Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

Nprochy96 - Profil | So 16.4.2011 19:16:31

kuzma >> byl si na pstruhovcce ?

    Nfred41 - Profil | Pá 15.4.2011 19:21:41

    kuzma >> tak asi nejedu na pstruhy...volal sem do organizace a prej ze nebudou pstroužci :-((

      Nkuzma - Profil | Pá 15.4.2011 14:11:45

      fred's fishing >> fred41 - 11.4.2011 17:43:47 >> Tak přípravy pomalu vrcholí a za 15h 48min to propukne :))

        NKarasák - Profil | Čt 14.4.2011 20:57:16

        kuzma - >> To sice ano, ale zato máš víc času a spoustu věcí za poloviční cenu. Hned bych se do školy vrátil, asi s iza čas udělám nějakou vysokou.

          Nkuzma - Profil | Čt 14.4.2011 20:55:11

          GRAYLING >> Karasák - 14.4.2011 20:44:34 >> tak to vážně nepoteší , zaplat panbůh že k té práci mi jeste nákej ten rok zbyvá .. ale zas je to horší s penezma ... :))

            NKarasák - Profil | Čt 14.4.2011 20:44:34

            Ach jo, tak díky nápadům mých nadřízených, které dovedou vždy velice spravit náladu se asi tento výkend k vodě zase nepodívám. Ještě že budou alespoň peníze. Snad mi ta řeka vyjde příští týden.

              Nprochy96 - Profil | St 13.4.2011 6:39:09

              Hagall >> byl si ted někdy v tejně na rybách ?

                Nkuzma - Profil | Út 12.4.2011 21:35:50

                GRAYLING >> Karasák - 12.4.2011 19:28:36 >> tak aktuální info ti neřeknu byl sem tam naposled v sobotu a to nic moc ... ušmudlal jsem jednu plotku ale v průbehu min týdne to bylo lepší , to sem lapal parmy :) , jinak čekám až jen otevřou ten hájenej usek v bílovicívh pač te nusek mám na parmy a ostrý nejraději :))

                  NHagall - Profil | Út 12.4.2011 20:58:57

                  prochy96 >> pajaprochy - 12.4.2011 14:00:21 >> Jo soráč Milan :)

                    NKarasák - Profil | Út 12.4.2011 19:28:36

                    Nevíte někdo jak to jde teď na svitavě 1?

                      Nfred41 - Profil | Út 12.4.2011 17:40:53

                      Už se těším na pstruhy, to zas bude narváno :D

                        Npajaprochy - Profil | Út 12.4.2011 14:00:21

                        Hagall >> neni to takhle náhodou Milan Tychler ? :-)

                          Npajaprochy - Profil | Út 12.4.2011 13:59:26

                          GRAYLING >> Karasák - 12.4.2011 7:52:33 >> já strouhanku používám skoro pořád :-)

                            Npajaprochy - Profil | Út 12.4.2011 13:58:50

                            Hagall >> to bylo v Lodi ? do řitě tam bych šel :-(

                              NKarasák - Profil | Út 12.4.2011 7:52:33

                              prochy96 >> pajaprochy - >> No jedinou nevýhodou strouhanky bývá obsah větších částic které se vyplavují do sloupce a tak lákají například oukleje. Já ji používám už jen občas, hlavně když mám méně krmení a nechci dokupovat.

                                NHagall - Profil | Út 12.4.2011 7:34:07

                                prochy96 >> pajaprochy - 12.4.2011 6:44:17 >> V sobotu měl v Týně Miroslav Tychler přednášku o feederové technice a novém krmení dynamite baits.Nachytali jsme spoustu ryb.Kdes byl člověče :)

                                  Npajaprochy - Profil | Út 12.4.2011 6:44:17

                                  GRAYLING >> Karasák - 11.4.2011 20:45:04 >> dej do toho strouhanku a bude to v pohodě....

                                    NKarasák - Profil | Po 11.4.2011 20:45:04

                                    Tak jsem přemýšlel co za krmení a našel jsem doma lorpio heavy feeder na silně proudící řeky. Tak snad jim to bude stačit, i když bych možná využil i medium, ale ono je to celkem jedno.

                                      Nfeederboy2 - Profil | Po 11.4.2011 18:06:38

                                      GRAYLING >> Karasák - 11.4.2011 18:03:15 >> Docela dobrý.

                                        Nkuzma - Profil | Po 11.4.2011 18:04:21

                                        GRAYLING >> Karasák - 11.4.2011 18:02:05 >> díky :)