Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

kuzma - Profil | Po 25.4.2011 19:39:06

tak co kluci byli ste nekde ? :) a jáká byla pomlázka ? pro mě hodně zlá ... fuj , kde sou ty časy kdy sem dostával čokoládky a vajíčka :D

    fred41 - Profil | So 23.4.2011 8:03:55

    Já hlavně musím sehnat tvrdší špici, mám jenom 1.00 oz, chtelo by to neco kolem 1,5 oz - 2,00oz

      -Vojda- - Profil | Pá 22.4.2011 17:10:35

      prochy96 - 22.4.2011 16:58:49 > jj tak schanej ;) ja tomu necham cas... :) zatim si s 2 fedrama vystacim :)

        prochy96 - Profil | Pá 22.4.2011 16:58:49

        -Vojda- >> já schánim nějakou lightku ... ted chytam s pickerem ....

          -Vojda- - Profil | Pá 22.4.2011 16:23:33

          jo mam..Mikado Arche Heavy Feeder 330 - chová se to ale jako medium...

            prochy96 - Profil | Pá 22.4.2011 16:21:05

            -Vojda- >> máš nějakej ?

              -Vojda- - Profil | Pá 22.4.2011 16:20:27

              chybí ti tu Mikado - to jsou vyborný pruty :)

                fred41 - Profil | Pá 22.4.2011 14:24:33

                Tatík jel teďka na ryby, tak nevím jak dopadne při takovym vedru :) co si o chytání ve velkých vedrech (25°c...) myslíte ?

                  HmmmmTakJooooo - Profil | Pá 22.4.2011 9:37:01

                  Vcera se povedl krasny cejn :) na boilie sem mel jizdu a k memu zdeseni jen 47cm tloust :D

                    prochy96 - Profil | Pá 22.4.2011 7:07:17

                    kuzma >> dneska jdu zas tam na to samí .-)

                      prochy96 - Profil | Pá 22.4.2011 7:07:00

                      kuzma >> to je ... víc než kapr :-)

                        kuzma - Profil | Čt 21.4.2011 22:52:27

                        fred's fishing >> fred41 - 21.4.2011 19:31:57 >> Dík dík :)

                          kuzma - Profil | Čt 21.4.2011 22:52:15

                          prochy96 >> tak to je parádá takovej tloušt rozhodně potěší :))

                            kuzma - Profil | Čt 21.4.2011 22:51:48

                            GRAYLING >> Karasák - 21.4.2011 18:55:08 >> dík , nevím jestli specialista :)) ale letos se jim chci hodne venovat doufám že překonám hranici 60 cm :))

                              Reznik76 - Profil | Čt 21.4.2011 20:22:33

                              GRAYLING >> Karasák - 20.4.2011 14:59:58 >> no já ho naposledy kupoval za 99,-

                                fred41 - Profil | Čt 21.4.2011 19:31:57

                                kuzma >> Fakt krasna ryba, gratuluji :)

                                  prochy96 - Profil | Čt 21.4.2011 18:58:11

                                  kuzma >> krásná parma .... dnes na plavačku sem si mylel že mam parmu a vyklubal se z toho tloušť 50

                                    Karasák - Profil | Čt 21.4.2011 18:55:08

                                    kuzma >> Nádherná, řekl bych že jsi specialista na parmy:-)

                                      kuzma - Profil | Čt 21.4.2011 17:08:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      tady je ta slibovaná parma :) 49cm ...

                                        Karasák - Profil | St 20.4.2011 14:59:58

                                        Bambus... T.maniak >> No kdybych koupil 2x kilovku trapera tak to stojí jenom 100:-)