Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

Nkuzma - Profil | Po 2.5.2011 8:30:54

GRAYLING >> Karasák - 2.5.2011 7:18:11 >> tak at neco lapnes :)) ja sedim ve skole mam eko a tesim se a odpoledni hokej s danskem :))

    NKarasák - Profil | Po 2.5.2011 7:18:11

    Tak jsem se konečně vrátil z práce, odpoledne běžím na svitavu, tak dobrou :-)

      NKarasák - Profil | Ne 1.5.2011 20:36:34

      Nonic, za chvíli musím jít zase vykonávat noční pracovní povinnosti :-(.

        NKarasák - Profil | Ne 1.5.2011 15:01:29

        kuzma >> svatá pravda

          Nkuzma - Profil | Ne 1.5.2011 14:48:42

          GRAYLING >> Karasák - 1.5.2011 14:47:08 >> jo jo :) lepší vrabec v hrsti než li holub na střeše :)

            NKarasák - Profil | Ne 1.5.2011 14:47:08

            kuzma >> Nu, lepší ale přece jen něco nežli nic :-)

              Nkuzma - Profil | Ne 1.5.2011 14:42:38

              GRAYLING >> Karasák - 1.5.2011 14:37:00 >> jáá se třema :D což sem ani nečekal přišly sami :D :D tak jako nestěžuju si , ale osoba o kterou bych fakt stál musela v 11 domů takže sem to nestihl :( hold má doma tvrdou ruku ....

                NKarasák - Profil | Ne 1.5.2011 14:37:00

                kuzma >> Ne :-)
                1) Pršelo ( teď už ne)
                2) už moc nekvetou třešně
                3) není s kým :-)

                A co ty?

                  Nkuzma - Profil | Ne 1.5.2011 14:20:09

                  GRAYLING >> Karasák - 1.5.2011 14:13:48 >> to je ale špátne , :D tak aspon polibek pod rozkvetlou třešní byl ? :))

                    NKarasák - Profil | Ne 1.5.2011 14:13:48

                    Nahlaste se kdo na čarodějnice nic nepil a válel si šunky doma ?
                    Já :-)

                      Nkuzma - Profil | Ne 1.5.2011 14:12:23

                      GRAYLING >> Karasák - 30.4.2011 23:37:50 >> jasný , tam sem chytal jednou v životě ale bylo to v lednu takže sem nic nechytil ... :)

                        Nkuzma - Profil | Ne 1.5.2011 14:11:46

                        dobrý ráno hlasím probuzení po čarodejniccíh :D , bylo to oopravdu zajímavý ... asi to vypada ná výlat na křetinku do 24:00 nebo aspon tady na jeden mistní rybníček .....

                          NHmmmmTakJooooo - Profil | Ne 1.5.2011 13:05:33

                          No to byly carodejnice ... vozral sem se jak prase ... zamiloval jak de-il :D ... tak vzhuru nakopat rousnaky a vecer na uhore at to oboje vyzenu z makovice ... co vy jdete taky dnes nekdo vyuzit chytacku do 24:00 ? :))))

                            Nprochy96 - Profil | Ne 1.5.2011 12:01:56

                            GRAYLING >> Karasák - 1.5.2011 12:00:24 >> :-) jo jo

                              NKarasák - Profil | Ne 1.5.2011 12:00:24

                              prochy96 >> No při takoémto počasí, když se voda zakalí, tak berou. Já mám ale jinej problém: k OC Olympia je to asi tak 5 km chůze, takže zapracovala lenost :-)

                                Nprochy96 - Profil | Ne 1.5.2011 11:57:39

                                GRAYLING >> Karasák - 1.5.2011 11:56:07 >> já byl a pěkně sem vymrz ..... ale brali pěkně :))

                                  NKarasák - Profil | Ne 1.5.2011 11:56:07

                                  Tak žádná bouřka se nekonala a teď u nás už asi hodinu prší. Chtěl jsem si zajít na Svratku pod Olympiu, ale asi nepůjdu nikam :-(

                                    NKarasák - Profil | So 30.4.2011 23:37:50

                                    kuzma >> No taky jsem ho hcytal až dole na regulovaným úseku. Tam moc rybářů nechodí, nebo já alespoň nikoho nepotkal.

                                      Nprochy96 - Profil | So 30.4.2011 20:51:57

                                      tak co říkáte 1 . třetině ?

                                        Nmity - Profil | So 30.4.2011 18:11:19

                                        prochy96 >> Kousek. Viděl jsem pak Slovensko Slovinsko.