Rybářský slovní fotbal

Slovní fotbal určitě každý zná, tenhle se hraje na poslední dvě písmena, kterými musí začínat další navazující slovo. Používat je možné jen jednoslovné termíny, názvy, označení nářadí, ryb atd ...
Kopírujte vždy předchozí zápisy.
Pokud dojdeme do slepé uličky, začneme zas znovu.
Používejte editaci vlastních zápisů, protože když ve stejnou chvíli bude reagovat víc lidí, platný může být jen jeden a to první z nich. Takže pomocí editace v tomhle případě můžete vše zdárně opravit.
Autor diskuse: Knapík - Profil , 19.11.2010 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Azbest Profil

Nezačneme skládat pěkně slovíčko po slovíčku nějaký třeba i rybářský příběh ?

A) Ne, hrajem dál fotbal.0%

B) Ano, jsem pro příběh.100%

C) Mám jiný konstruktivní návrh, který uvedu níže.0%

Od 24.7.2012 hlasovalo 10 čtenářů.

NAzbest - Profil | Po 20.12.2010 22:01:22

Ňouma -( rybář podbačkorák) - umakart ( materiál nevhodný ke stavbě lodě )
-artykuły wędkarskie (rybářské potřeby sev. sousedů)
kiev - (značka fotoaparátu, používán ke zvěčnění úlovků)-ievropský(veletok existuje)-

    NDasny - Profil | Po 20.12.2010 20:20:35

    Ačím -(každý si dodá) - čímpak (ulovit zlatou fišku?) - pakovat ( chystat se na ryby) - vatelin (pod kabát a hurá k vodě/ledu) - linkovač (lna dělání linek když dojdou) - vačice - iceman (jeden z MRKů) - mandibula- ( dolní čelist ) - Ulanbatar (dřív. jm. hl. m. země Taimenů) - tarantule - ulejem (si prachy a pojedeme na výpravu do cizích krajů) - jemně(dochutit)- mněkoň (méně obvyklé jízdní zvíře) -koňovina - inaugurace (toma do cechu rybářského i s diplomem a pečetí) - aceton (rybář čichař)-toník ( známej, taky rybář :-) ) - NikDomi (Netipa, co netípá) - omise ( opomenutí záběru )- ISEMNOU - (opravdu pojeďte na výpravu, nelžu a nezklamu) -
    Ňouma -( rybář podbačkorák) - umakart ( materiál nevhodný ke stavbě lodě )
    -artykuły wędkarskie (rybářské potřeby sev. sousedů)
    kiev - (značka fotoaparátu, používán ke zvěčnění úlovků)

      NSven - Profil | Po 20.12.2010 18:31:24

      Ačím -(každý si dodá) - čímpak (ulovit zlatou fišku?) - pakovat ( chystat se na ryby) - vatelin (pod kabát a hurá k vodě/ledu) - linkovač (lna dělání linek když dojdou) - vačice - iceman (jeden z MRKů) - mandibula- ( dolní čelist ) - Ulanbatar (dřív. jm. hl. m. země Taimenů) - tarantule - ulejem (si prachy a pojedeme na výpravu do cizích krajů) - jemně(dochutit)- mněkoň (méně obvyklé jízdní zvíře) -koňovina - inaugurace (toma do cechu rybářského i s diplomem a pečetí) - aceton (rybář čichař)-toník ( známej, taky rybář :-) ) - NikDomi (Netipa, co netípá) - omise ( opomenutí záběru )- ISEMNOU - (opravdu pojeďte na výpravu, nelžu a nezklamu) -
      Ňouma -( rybář podbačkorák) - umakart ( materiál nevhodný ke stavbě lodě )
      -artykuły wędkarskie (rybářské potřeby sev. sousedů)

        Ntarget 40 - Profil | Po 20.12.2010 18:21:09

        Ačím -(každý si dodá) - čímpak (ulovit zlatou fišku?) - pakovat ( chystat se na ryby) - vatelin (pod kabát a hurá k vodě/ledu) - linkovač (lna dělání linek když dojdou) - vačice - iceman (jeden z MRKů) - mandibula- ( dolní čelist ) - Ulanbatar (dřív. jm. hl. m. země Taimenů) - tarantule - ulejem (si prachy a pojedeme na výpravu do cizích krajů) - jemně(dochutit)- mněkoň (méně obvyklé jízdní zvíře) -koňovina - inaugurace (toma do cechu rybářského i s diplomem a pečetí) - aceton (rybář čichař)-toník ( známej, taky rybář :-) ) - NikDomi (Netipa, co netípá) - omise ( opomenutí záběru )- ISEMNOU - (opravdu pojeďte na výpravu, nelžu a nezklamu) -
        Ňouma -( rybář podbačkorák) - umakart ( materiál nevhodný ke stavbě lodě )

          Nyvana - Profil | Po 20.12.2010 17:51:09

          Ačím -(každý si dodá) - čímpak (ulovit zlatou fišku?) - pakovat ( chystat se na ryby) - vatelin (pod kabát a hurá k vodě/ledu) - linkovač (lna dělání linek když dojdou) - vačice - iceman (jeden z MRKů) - mandibula- ( dolní čelist ) - Ulanbatar (dřív. jm. hl. m. země Taimenů) - tarantule - ulejem (si prachy a pojedeme na výpravu do cizích krajů) - jemně(dochutit)- mněkoň (méně obvyklé jízdní zvíře) -koňovina - inaugurace (toma do cechu rybářského i s diplomem a pečetí) - aceton (rybář čichař)-toník ( známej, taky rybář :-) ) - NikDomi (Netipa, co netípá) - omise ( opomenutí záběru )- ISEMNOU - (opravdu pojeďte na výpravu, nelžu a nezklamu) -
          Ňouma -( rybář podbačkorák)

            NTom - Tuk - Profil | Po 20.12.2010 17:46:48

            Ačím -(každý si dodá) - čímpak (ulovit zlatou fišku?) - pakovat ( chystat se na ryby) - vatelin (pod kabát a hurá k vodě/ledu) - linkovač (lna dělání linek když dojdou) - vačice - iceman (jeden z MRKů) - mandibula- ( dolní čelist ) - Ulanbatar (dřív. jm. hl. m. země Taimenů) - tarantule - ulejem (si prachy a pojedeme na výpravu do cizích krajů) - jemně(dochutit)- mněkoň (méně obvyklé jízdní zvíře) -koňovina - inaugurace (toma do cechu rybářského i s diplomem a pečetí) - aceton (rybář čichař)-toník ( známej, taky rybář :-) ) - NikDomi (Netipa, co netípá) - omise ( opomenutí záběru )- ISEMNOU - (opravdu pojeďte na výpravu, nelžu a nezklamu) -

              NBlažík - Profil | Po 20.12.2010 17:34:17

              Ačím -(každý si dodá) - čímpak (ulovit zlatou fišku?) - pakovat ( chystat se na ryby) - vatelin (pod kabát a hurá k vodě/ledu) - linkovač (lna dělání linek když dojdou) - vačice - iceman (jeden z MRKů) - mandibula- ( dolní čelist ) - Ulanbatar (dřív. jm. hl. m. země Taimenů) - tarantule - ulejem (si prachy a pojedeme na výpravu do cizích krajů) - jemně(dochutit)- mněkoň (méně obvyklé jízdní zvíře) -koňovina - inaugurace (toma do cechu rybářského i s diplomem a pečetí) - aceton (rybář čichař)-toník ( známej, taky rybář :-) ) - NikDomi (Netipa, co netípá) - omise ( opomenutí záběru )-

                NKnapík - Profil | Po 20.12.2010 17:19:32

                nikdo nic ???

                  NKnapík - Profil | Po 20.12.2010 9:55:27

                  Ačím -(každý si dodá) - čímpak (ulovit zlatou fišku?) - pakovat ( chystat se na ryby) - vatelin (pod kabát a hurá k vodě/ledu) - linkovač (lna dělání linek když dojdou) - vačice - iceman (jeden z MRKů) - mandibula- ( dolní čelist ) - Ulanbatar (dřív. jm. hl. m. země Taimenů) - tarantule - ulejem (si prachy a pojedeme na výpravu do cizích krajů) - jemně(dochutit)- mněkoň (méně obvyklé jízdní zvíře) -koňovina - inaugurace (toma do cechu rybářského i s diplomem a pečetí) - aceton (rybář čichař)-toník ( známej, taky rybář :-) ) - NikDomi (Netipa, co netípá) -

                    NBlažík - Profil | Po 20.12.2010 9:47:08

                    krysopes (rybář co dělá u vody bordel) - pesožravec ( místo ryb,žere psi)-večeře ( u vody )- erectus - TUSom (za olšou v zátoke) - sombrero ( ochrana hlavy před sluncem u vody ) -erobik (prostocviky u vody) - bikarbonát - nátepník (hodí se teď u vody) - nikomu (nedám candáta, ani za nic!) -omunista(neúplný komunista) - STAčí (i malá fiška, potěší) -
                    Ačím -(každý si dodá) - čímpak (ulovit zlatou fišku?) - pakovat ( chystat se na ryby) - vatelin (pod kabát a hurá k vodě/ledu) - linkovač (lna dělání linek když dojdou) - vačice - iceman (jeden z MRKů) - mandibula- ( dolní čelist ) - Ulanbatar (dřív. jm. hl. m. země Taimenů) - tarantule - ulejem (si prachy a pojedeme na výpravu do cizích krajů) - jemně(dochutit)- mněkoň (méně obvyklé jízdní zvíře) -koňovina - inaugurace (toma do cechu rybářského i s diplomem a pečetí) - aceton (rybář čichař)-toník ( známej, taky rybář :-) ) -

                      Nyvana - Profil | Po 20.12.2010 9:45:42

                      krysopes (rybář co dělá u vody bordel) - pesožravec ( místo ryb,žere psi)-večeře ( u vody )- erectus - TUSom (za olšou v zátoke) - sombrero ( ochrana hlavy před sluncem u vody ) -erobik (prostocviky u vody) - bikarbonát - nátepník (hodí se teď u vody) - nikomu (nedám candáta, ani za nic!) -omunista(neúplný komunista) - STAčí (i malá fiška, potěší) -
                      Ačím -(každý si dodá) - čímpak (ulovit zlatou fišku?) - pakovat ( chystat se na ryby) - vatelin (pod kabát a hurá k vodě/ledu) - linkovač (lna dělání linek když dojdou) - vačice - iceman (jeden z MRKů) - mandibula- ( dolní čelist ) - Ulanbatar (dřív. jm. hl. m. země Taimenů) - tarantule - ulejem (si prachy a pojedeme na výpravu do cizích krajů) - jemně(dochutit)- mněkoň (méně obvyklé jízdní zvíře) -koňovina - inaugurace (toma do cechu rybářského i s diplomem a pečetí) - aceton (rybář čichař)

                        NTom - Tuk - Profil | Po 20.12.2010 9:38:50

                        krysopes (rybář co dělá u vody bordel) - pesožravec ( místo ryb,žere psi)-večeře ( u vody )- erectus - TUSom (za olšou v zátoke) - sombrero ( ochrana hlavy před sluncem u vody ) -erobik (prostocviky u vody) - bikarbonát - nátepník (hodí se teď u vody) - nikomu (nedám candáta, ani za nic!) -omunista(neúplný komunista) - STAčí (i malá fiška, potěší) -
                        Ačím -(každý si dodá) - čímpak (ulovit zlatou fišku?) - pakovat ( chystat se na ryby) - vatelin (pod kabát a hurá k vodě/ledu) - linkovač (lna dělání linek když dojdou) - vačice - iceman (jeden z MRKů) - mandibula- ( dolní čelist ) - Ulanbatar (dřív. jm. hl. m. země Taimenů) - tarantule - ulejem (si prachy a pojedeme na výpravu do cizích krajů) - jemně(dochutit)- mněkoň (méně obvyklé jízdní zvíře) -koňovina - inaugurace (toma do cechu rybářského i s diplomem a pečetí) -

                          NKnapík - Profil | Po 20.12.2010 9:26:03

                          Tom - Tuk >> byly v návaznosti na ne úplně šikovnou reakci yvany ..., musel jsem skrýt obojí ...

                            NTom - Tuk - Profil | Po 20.12.2010 9:19:59

                            Kdepak jsou mé nitěnky? Vy jste je normálně sežrali, nebo co?

                              NBlažík - Profil | Po 20.12.2010 9:05:41

                              krysopes (rybář co dělá u vody bordel) - pesožravec ( místo ryb,žere psi)-večeře ( u vody )- erectus - TUSom (za olšou v zátoke) - sombrero ( ochrana hlavy před sluncem u vody ) -erobik (prostocviky u vody) - bikarbonát - nátepník (hodí se teď u vody) - nikomu (nedám candáta, ani za nic!) -omunista(neúplný komunista) - STAčí (i malá fiška, potěší) -
                              Ačím -(každý si dodá) - čímpak (ulovit zlatou fišku?) - pakovat ( chystat se na ryby) - vatelin (pod kabát a hurá k vodě/ledu) - linkovač (lna dělání linek když dojdou) - vačice - iceman (jeden z MRKů) - mandibula- ( dolní čelist ) - Ulanbatar (dřív. jm. hl. m. země Taimenů) - tarantule - ulejem (si prachy a pojedeme na výpravu do cizích krajů) - jemně(dochutit)- mněkoň (méně obvyklé jízdní zvíře) -koňovina-

                                Nyvana - Profil | Po 20.12.2010 9:02:37

                                Knapík >> Ok

                                  NKnapík - Profil | Po 20.12.2010 8:59:22

                                  krysopes (rybář co dělá u vody bordel) - pesožravec ( místo ryb,žere psi)-večeře ( u vody )- erectus - TUSom (za olšou v zátoke) - sombrero ( ochrana hlavy před sluncem u vody ) -erobik (prostocviky u vody) - bikarbonát - nátepník (hodí se teď u vody) - nikomu (nedám candáta, ani za nic!) -omunista(neúplný komunista) - STAčí (i malá fiška, potěší) -
                                  Ačím -(každý si dodá) - čímpak (ulovit zlatou fišku?) - pakovat ( chystat se na ryby) - vatelin (pod kabát a hurá k vodě/ledu) - linkovač (lna dělání linek když dojdou) - vačice - iceman (jeden z MRKů) - mandibula- ( dolní čelist ) - Ulanbatar (dřív. jm. hl. m. země Taimenů) - tarantule - ulejem (si prachy a pojedeme na výpravu do cizích krajů) - jemně(dochutit)- mněkoň (méně obvyklé jízdní zvíře) -

                                    NKnapík - Profil | Po 20.12.2010 8:58:32

                                    yvana >> řekl bych, že MNĚ vs. MĚ nefunguje, na tři to určitě není ..., tedy skrývám ...

                                      NAzbest - Profil | Po 20.12.2010 0:55:15

                                      krysopes (rybář co dělá u vody bordel) - pesožravec ( místo ryb,žere psi)-večeře ( u vody )- erectus - TUSom (za olšou v zátoke) - sombrero ( ochrana hlavy před sluncem u vody ) -erobik (prostocviky u vody) - bikarbonát - nátepník (hodí se teď u vody) - nikomu (nedám candáta, ani za nic!) -omunista(neúplný komunista) - STAčí (i malá fiška, potěší) -
                                      Ačím -(každý si dodá) - čímpak (ulovit zlatou fišku?) - pakovat ( chystat se na ryby) - vatelin (pod kabát a hurá k vodě/ledu) - linkovač (lna dělání linek když dojdou) - vačice - iceman (jeden z MRKů) - mandibula- ( dolní čelist ) - Ulanbatar (dřív. jm. hl. m. země Taimenů) - tarantule - ulejem (si prachy a pojedeme na výpravu do cizích krajů) - jemně(dochutit)-

                                        NTom - Tuk - Profil | Po 20.12.2010 0:03:46

                                        krysopes (rybář co dělá u vody bordel) - pesožravec ( místo ryb,žere psi)-večeře ( u vody )- erectus - TUSom (za olšou v zátoke) - sombrero ( ochrana hlavy před sluncem u vody ) -erobik (prostocviky u vody) - bikarbonát - nátepník (hodí se teď u vody) - nikomu (nedám candáta, ani za nic!) -omunista(neúplný komunista) - STAčí (i malá fiška, potěší) -
                                        Ačím -(každý si dodá) - čímpak (ulovit zlatou fišku?) - pakovat ( chystat se na ryby) - vatelin (pod kabát a hurá k vodě/ledu) - linkovač (lna dělání linek když dojdou) - vačice - iceman (jeden z MRKů) - mandibula- ( dolní čelist ) - Ulanbatar (dřív. jm. hl. m. země Taimenů) - tarantule - ulejem (si prachy a pojedeme na výpravu do cizích krajů) -

                                          Červené karty: Anýzový dědek, PLZEN