litím )

                            NDasny - Profil | Út 28.12.2010 11:42:50

                            nátělník- Nikaragua (také jezero) - Guantanamo (údajně tam bylo některým lidem znemožňováno ryb. vyžití =) ) - amortizace ( ryb. náčiní )-aceton (krásně voní):-) Toníček ( co chytá ryby)-čekatel (co čeká na ryby) televize ( někde jsem to viděl, že si ji berou sebou)- Izer( Zdeňek, imitátor, rybář) zero ( někdy se nedaří)-erotoman (tomu se taky někdy nedaří) - Manitou ( indiánský patron, i lovu )-touha (po úlovku i v zimě) uhájku ( oblíbený místo) j.k.ústav - (jihočeský kapří ústav - kdybych chytal kapry, s fleku ho založím)

                              NDasny - Profil | Út 28.12.2010 11:40:09

                              to jsem pos..asi

                                NDasny - Profil | Út 28.12.2010 10:49:43

                                nátělník- Nikaragua (také jezero) - Guantanamo (údajně tam bylo některým lidem znemožňováno ryb. vyžití =) ) - amortizace ( ryb. náčiní )-aceton (krásně voní):-) Toníček ( co chytá ryby)-čekatel (co čeká na ryby) televize ( někde jsem to viděl, že si ji berou sebou)- Izer( Zdeňek, imitátor, rybář) zero ( někdy se nedaří)-erotoman (tomu se taky někdy nedaří) - Manitou ( indiánský patron, i lovu )-touha (po úlovku i v zimě) uhájku ( oblíbený místo)

                                  NPetr64 - Profil | Út 28.12.2010 10:47:17

                                  nátělník- Nikaragua (také jezero) - Guantanamo (údajně tam bylo některým lidem znemožňováno ryb. vyžití =) ) - amortizace ( ryb. náčiní )-aceton (krásně voní):-) Toníček ( co chytá ryby)-čekatel (co čeká na ryby) televize ( někde jsem to viděl, že si ji berou sebou)- Izer( Zdeňek, imitátor, rybář) zero ( někdy se nedaří)-erotoman (tomu se taky někdy nedaří) - Manitou ( indiánský patron, i lovu )-touha (po úlovku i v zimě)

                                    Ntarget 40 - Profil | Út 28.12.2010 10:41:20

                                    nátělník- Nikaragua (také jezero) - Guantanamo (údajně tam bylo některým lidem znemožňováno ryb. vyžití =) ) - amortizace ( ryb. náčiní )-aceton (krásně voní):-) Toníček ( co chytá ryby)-čekatel (co čeká na ryby) televize ( někde jsem to viděl, že si ji berou sebou)- Izer( Zdeňek, imitátor, rybář) zero ( někdy se nedaří)-erotoman (tomu se taky někdy nedaří) - Manitou ( indiánský patron, i lovu )

                                      NPetr64 - Profil | Út 28.12.2010 9:39:34

                                      Opava (řeka)-Avatar (však víte) - tarpon ( ryba)-ponožky (fusekle) - žkydání(ležérní škytání)
                                      aníz (slovenský anýz) - nízkorozpočtové (rybaření, nutnost mnohých) -overtura - uraženost (některých MRKů, když si jim druhý dovolí oponovat) -ostříž- řížek (š bramborem proším a želný šalát také) - Zekon ( železný, Zdeňa Knedla - rybář ) - konkubinát (forma partn. soužití pro ryb. nevhodná - není času na ryby) -nátělník- Nikaragua (také jezero) - Guantanamo (údajně tam bylo některým lidem znemožňováno ryb. vyžití =) ) - amortizace ( ryb. náčiní )-aceton (krásně voní):-) Toníček ( co chytá ryby)-čekatel (co čeká na ryby) televize ( někde jsem to viděl, že si ji berou sebou)- Izer( Zdeňek, imitátor, rybář) zero ( někdy se nedaří)-erotoman (tomu se taky někdy nedaří)

                                        NDasny - Profil | Út 28.12.2010 9:29:18

                                        Opava (řeka)-Avatar (však víte) - tarpon ( ryba)-ponožky (fusekle) - žkydání(ležérní škytání)
                                        aníz (slovenský anýz) - nízkorozpočtové (rybaření, nutnost mnohých) -overtura - uraženost (některých MRKů, když si jim druhý dovolí oponovat) -ostříž- řížek (š bramborem proším a želný šalát také) - Zekon ( železný, Zdeňa Knedla - rybář ) - konkubinát (forma partn. soužití pro ryb. nevhodná - není času na ryby) -nátělník- Nikaragua (také jezero) - Guantanamo (údajně tam bylo některým lidem znemožňováno ryb. vyžití =) ) - amortizace ( ryb. náčiní )-aceton (krásně voní):-) Toníček ( co chytá ryby)-čekatel (co čeká na ryby) televize ( někde jsem to viděl, že si ji berou sebou)- Izer( Zdeňek, imitátor, rybář) zero ( někdy se nedaří)

                                          Červené karty: Anýzový dědek, PLZEN