Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

NKarasák - Profil | St 4.5.2011 7:23:43

Tak jak to vydíte dneska proti Finsku? Já to bohužel neuvidím, protože budu v práci :-(
Tak si alespoň zajdu odpoledne na pár hodin na svitavu.

    Nprochy96 - Profil | Út 3.5.2011 13:58:36

    GRAYLING >> Karasák - 3.5.2011 7:34:52 >> to je dobrý :-)

      Nkuzma - Profil | Út 3.5.2011 9:34:20

      GRAYLING >> Karasák - 2.5.2011 20:09:35 >> tak to rozhodne bych snad aj tedh 6000na ten lidtek obetoval :D

        NKarasák - Profil | Út 3.5.2011 7:34:52

        Překopírováno od MM z fořů : http://www.youtube.com/watch?v=--6VQarDcwU

          NKarasák - Profil | Po 2.5.2011 20:09:35

          kuzma >> Bylo by zajímavý, kdybychom se ve finále utkali se slovákama :-)

            NKarasák - Profil | Po 2.5.2011 18:59:24

            kuzma >> u nás v práci to taky musíme řešit rádiem, to jde ale jenom na noční nebo odpolední směně. To tam totiž nebývá vrchní velení.

              Nkuzma - Profil | Po 2.5.2011 18:55:53

              GRAYLING >> Karasák - 2.5.2011 18:51:29 >> jn , aspon rádio sebou ale není nad pořádnou podívanou ... :)

                NKarasák - Profil | Po 2.5.2011 18:51:29

                kuzma >> To naštve no.

                  Nkuzma - Profil | Po 2.5.2011 18:45:27

                  GRAYLING >> Karasák - 2.5.2011 18:42:37 >>jo jo sou to vyčuránci :) nejhorší je že od 9 do 13 budu mimo televizi , pc atd , jedu na praxi sic tam je proud ale nemaj tam telku , budu muset chodit do hospody na hokej v době osobního volna :D

                    NKarasák - Profil | Po 2.5.2011 18:42:37

                    kuzma >> Já bych to viděl přesně taky tak. Finové jsou mrchy :-)

                      Nkuzma - Profil | Po 2.5.2011 18:41:12

                      GRAYLING >> Karasák - 2.5.2011 18:39:12 >> Bude to těsný videl bych to tak na 3:2 pro nás nebo opačně :D

                        NKarasák - Profil | Po 2.5.2011 18:39:12

                        kuzma >> Jak to vidíš s Finskem?

                          NKarasák - Profil | Po 2.5.2011 18:29:50

                          kuzma >> No vidíš, to já to po....

                            Nkuzma - Profil | Po 2.5.2011 18:28:13

                            GRAYLING >> Karasák - 2.5.2011 18:24:08 >> na diskuzi sem tipl 6:1 nakonec sem se skoro trefil :))

                              NKarasák - Profil | Po 2.5.2011 18:24:08

                              Tak jsme je parádně vydrtili :-)

                                NKarasák - Profil | Po 2.5.2011 15:53:58

                                prochy96 >> Radši ne :-)

                                  Nprochy96 - Profil | Po 2.5.2011 15:52:44

                                  GRAYLING >> karasák - 2.5.2011 15:43:13 >> tak tipni ... mas tu na to dikuzi :-))

                                    NKarasák - Profil | Po 2.5.2011 15:43:13

                                    kuzma >> Já bch tipl tak 4:2

                                      Nkuzma - Profil | Po 2.5.2011 15:28:14

                                      GRAYLING >> Karasák - 2.5.2011 14:30:15 >> > :)) sazím že to bude 5:1 ...

                                        NKarasák - Profil | Po 2.5.2011 14:30:15

                                        kuzma >> Tak na ryby půjdu asi až ve tředu, zítra má pršet aq mohlo by se přikalit. Dnes je pro mě hokej na 1. místě :-)