Zahraničí - rady a porady

Pánové hodně z nás jezdí do zahraničí a mnozí další se teprve chystají. Pište své dotazy a poznatky ohledně licencí rybářských lístků možností použití množství prutů a lodí a vše čím můžete pomoc těm kterým tato zkušenost schází a budou vděčni za každou radu.
U některých vod dochází také k hájení v určitém období a věřím, že i tyto informace budou důležité pro začínající rybáře cestovatele. Předem děkuji všem, co podají pomocnou ruku těm, co tyto informace potřebují.

kožich007 - Profil | Po 27.12.2010 13:35:36

Tom - Tuk >> s náma je vždy sranda :)))

    Tom - Tuk - Profil | Po 27.12.2010 13:33:08

    kožich007 >> A vůbec, jestli je snimi sranda pojeďme všichni.

      Tom - Tuk - Profil | Po 27.12.2010 13:32:29

      kožich007 >> Telefon na ryby eeee - nebrat.

        kožich007 - Profil | Po 27.12.2010 13:30:14

        Tom - Tuk >> neboj pracuje se natom a hlavně kámoši chtěji jet taky :)))) kompy bych vypnul rád ale to bych potom nesměk sebou mít telefon protože bych měl hromadu telefonátů :)))
        to já jsem pil ale včera a vlastně ještě dnes ráno chvilku :)))

          Tom - Tuk - Profil | Po 27.12.2010 13:25:01

          kožich007 >> Nečekalananicnebylahloupá!

          Vyber si a ujasni si : 1)CO 2)KAM 3)ZA KOLIK 4)KDY

          Nahlaš v práci volno (kompy vypneš, nou proublém) a jedem! Žádné sr.ní s mladou paní! Čím víc budeš dumat, tím spíš pojedeš do týdamtýdam. Vím o čem mluvím. Budeš-li špekulovat, "kamarádi" Ti vysvětlí, jak je to nevýhodné, zbytečné, drahé, nespolehlivé, a xy dalších DŮVODŮ proč nejet namísto ZPŮSOBU jak to provést. O náčiní nedumej, všeho je hojnost. Jupíiii (nic jsem nepil =))

            kožich007 - Profil | Po 27.12.2010 13:17:19

            Tom - Tuk >> jj koukal jsem. Takébych někam zajel a snad i zajedu.

              Tom - Tuk - Profil | Po 27.12.2010 13:12:49

              kožich007 >> Jo, prima. Mrkni do diskuse "Sumcařina", třeba zrovna to je to, co by se Ti mohlo hodit. Teď si tam dva notují, že by jeli, ale nemají s kým. Hodil jsem jim špíček a jsem zvědav na reakci. =)

                kožich007 - Profil | Po 27.12.2010 13:07:57

                Tom - Tuk >> dík za nabídku na ryby s tebou klidně zajdu :))))

                  Tom - Tuk - Profil | Po 27.12.2010 13:06:23

                  kožich007 >> Já se nezavázal doteď. Ryby. Proto mne napadlo, že by ...snad...když máme společný zájem... =))

                    Franc49 - Profil | Po 27.12.2010 12:59:45

                    Jarda Š. >> Mas pravdu bvitr se ti dostane vsude do veci a tady se rika co deset kilometru na hodinu tak jeden stupen min tak si vem ze v sobotu rano mel 150km v hodine

                      kožich007 - Profil | Po 27.12.2010 12:58:12

                      Tom - Tuk >> hezky napsané :))) ten sňatek je na mne?? :))) já se ale nechci zavazovat :))))

                        kožich007 - Profil | Po 27.12.2010 12:57:28

                        Luděk Černý(Lc1) >> mimo republiku jsem byl jen na slovensku na maře a to je docela dávno a když jsem byl pracovně v Polsku u baltu tak jsem to tam skusil. Jinak jsem nikde nebyl ale netvrdím že bych nikam nechtěl. Hledám úplně stejně jako jiní info.

                          Franc49 - Profil | Ne 26.12.2010 14:14:34

                          Poušťák >> JJ v lete ani na ryby moc nechodim cely leto 37-42 ve stinu to se neda bracha tu u me byl a po dvou tydnech kdyz se vratil tak jsem mu pak volal a rikal ze musel zatopit u nas je jednou teplo a pak div nemrzne a nebo porad prsi myslim cechy a u nas tady jak je slunicko tak je slunicko v tricku jsem chodil jeste v listopadu a pred tydnem nez byl vitr bylo v poledne skoro 20 stupnu ve stinu v poledne Ahoj Jirka

                            lobotomie (fanik) - Profil | Ne 26.12.2010 13:19:24

                            bart.bm >> jo ještě jedna věc... pozor na soukromé pozemky a cesty

                              Jarda Š. - Profil | Ne 26.12.2010 12:53:04

                              Poušťák >> Ono u moře při teplotě těsně pod nulou a silném větru je větší zima než hluboko ve vnitrozemí pří -10°C a bezvětří.

                                Poušťák - Profil | Ne 26.12.2010 11:40:27

                                Franc49 >> Jseš už typickej frantík,jako můj bratránek.V Paříži -1st C a národní tragédie a nikdo nemaká.Ten vítr je tam krutárna,ale co jsem koukal na net,tak tam máte luxusní vedro proti nám.

                                  Franc49 - Profil | Ne 26.12.2010 11:31:29

                                  Luděk Černý(Lc1) >> Ja bych tam zmrznul u ty dirky tady 0 stupnu a to je co rict jak uz je minus pet tak uz nekdy nechodej do skoly a jak jsem vydel tvoje fotky tak ty to mas rad ja ti rikam jsem uz nejakej rozmazlenej

                                    Luděk Černý(Lc1) - Profil | Ne 26.12.2010 11:29:16

                                    Franc49 >> Tady dnes ráno - 10 a sluníčko... ideální na dírky.

                                      Franc49 - Profil | Ne 26.12.2010 11:19:10

                                      Luděk Černý(Lc1) >> Ja ti musim koupit nebo sehnat nejakej kapesni nebo to je otres (smich) a kvode nejdu je tady zima jak v pytli fouka vitr z hor vcera mel 150km v hodine a dnes ma jen 110 ale je studenej a jsem zvykli na lepsi teploty- rozmazlenej

                                        Luděk Černý(Lc1) - Profil | Ne 26.12.2010 11:10:32

                                        Franc49 >> Ahoj Jirko. Opět mě selhal comp a nefunguje skype. Tak zajdi k vodě))

                                          Franc49 - Profil | Ne 26.12.2010 10:59:49

                                          Luděk Černý(Lc1) >> Ahoj Ludo dobra otazka a jak se mas ja se zas nudim