Co u vás dělá voda?

Jak u vás vypadají řeky, potoky a rybníky za nynějšího počasí?
Autor diskuse: vahaj - Profil , 7.8.2010 všeobecné - ostatní

NZajda - Profil | Ne 16.1.2011 10:50:08

vahaj >> Tak ono stačí i trochu přemýšlet při reakci, že? Letos je asi štěstí, že Vltava je zatím jakžtakž v normě, protože jinak by zase asi byl průser převeliký...Hřensko ještě neplave?

    NTurňa - Profil | Ne 16.1.2011 10:45:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Labe v Obříství včera.

      NRomanBA - Profil | Ne 16.1.2011 10:44:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dunaj v Bratislave-2.stupen PA

        Nvahaj - Profil | Ne 16.1.2011 10:43:05

        Zajda >> Pak už bohužel nezbývá, než lépe formulovat svoji otázku. Takto to opravdu vyznělo hloupě:-(((

          NZajda - Profil | Ne 16.1.2011 10:35:17

          vahaj >> Proč bych měl vypadat jako hlupák? Jsou situace, kdy by se vodohospodáři mohli posrat(kodex mi jistě promine) a nebude jim to nic platné...A tohle už je docela extrémní situace...

            Nbaitruner2 - Profil | Ne 16.1.2011 10:32:10

            Nepostavit ty prehrady tak lidi v Prhé maj ulice plnych hoven.
            EDIT:Prehrady jsou treba.Sice obcas To neuhlidaji a pretece To vrchem,ale bez nich by To fakt neslo.
            A taky delaj slusne penize.

              Nvahaj - Profil | Ne 16.1.2011 10:26:47

              Zajda >> Kolego, věnuj se samostudiu, ať nevypadáš jako hlupák:-)))

              Například : viz. předposlední věta.

              Slapská přehrada je vodní nádrž nacházející se na řece Vltavě. Rozkládá se pod hlavním městem Praha a patří do rozsáhlé Vltavské kaskády v České republice. Stavba přehrady byla plánována již ve třicátých letech 20. století. V roce 1949 byla stavba znovu schválena, ještě téhož roku začaly postupné stavební práce. V roce 1954 se přehrada začala napouštět. Hráz je vysoká 70 m a dlouhá 360 m. Největší hloubka přehrady je 53 m , průměrná hloubka je 20,7 m. Hlavní účel přehrady je regulace toku vody na řece Vltavě a zabránění povodní. Mezi další funkce patří energetická a rekreační.

                Nyvana - Profil | Ne 16.1.2011 10:17:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tady Orlík od včerejška voda šla skoro o metr opět nahoru.

                  NKalužmistr - Profil | Ne 16.1.2011 10:12:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tady v České Skalici pohoda vše teče do Rzkoše, jinak Úpa je dost nahoře.

                    NZajda - Profil | Ne 16.1.2011 10:00:44

                    Venca888 >> Co mají přehrady společného s velkou vodou?

                      NSlavík - Profil | Ne 16.1.2011 10:00:25

                      Berounka konečně ustupuje i když zatopila zahradu je to v pohodě proti tomu se to mohlo zase udělat. Stačilo 50cm nahoru a zase byla v baráku voda,je to boj ale po letech se člověk trochu naučil co a jak.

                        NTWIN 69 - Profil | Ne 16.1.2011 9:41:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        vahaj - >> Tož teda strýcu,zatím to vypadá,že na Moravě je klid a pohoda.Hlavně aby to vydrželo i nadále.
                        Z Jižní Moravy TWIN69 televize Cukrárna!!!

                          Nvahaj - Profil | Ne 16.1.2011 9:32:04

                          F.T.M. >> S tou láhví to není špatnej nápad. Ale proto proudu by by odpověď neplavala, musel bych jí dovézt. Mám to tak 6-7 kilometrů. Děčín je pouze předměstí naší střediskové vesničky:-)))

                            Nretrívr - Profil | Ne 16.1.2011 9:27:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            vahaj - >> Jizera horní tok, sníh to zatím pochytal, není problém.

                              Nvahaj - Profil | Ne 16.1.2011 9:24:55

                              F.T.M. >> Proto to tak dlouho trvá, aby měli čas utéct co nejdál.

                                NVenca888 - Profil | Ne 16.1.2011 9:13:11

                                vodohospodáři se zase vyznamenali... hlavně že máme miliardu přehrad...

                                  NF.T.M. - Profil | Ne 16.1.2011 9:06:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  vahaj >> V Ústí n.L. je dnes hladina na 718cm a průtok je 1760 m3/s. Tak jestli chceš poslat vzkaz v láhvi máš to v Děčíně razdvatři teď :-)))))
                                  Na Střekově staví protipovoďnovou stěnu a s tou protipovoďnovou vanou škoda mluvit, pánové co zadlužili město novým mostem, vanou atd. jsou už dávno za vodou :-((((((.

                                    Nvahaj - Profil | Ne 16.1.2011 8:12:35

                                    Dnes ráno.

                                      Nvahaj - Profil | So 15.1.2011 9:22:08

                                      Zase o kus:-(((

                                        Nretrívr - Profil | Pá 14.1.2011 17:48:42

                                        vahaj - >> Jizera horní tok bez problémů, drží to dostatek sněhu.Tady by neměl být problém.