Co u vás dělá voda? | MRK.cz

Co u vás dělá voda?

Jak u vás vypadají řeky, potoky a rybníky za nynějšího počasí?
Autor diskuse: vahaj - Profil , 7.8.2010 všeobecné - ostatní

Nyvana - Profil | Út 4.6.2013 17:17:40

vahaj >> Vašku teď jsem na Děčín koukala,vás to teprve čeká bude u vás krušno.

    Nvahaj - Profil | Út 4.6.2013 17:12:25

    arnošt >> U nás chybí cca 20 - 30 cm a je to.

      Narnošt - Profil | Út 4.6.2013 16:11:06

      vahaj >> Tak to je masakr... Silnice Děčín-Povrly-Ústí už je pod vodou? :((

        NGoldy - Profil | Út 4.6.2013 16:05:23

        To Duka kdyby se více modlil,tak to takové není.Chce mamon a být víc vyžranej -b------.

          Nyvana - Profil | Út 4.6.2013 16:02:26

          vahaj >> Nekecej budeš mít výdej,musí být příjem,jinak ti dám pár foteček.

            Nvahaj - Profil | Út 4.6.2013 15:52:36

            Já zas budu tlustej:-)))

              Nyvana - Profil | Út 4.6.2013 15:48:31

              vahaj >> Já ti posílám celé hejno holoubků,ne teda aby tě podělali,ale z něčím dobrým:-)

                Nnoční ryba - Profil | Út 4.6.2013 15:37:28

                vahaj >> no určo tři a pak překvapení.......,

                  Nvahaj - Profil | Út 4.6.2013 15:21:24

                  noční ryba >> Díky. Budu vyhlížet leteclkou poštu. Kolik posíláš holoubků???:-)))

                    Nnoční ryba - Profil | Út 4.6.2013 15:15:54

                    vahaj >> držím palce a i pěstičky, snad to už opadne!!! Kdyby si něco potřeboval, mobil máš, ju... jinak teda posílám perníček, gulášek a tu polévku..)))

                      NKalužmistr - Profil | Út 4.6.2013 11:56:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tady to už opadá, ale začali vypouštět louž do Úpy a ta stále jančí.

                        Ntuzemak - Profil | Út 4.6.2013 11:51:35

                        vahaj >> Vašo zavři dvéře,nepouštěj to dál,držím palce..

                          Nvahaj - Profil | Út 4.6.2013 11:42:45

                          yvana >> Díky:-))) Přežili jsme jednu, přežijem i druhou.

                            Nyvana - Profil | Út 4.6.2013 11:38:32

                            vahaj >> Vašku já vím,že ti nepomůžeme,že jsi na tohle sám,ale jsme s tebou a kdyby jsi něco potřeboval,víš jak to myslím,tak dej vědět.Hodně síly a nervů ti přeju.

                              Nvahaj - Profil | Út 4.6.2013 11:33:49

                              Už je tady.

                                Nterminator - Profil | Út 4.6.2013 8:46:20

                                vahaj >> Tak se zeptej někoho staršího na Zemanovi. Přece vím kde jsem se narodil:-)
                                Pamatuji ještě že jsme měli pod starou silnicí zahrádku a tam děda chytal.

                                  Nvahaj - Profil | Út 4.6.2013 8:40:40

                                  terminator >> Sice celej život bydlím v Dobkovicích, když jsem se narodil, bydleli jsme v č. 41. Bydleli tam Vošmikovi. Ve tvém rodném domě pamatuji jen Čukanovi a pak tam dlouhá léta bydleli Šulcovi.

                                    Nterminator - Profil | Út 4.6.2013 8:36:58

                                    vahaj >> Pod viaduktem na Skrytín napravo.