Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

Matez - Profil | Po 13.1.2014 15:16:03

kuzma >> No je z čeho vybírat... :D Jinak to já taky, hned jak to půjde valím na ryby, ale jak jsi psal: chtělo by to dodělat ty zkoušky.

    kuzma - Profil | Po 13.1.2014 13:47:12

    Matez >> Právě i dost pěkných :)) už se těším na sobotu až vypadnu k vodě vemu feedery a dám si pořádnej relax.

      Matez - Profil | Ne 12.1.2014 20:11:42

      kuzma >> Tak mikro bylo jediný co jsem dal, dá se říct bez problému. S ostatním to bylo horší. Jn jak je tam hodně lidí, tak se v tom člověk ztrácí. No holek je tam dost a i dost pěkných.. :D

        kuzma - Profil | Ne 12.1.2014 19:47:38

        Matez >> Jo teď končím první. No jako jestli ted nedám mikroobiologi tak se na to můžu vysrat .. Kamaráda neznám, Bude asi v jiné studijní skupině. Já tam mám samý holky kdo se pak na to učení má soustředit :))

          Matez - Profil | Ne 12.1.2014 19:41:03

          kuzma >> Tak to joo. :D Já nedal chemii a anatomii jsem pak už taky nějak zamáslil. Bylo vypsaných málo termínů, já se nestíhal nahlásit, a nějak tak... Ale je fakt, že jsem se mohl víc snažit. A v kolikátým semestru jseš? Teď končíš první?, pokud jo, tak by jsi měl mít v ročníku jednoho kamaráda: Tomáš Grégr.

            kuzma - Profil | Ne 12.1.2014 19:33:49

            Matez >> No já sem právě na zootechnice :D na čem jsi vyhořel ? Jako 100% vím že anatomii si zvopakuju ... zbytek bych snad mohl dát při troše snahy... Jednu zkoušku už mam a v uterý jdu na další.

              Matez - Profil | Ne 12.1.2014 16:55:36

              kuzma >> To já pro ně šel hned třetího, abych měl pokoj a hlavně mohl chytat. :D A na jakým oboru? Taky jsem tam byl, zkoušel jsem zootechnika, ale nevyšlo to.. Teď jsem jen na VOŠce - vodní hospodářství a ekologie.

                kuzma - Profil | Ne 12.1.2014 16:32:55

                Matez >> Já si totiž ještě nebyl ani pro lístek. Jdu tam až v úterý :). Jsem na Mendelce, agronomická fakulta. Kde jsi ty ? :)

                  Matez - Profil | Ne 12.1.2014 11:13:59

                  kuzma >> Tak to já i to zkouškový prokládám o víkendech rybařením.. :D Ale je fakt, že až to skončí, tak to bude lepší a bez stresu.. :D ...co děláš za vejšku?

                    kuzma - Profil | Ne 12.1.2014 1:42:39

                    Matez >> Mám zkouškový :/ jinak už sedím u vody... čekám jen na to až bude unor a nebudu se muset učit :)

                      Matez - Profil | So 11.1.2014 0:10:58

                      Sice jsem tu nebyl dlouho... Ale je tu nějak pusto. Copak už se nefeederuje?

                        kuzma - Profil | So 14.7.2012 12:36:37

                        GRAYLING >> Karasák - 13.7.2012 20:09:45 >>Teď už si dám pozor, snad už to výjde :)

                          kuzma - Profil | So 14.7.2012 12:35:55

                          fred's fishing >> fred41 - 13.7.2012 18:02:48 >> s fabií 1.2 benziňák ...

                            Karasák - Profil | Pá 13.7.2012 20:09:45

                            kuzma >> Neboj, to půjde. Musíš si jen dát bacha a nenechat se nachytat.

                              fred41 - Profil | Pá 13.7.2012 18:02:48

                              kuzma >> s jakým autem jezdíš?

                                kuzma - Profil | Pá 13.7.2012 12:36:21

                                GRAYLING >> Karasák - 12.7.2012 19:30:47 >> Dík dík , technickou sem dal , testy taky ale jizdu sem pokazil tak 25 července jduu znova tak snad už to dám :D

                                  fred41 - Profil | Čt 12.7.2012 20:11:31

                                  kuzma >> Já se taky přidám :) držím palce

                                    Karasák - Profil | Čt 12.7.2012 19:30:47

                                    kuzma >> Jo, tak to ti držím palce.

                                      kuzma - Profil | St 11.7.2012 22:50:51

                                      GRAYLING >> Karasák - 25.6.2012 17:32:03 >> Chytáme chytáme ale teď není čas zítra závěrečky v autoškole tak snad pak už budu moc jezdit na ryby autem :)

                                        Karasák - Profil | Po 25.6.2012 18:11:51

                                        kapr97 >> Jo no, takových jsem už taky pár viděl, jsou to ale mršky mazaný, co se jen tak nenechaj :-)

                                          kapr97 - Profil | Po 25.6.2012 17:57:56

                                          GRAYLING >> Karasák - 25.6.2012 17:50:05 >> No 65cm parma pro mě je taky slušná ryba, ale u nás v řece jsem viděl i kousky které by se víc než dobře umístili i v trofejních úlovcích... (asi před měsícem mě jedna řádně vyškolila a narovnala háček)

                                            Karasák - Profil | Po 25.6.2012 17:50:05

                                            kapr97 >> No, 65 cm, to je dost slušná ryba. Já lovím většinou ryby kolem 50 cm, občas sem, tam nějaká do 60. Nic většího.

                                              kapr97 - Profil | Po 25.6.2012 17:47:21

                                              GRAYLING >> Karasák - 25.6.2012 17:46:19 >> Jo já taky.. Letos mně jdou jen malé kousky (do 65cm)

                                                Karasák - Profil | Po 25.6.2012 17:46:19

                                                kapr97 >> To nevadí, parmice je na feeder hodně dobrá. Mám je v oblibě.

                                                  kapr97 - Profil | Po 25.6.2012 17:43:59

                                                  GRAYLING >> Karasák - 25.6.2012 17:42:35 >> Aha špatně jsem přečetl otázku:-( I noob...

                                                    Karasák - Profil | Po 25.6.2012 17:42:35

                                                    kapr97 >> Nevěděl jsem že parmice je dravec :-)

                                                      kapr97 - Profil | Po 25.6.2012 17:41:04

                                                      GRAYLING >> Karasák - 25.6.2012 17:32:03 >> Jo.

                                                        Karasák - Profil | Po 25.6.2012 17:32:03

                                                        Zdravím, po delší době opět zpět.
                                                        Když teď máme v plném proudu sezonu lovu dravců, tak se chci zeptat, zda je loví někdo z vás na feeder?

                                                          kuzma - Profil | Čt 24.5.2012 22:03:46

                                                          fred's fishing >> fred41 - 24.5.2012 22:00:07 >> SZ :)

                                                            fred41 - Profil | Čt 24.5.2012 22:00:07

                                                            kuzma >> co se stalo?

                                                              kuzma - Profil | Čt 24.5.2012 21:56:05

                                                              fred's fishing >> fred41 - 24.5.2012 21:20:08 >> Tobě taky a bacha ať nedopadneš jako já příjdeš domů s rozbitou nohou , roztrhaným trikem a korálkama a bolavou rukou a to jen proto že se zastaneš kamaráda :¨)

                                                                fred41 - Profil | Čt 24.5.2012 21:20:08

                                                                kuzma >> počítám že sezóna se ještě pořádně rozjede :) teď sebou beru foťák na ryby, tak sem potom něco hodím jestli bude co :) ať vám to jezdí chlapi

                                                                  kuzma - Profil | Čt 24.5.2012 16:00:28

                                                                  fred's fishing >> fred41 - 23.5.2012 20:56:44 >> No to snad ne :/ byla by to škoda chce to zas nějak rozjet :D

                                                                    fred41 - Profil | St 23.5.2012 20:56:44

                                                                    kuzma >> Jaksi to tady usnulo... pomalu mi nabíhali černé myšlenky že to budu muset zamknout :)