Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

Nfred41 - Profil | St 20.4.2011 13:57:55

kuzma >> Fakt super, čekal bych že začnout brát tak v květnu, červnu

    Nkuzma - Profil | St 20.4.2011 13:56:24

    pavel68 >> nz x)

      Npavel68 - Profil | St 20.4.2011 13:55:00

      kuzma >> thanx o)

        Nkuzma - Profil | St 20.4.2011 13:53:14

        pavel68 >> jj :)

          Npavel68 - Profil | St 20.4.2011 13:52:37

          kuzma >> stoják ? o)

            Nkuzma - Profil | St 20.4.2011 13:48:22

            :)

              Nkuzma - Profil | St 20.4.2011 7:25:16

              já byl včera na hadech ..... už koušou... večer hodím foto :))

                NBambus...Tacklesmaniak - Profil | St 20.4.2011 6:13:27

                GRAYLING >> Karasák - 19.4.2011 20:31:27 >> to je super cena :-)

                  NKarasák - Profil | Út 19.4.2011 20:31:27

                  Tak jsem si dneska udělal trochu radost a šel si zakoupit konečně nějaký krmení na feeder. Koupil jsem Lorpio Feeder heavy a light. 2kg za 130 kč, no neberte to když je to tak levný:-)

                    Nprochy96 - Profil | Út 19.4.2011 18:32:07

                    GRAYLING >> Karasák - 19.4.2011 17:49:30 >> to jo no

                      NKarasák - Profil | Út 19.4.2011 17:49:30

                      Nějak to tady utichlo.

                        Nkuzma - Profil | Ne 17.4.2011 17:55:25

                        Tak jaká , co dnes ? já byl zas na pstruhovce ... a zítra zas ješteže máme praxi a budu brzo doma :))

                          Nkuzma - Profil | Ne 17.4.2011 17:54:52

                          GRAYLING >> Karasák - 16.4.2011 23:48:28 >> dík , dík :)

                            NKarasák - Profil | So 16.4.2011 23:48:28

                            kuzma - >> Gratulace, hlavné za tu parmu.

                              Nfred41 - Profil | So 16.4.2011 20:17:43

                              Dneska na svazovce to byla hotová cejnovačka tak do 20cm :-)

                                Nkuzma - Profil | So 16.4.2011 19:46:14

                                prochy96 >> jj bylo to fajn :)

                                  Nprochy96 - Profil | So 16.4.2011 19:41:30

                                  kuzma >> ha ha :-))) aspon že sis zachytal :-))

                                    Nkuzma - Profil | So 16.4.2011 19:40:20

                                    prochy96 >> :)) no dneska to bude asi to stejný :D , už su zas natešenej na zítra :)) jako za poslední ch 24 hod sem spal 4 hodiny .... sem vcelku K.O :))

                                      Nprochy96 - Profil | So 16.4.2011 19:30:47

                                      kuzma >> tak to si piš že to znám ... z 16.6 to znám:-))))))

                                        Nkuzma - Profil | So 16.4.2011 19:27:10

                                        prochy96 >> jj , chyceno cca 14 sivenů , .... fotku nemám , snad pořidím nakou zítra , pak tam byl kamoš po oběde a říkál že mu šli zas jen duháči :D dneska sem nemohl ani dospat 04:20 už sem stepoval uy vody a čekal do 6:00 až odpískaj zahájení :)) holt sem mel cestovní horeečku , šak to znáš když nemůžeš dospat když se na nneco těšíš , pak sem byl ješte na Mp s feederem tak sem lapl 50cm partmu a náký menší .... sem me vybil telefopn ale fotka bude jen co mi ju pošle kamoš.....