Co u vás dělá voda?

Jak u vás vypadají řeky, potoky a rybníky za nynějšího počasí?
Autor diskuse: vahaj - Profil , 7.8.2010 všeobecné - ostatní

NTWIN 69 - Profil | Ne 16.1.2011 17:12:29

yvana >> ale ona zima ještě dorazí,takže se nějak moc neradujme.každopádně dnešní procházka se psem byla nádherná!!!

    Nyvana - Profil | Ne 16.1.2011 17:09:27

    TWIN 69 >> Hodně mizí,hlavní tok je už volný,zátoky jsou pod ledem.

      Nkadlan - Profil | Ne 16.1.2011 17:05:51

      Pořád hodně teče

        NTWIN 69 - Profil | Ne 16.1.2011 16:58:58

        yvana >> a nějak ten led mizí!!!!paráda!!!

          Nyvana - Profil | Ne 16.1.2011 16:55:37

          Na Orlík se vejde ještě dost vody.

            Nkurell - Profil | Ne 16.1.2011 16:55:16

            včerejší slapy.Asi o metr míň

              NKrl - Profil | Ne 16.1.2011 16:50:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Jizera 7 ,Přepeře dnes 16.1.2011 odpoledne.Už to jde dolů.

                NTWIN 69 - Profil | Ne 16.1.2011 16:47:17

                jinak pánové,kdybyste měli chuť si zachytat,tak tento ledoborec Vám fleka vyseká!!!

                  NTWIN 69 - Profil | Ne 16.1.2011 16:45:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Ahoj,tak takhle vypadala řeka Morava dnes v 15.30.naprostá pohoda!!!

                    NVenca888 - Profil | Ne 16.1.2011 12:09:58

                    Zajda >> Plky? Proč myslíš? Jistě - rok 2002 byl extrém. Ovšem to neni důvod mávnout rukou nad pár metrama navíc, který by ty přehrady mohli zadržet případně nad pár hodinama, o který tu hlavní vlnu mohly zdržet, pokud by dopředu upustili.
                    Hracholusky a významná přehrada? Ano - s ohledem na velikost Mže a Berounky...

                      NZajda - Profil | Ne 16.1.2011 12:04:52

                      Venca888 >> Plky, plky...V roce 2002 by mohlo být na Vltavě těch přehrad třeba tisíc a byly by houby platné...Ale viník se u nás najde vždycky lehce, že? A Hracholusky jsou nějaká významná přehrada? Vždyť je to plivátko...:-)

                        NVenca888 - Profil | Ne 16.1.2011 11:57:06

                        Zajda >> co maj přehrady společnýho s velkou vodou? Třeba to, že Hracholusky jsou plný, byť se dala předpokládat velká voda dopředu, tudíž stačilo upustit a značná část vody, která se teď valí Mží, potažmo Berounkou tam mohla zustat.
                        To samý, když byla velká voda na Vltavě a mistry vodohospodáře nenapadlo před ní upustit vltavskou kaskádu. A pak ještě jeden z těch šašků do kamery řekne, že je pro ně prioritou funkčnost vodních elektráren. Kdyby to řekl do očí majitelum těch vytopenejch baráku, tak by měl v zádech vidle...

                          Nvahaj - Profil | Ne 16.1.2011 11:48:43

                          Nácvik brodění a současný stav Labem.

                            Nrybomil - Profil | Ne 16.1.2011 11:05:50

                            Lužnice v Plané u jezu včera za cca 2,5 hod. asi o 10cm dolů.Něco opravujou v turbíně či co, teče jim tam asi nějaký olej, na hladině samá mastnota.

                              NMiiich - Profil | Ne 16.1.2011 11:05:47

                              Cidlina směr Humburky.

                                NMiiich - Profil | Ne 16.1.2011 11:03:29

                                Kněžovka u benzíny.

                                  NMiiich - Profil | Ne 16.1.2011 11:01:04

                                  Splav u zimního stadionu.

                                    NMiiich - Profil | Ne 16.1.2011 10:59:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Cidlina v Bydžově u sádek..

                                      NTurňa - Profil | Ne 16.1.2011 10:54:38

                                      A tohle u nás na Záplavách:

                                        Nvahaj - Profil | Ne 16.1.2011 10:52:59

                                        Zajda >> Z Hřenska se ještě nikdo neozval. Děčíňáci nějak chrápou, v jejich diskuzi je už dlouho mrtvo. Ústí je neprůjezdný, na Děčín je to neprůjezdné po Střekovské straně.