- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Soukromé revíry v Jihomoravském kraji
Chtěl bych poprosit o radu s výběrem soukromého kaprového revíru na jeden až dva dny. Já tyto revíry nenavštěvuju, ale přijede mi ted na víkend kamarád a chtěl bych ho vzít někam kde si nějakého kapříka chytne. Díky moc všem za doporučení.
Autor diskuse: RIHO - Profil , 11.10.2010 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NJarda Š. - Profil | Po 11.10.2010 20:42:49
tomm >> Tak promiň, že jsem klikl na tvoji reakci, ne na původní příspěvek.
Ntomm - Profil | Po 11.10.2010 20:39:33
Jarda Š. >> Překlep? To asi nepatřilo mě ne? Ale i kdyby, vůbec bych nehrotil kam to má daleko a kam ne, chtěl prostě revíry v JM kraji, má je mít:-)
Ntomm - Profil | Po 11.10.2010 20:38:00
bobs >> Kam nemůžeš, když máš celosvazovou povolenku? Prostě Ostrov v jihomoravském kraji neleží a hotové, vyřízené:-)
Nbobs - Profil | Po 11.10.2010 20:35:44
tomm >> tak me vysvetli ze ac mam celosvazovou povolenku tak tam nemuzu ani treba do jihlavy a oboje je vysocina
NJarda Š. - Profil | Po 11.10.2010 20:35:19
tomm >> Tazatel je podle karty Zlíňák, takže Dešnou už má asi přece jen trochu z ruky.
Ntomm - Profil | Po 11.10.2010 20:32:45
bobs >> To je hezký, ale dotaz ten zněl jasně.Než to byla vysočina, tak to byl jihomoravský kraj? Není to nějaká blbost? :-)
Nbobs - Profil | Po 11.10.2010 20:29:02
tomm >> myslim ze nez to byla nejaka vysocina tak to byl jihomoravsky kraj nechci teda do toho nejak vrtat))
NVitali - Profil | Po 11.10.2010 20:21:00
Rostid >> Nikdy jsem se na tohle neptal.....musíš si to zjistit sám...třeba na jejich stránkách....když použieš na seznamu vyhledávání, určitě si najdeš odkaz...
Ntomm - Profil | Po 11.10.2010 20:20:39
Pajos07 >> Ale to taky neodpovídá zadání. Mělo jít o soukromý revír v jihomoravském kraji. Je ti dobře? :-)
NPajos07 - Profil | Po 11.10.2010 20:19:20
tomm >> tak teda dyje 5 svazova voda tzv novomlynske nadrze a mas to
NRostid - Profil | Po 11.10.2010 20:16:34
Vitali >> Píšou, že se dá používat jen průběžná montáž. Jak berou únikovku s vtáhnutým obratlíkem, smí se to?
NPajos07 - Profil | Po 11.10.2010 20:14:48
tomm >> hele je to o 30 km dal ale kdyz si chces zachytat tak je to tam dobry
NVitali - Profil | Po 11.10.2010 20:13:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Rostid >> Třeba to někde bere jinak, nevím....já osobně mám raděi Dešnou,ale je to jen můj názor.Asuán je o půlovičku levnější než Dešná, začínali s míň rybami,ale teď už je to prý zarabněno krásně(letos jsem tam nebyl).Dešná je větší rozlohou, taky asi větší tlak rybářů.Na Asuanu prý ještě až tak nebaští koule, spíš pelety, kukuřičku.Kámoš byl letos na obojím a říkal, že je pro něj Asuan lepší.Ale je to jen můj názor.....
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NRevír - Jezero Jaroslav1587
NDomácí swinger - výroba624
NOdpadávací kámen při vyvážce283
NNakupoval někdo v Anglii1186
NBoilie Black Carp55
NFanclub značky Shimano16402
NLexikon boilies komponentů901
NDalešice ??8160
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
19:10NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1639
19:05NTrofeje - lín obecný 1
18:29NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5353
16:55NDalešice ?? 8165
16:24NBleskovky: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky 1
15:09NFanclub značky Shimano 16403
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:04NOhře, úlovky, nástraha 1055
7:24NKrátkodobá kaprařina x 10040
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026













