Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

Nkuzma - Profil | St 4.5.2011 20:55:04

prochy96 >> mě fotbal moc nebere ... :)) takže sem tak trochu mimo mísu ohledne fotbalu :)

    Nprochy96 - Profil | St 4.5.2011 20:54:01

    kuzma >> jo vlastně :-) hraje schalke 04 proti manchestru united

      Nkuzma - Profil | St 4.5.2011 20:53:12

      prochy96 >> Kvuli lize mistů ....

        Nprochy96 - Profil | St 4.5.2011 20:52:26

        kuzma >> neni to na 4 kvuli volejbalu tušim :-)

          Nkuzma - Profil | St 4.5.2011 20:51:54

          prochy96 >> jj tak já videl poslednich 5 minut furt serm se divil proč to není na čt4 a pak sem yjistil že je to na 1čce :))

            Nprochy96 - Profil | St 4.5.2011 20:50:41

            kuzma >> ale nehrajou špatně :-)

              Nkuzma - Profil | St 4.5.2011 20:48:40

              ti fini sou už jak rusáci :D

                Nkuzma - Profil | St 4.5.2011 20:47:36

                HmmmmTakJooooo >> na mě hmm tak to budu muset řádně promyslet :))

                  NHmmmmTakJooooo - Profil | St 4.5.2011 19:44:40

                  Hosi v sobotu jdu u nas na zavody :))) cca 100 lidi a taktika jasna :D ozrat se jeste pred zahajenim a pak na bolonku roztancit cejny a ouklejky :D ... tak drzte palce :))) pokud neco vyhraju tak to venuju nasemu koutku mladych feedraru a vyhlasime o to soutez nejakou to necham na kuzmicovi :)))

                    Nkuzma - Profil | St 4.5.2011 18:42:01

                    GRAYLING >> Karasák - 4.5.2011 18:31:38 >> Dík , fotky budou to je jasný :)

                      NKarasák - Profil | St 4.5.2011 18:31:38

                      kuzma >> v tom případě hodně štěstí, pokud by byli nějaký fotky, tak je sem můžeš hodit :-)

                        Nkuzma - Profil | St 4.5.2011 18:23:11

                        GRAYLING >> Karasák - 4.5.2011 18:17:55 >> tak at se zadaří já se pokusím letos o náky slušnejší umístění :D

                          NKarasák - Profil | St 4.5.2011 18:17:55

                          kuzma >> Ne, já musím pomoci našim na chatě, zato si ale budu moci možná zajít na Rokytnou, pokud bude čas.

                            Nkuzma - Profil | St 4.5.2011 17:55:37

                            GRAYLING >> Karasák - 4.5.2011 7:24:19 >> budeš tam taky ? :)

                              Nkuzma - Profil | St 4.5.2011 15:47:57

                              HmmmmTakJooooo >> taky bych to tak viděl :)

                                Nkuzma - Profil | St 4.5.2011 15:47:31

                                GRAYLING >> Karasák - 4.5.2011 7:24:19 >> Jasně že budu to si přece nemužu nechat ujít :)

                                  NKarasák - Profil | St 4.5.2011 15:16:12

                                  HmmmmTakJooooo >> To doufám :-)

                                    NHmmmmTakJooooo - Profil | St 4.5.2011 12:24:13

                                    GRAYLING >> Karasák - 4.5.2011 7:23:43 >> 4:2 pro nas :)

                                      NKarasák - Profil | St 4.5.2011 7:24:19

                                      kuzma >> Budeš v sobotu soutěžit na závodech v lovu kapra na svitavě?