Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

kuzma - Profil | So 30.4.2011 16:17:34

prochy96 >> hmm , očitivdně cití změnu tech 13 °C co má byt v pondělí je vcelku rozdíl oproti momentálním 20...

    prochy96 - Profil | So 30.4.2011 16:15:34

    kuzma >> slyšels dobře .... viděl sem asi 5 kaprů ve vodě hluboké asi 50 cm a totálně na mě sr.aly :-)) měli koklem 50

      kuzma - Profil | So 30.4.2011 16:14:22

      prochy96 >> u nás naštestí neprší , no slyšel jsem že v čechách padaj kroupy ...

        prochy96 - Profil | So 30.4.2011 16:12:42

        kuzma >> celkem dobře ... až na ten déšť :-)

          kuzma - Profil | So 30.4.2011 16:12:07

          prochy96 >> a jak si dopadl ? :))

            prochy96 - Profil | So 30.4.2011 16:10:56

            kuzma >> jsem zpět z ryb

              kuzma - Profil | So 30.4.2011 16:09:22

              GRAYLING >> Karasák - 30.4.2011 16:04:04 >> já došel ted vytáhl jsem jednoho sivena 29 a to bylo všechno .. gratulace k tomu tlouštovi to už je hodně peknej kousek :)) , tatík prá vě na pálavu jede přes noc ... tak uvidím jak zmokne :D kumunlonimbus to slovo už nechci slyšet poslouchám hho v meteroloogi od rožnovskýho(učiel, ředitel chmi v brne ...) každej týden :D

                Karasák - Profil | So 30.4.2011 16:04:04

                kuzma >> Bacha na bouřky, aď nedopadneš jako já minulej víkend. Podíval jsem se ven a už se tam nějak černá krásnej kumulonimbus od pálavy:-)

                  Karasák - Profil | So 30.4.2011 15:22:12

                  kuzma >> Tak jsem se vrátil ze svitavy a za cca 4 hodiny lovu pouze 2 tloušti a jedna plotice. Jeden tloušť měl 47,5 cm. Ten se povedl:-)

                    prochy96 - Profil | So 30.4.2011 13:21:21

                    mity >> jo ale viděl si celej zápas rusko německo ?

                      mity - Profil | So 30.4.2011 11:32:29

                      prochy96 >> Hlavně je to první zápas. Naši měli docela rozsáhlou přípravu, ale bude to tlak a čekání na první gól. Podle mě to bude něco jako Slováci s Slovinskem. Prostě dali první gól a spadlo to z nich. Budou to důležitý 3 body.

                        prochy96 - Profil | So 30.4.2011 11:22:19

                        mity >> taky možný ale na olympiádě nehráli špatně :-))

                          mity - Profil | So 30.4.2011 11:10:09

                          prochy96 >> 3:1 pro nás :-))

                            kuzma - Profil | So 30.4.2011 10:20:30

                            prochy96 >> Jarda Jágr :))

                              prochy96 - Profil | So 30.4.2011 10:16:29

                              kuzma >> 4:1 - jarda jágr 2 gooly :-)

                                kuzma - Profil | So 30.4.2011 9:50:18

                                GRAYLING >> Karasák - 30.4.2011 9:19:07 >> mohli mohli , ale jak dopadlo rusko ? :D , a slováci sse vcelku taky trápůily a to bylo jen hloupý slovinsko nop uvidíme :)) budu si musety k ohni vzít rádio ....

                                  kuzma - Profil | So 30.4.2011 9:32:10

                                  GRAYLING >> Karasák - 30.4.2011 9:29:22 >> tož petrův :)) , já pudu až po obede ted musím jit nosit jakýsi plechy :((

                                    Karasák - Profil | So 30.4.2011 9:29:22

                                    No nic, jdu na svitavu.

                                      Karasák - Profil | So 30.4.2011 9:19:07

                                      kuzma >> Mohlibychom dát i víc:-)

                                        kuzma - Profil | So 30.4.2011 9:07:36

                                        tak co kluci jak vidíte dnešní hokej ? :) kolik to bude já typuju tak 3:2 pro nás ..