Co u vás dělá voda?

Jak u vás vypadají řeky, potoky a rybníky za nynějšího počasí?
Autor diskuse: vahaj - Profil , 7.8.2010 všeobecné - ostatní

Nvahaj - Profil | Út 4.6.2013 8:35:48

terminator >> Kterej to je???

    Nterminator - Profil | Út 4.6.2013 8:32:40

    vahaj >> Jezdím naproti pod Těchlovice a koukám přímo na svůj rodný dům v Dobkovicích :-)

      Nvahaj - Profil | Út 4.6.2013 8:29:06

      terminator >> Jo, jo. Bydlím hned nad motorestem Na pile.

        Nterminator - Profil | Út 4.6.2013 8:27:19

        vahaj >> Ahoj. To je v Dobkovicích?

          Nyvana - Profil | Út 4.6.2013 8:23:53

          vahaj >> Tak že máš vodu doma co?

            Nvahaj - Profil | Út 4.6.2013 8:13:55

            4.6.2013 8:00 h

              Nyvana - Profil | Po 3.6.2013 20:52:44

              vahaj >> Tak a cedulka je v prd...teda pardon pod vodou,ještě že jsi to vystěhoval,teď ještě Praha vypla čističky to bude elent:-(

                Nvahaj - Profil | Po 3.6.2013 20:07:26

                20:00 h

                  Nyvana - Profil | Po 3.6.2013 18:54:59

                  vahaj >> Koukám,že cedulka skoro už není vidět.

                    Nvahaj - Profil | Po 3.6.2013 18:24:45

                    18:15 h

                      Nvahaj - Profil | Po 3.6.2013 18:03:17

                      noční ryba >> Ahopj Evi, jdu to zkontrolovat. Pak dám foto.

                        Nnoční ryba - Profil | Po 3.6.2013 17:47:22

                        vahaj >> tak co Vašku cedulka.., hodně štěstí se bude potřebovat všade, kde si voda dělá co chce, u nás je Morava po okraj, no uvidíme co zítřejší deště, ale Vltava a Labe, no hrůza..(((

                          Nkosvi - Profil | Po 3.6.2013 16:03:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dnešní řeka, narychlo mobilem

                            Nyvana - Profil | Po 3.6.2013 11:32:27

                            vahaj >> Vašku tipuješ dobře co mi volají kluci tak Husinecká přehrada narvaná,Orlík to samé a u vás to je jenom v jiné barvě:-(

                              Nvahaj - Profil | Po 3.6.2013 11:30:14

                              yvana >> Tipuju, že kolem pátý večer už vidět nebude:-(((

                                Nyvana - Profil | Po 3.6.2013 11:29:35

                                vahaj >> Ahoj cedulka je pořád vidět.

                                  Nvahaj - Profil | Po 3.6.2013 11:28:34

                                  Labe v 11:15 h

                                    Nyvana - Profil | Po 3.6.2013 11:18:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tady máte aktuální foto Písku-Otava.

                                      Nvahaj - Profil | Po 3.6.2013 8:21:09

                                      3.6.2013 07:30 h

                                        Nvahaj - Profil | Ne 2.6.2013 18:34:54

                                        Labe, 16:45 h