Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

NHmmmmTakJooooo - Profil | Pá 29.4.2011 9:33:02

GRAYLING >> Karasák - 29.4.2011 0:03:26 >> Hele mam od Shima 3 feedery :))) a mel sem drive 4 noname nejaky a 1 od essoxu :))) a reknu ti ze se se vsim da chytat ;)))

    NKarasák - Profil | Pá 29.4.2011 0:03:26

    HmmmmTakJooooo >> Nad tím jsem se taky rozmýšlele ale vyhrála catana:-) Ta je taky dobrá.

      NHmmmmTakJooooo - Profil | Út 26.4.2011 15:02:15

      V sobotu se povedl na bolonku taky jeden :)

        NHmmmmTakJooooo - Profil | Út 26.4.2011 15:01:33

        Na bublinu krasni amurici :) celkem 10 kousku

          NHmmmmTakJooooo - Profil | Út 26.4.2011 15:00:56

          Jeden z pondelnich kapriku

            NHmmmmTakJooooo - Profil | Út 26.4.2011 14:58:13

            GRAYLING >> Karasák - 26.4.2011 12:39:46 >> Mam od Shima Vengeance Heavy 3,9 a obcas si pripadam jak s kosou ... ono to neco vydrzi ;)

              NKarasák - Profil | Út 26.4.2011 12:39:46

              kuzma >> Jen jsem měl trochu strach o špičku, mám totiž shimano catana heavy v délce 3,90 a na mnoha místech kolem vody jsem měl docela strach kvůli nízkým větvím.

                NHmmmmTakJooooo - Profil | Po 25.4.2011 21:02:02

                :)

                  NHmmmmTakJooooo - Profil | Po 25.4.2011 20:58:04

                  Dnes sme vyrazili na jednu Benateckou vodu :) je tyden po detskych zavodech a vysazeni kapri brali pri desti pekne ... celkem 4 kusky

                    Nkuzma - Profil | Po 25.4.2011 20:44:02

                    GRAYLING >> Karasák - 25.4.2011 20:35:46 >> to nepoteší no :) taky se mi to takhle stávalo v mých mladších letech ... to byl totiž ješte po škole čas a tak dycky po 15 min lovu bum bouřka , ale vždycky sem se schoval pod most a čekal až to přejde :)) ale vodu už tekla aj tam :O)

                      Nfred41 - Profil | Po 25.4.2011 20:41:14

                      GRAYLING >> Karasák - 25.4.2011 20:35:46 >> přesně to se mi stalo dneska, přijedu na revír, nahodím a za 15 min balím vercajk protože lítaj blesky a je slejvák jak cip

                        NKarasák - Profil | Po 25.4.2011 20:35:46

                        kuzma >> To jo, já lae mám takovou smůlu, že zrovna když někam přijdu a rozbalím věci, tak za chvilu musím rychle balit a utíkat domů. To se mi stává tak 5x- 6x do roka:-)

                          Nkuzma - Profil | Po 25.4.2011 20:32:09

                          GRAYLING >> Karasák - 25.4.2011 20:27:57 >> příště to vidím radši taky na ty ryby ... hmm u nás byla bouřka jen včera zrovna když sem vyšel ven :( mokrej jak slípka ... a pak byla bnouřka ještee dneska okolo 6 hodiny raní ... no na škodu to nebude aspon se okysličil vzduch a nebude takový dusno :))

                            NKarasák - Profil | Po 25.4.2011 20:27:57

                            kuzma >> Já jsem letos taky nic nepil a bylo mě tak parádně, že jsem si zašel na řeku Rokytnou na feeder. Byl jsem tam celý 3 dny a docela brali tloušti, včera a dnes mě ale vyhnala bouřka:-(

                              Nkuzma - Profil | Po 25.4.2011 20:01:26

                              prochy96 >> njn stalo se stalo :D

                                Nprochy96 - Profil | Po 25.4.2011 20:00:37

                                kuzma >> haha

                                  Nkuzma - Profil | Po 25.4.2011 19:59:52

                                  prochy96 >> :)) , nejhorší je že už to ví celá vesnice a na Fb to koluje o 106 ... :/

                                    Nprochy96 - Profil | Po 25.4.2011 19:58:37

                                    kuzma >> :) taky sem dnes pár vožralců potkal :))

                                      Nkuzma - Profil | Po 25.4.2011 19:56:51

                                      prochy96 >> víš jak , rum,vodka ,slivovica,zelená, víno ... příští rok budu říkat že chci jen ty vajíčka :)))

                                        Nprochy96 - Profil | Po 25.4.2011 19:52:46

                                        kuzma >> cos dostal ? :-))