Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

NKarasák - Profil | Po 11.4.2011 18:03:15

feederboy2 - >> Jaký jsou ty x2 pruty , já mám od nich jenom futrál. Byl sice levnější ale dobrej.

    NKarasák - Profil | Po 11.4.2011 18:02:05

    kuzma - >> Gratulace

      Nkuzma - Profil | Po 11.4.2011 18:01:34

      jinak včera to i přes ten vítr vcelku šlo :)

        Nfeederboy2 - Profil | Po 11.4.2011 17:59:58

        V neděli sem byl na Berounce-1 a kachna mi vletěla plnou rychlostí do vlasce,nakonec sem pro něj šel na strom.Jinak jako prut mám X2 Mystik Feeder Medium/Heavy a vlasce pužívám JVS Vulcan a Ava-Shima Feeder PRO

          Nkuzma - Profil | Po 11.4.2011 17:52:19

          GRAYLING >> Karasák - 11.4.2011 17:49:19 >> taky chodím raději na řeku tam se ten rybářskej tlak daleko líp rozprostře , ale když ona je to z jedna mála pstruhovek kam se dá s míma možnostma dostat .. tak proto tam jdu když je ta zahájená ale tak po týdnu tam bude zas klid .. a zbyde tam 4-5 vytrvalců ...

            NKarasák - Profil | Po 11.4.2011 17:49:19

            kuzma - >> Právě z toho důvodu jdu na tu menší řeku, tam potkáš rybáře tak 3x do roka. Každej de spíš na okolní stojáky .

              NKarasák - Profil | Po 11.4.2011 17:47:42

              kuzma - >> S damem nemám zkušenosti, ale ta sema se mi zalíbila hned a zdolávání je s ní zábava.
              Dobrý je taky ta barevnost špiček, shimano má jednu barvu a to jen ten poslední díl.

                Nkuzma - Profil | Po 11.4.2011 17:46:09

                fred's fishing >> fred41 - 11.4.2011 17:08:20 >> To já už sem na sobotu celej natešenej :))) to zas budee u vody rybařů....

                  NKarasák - Profil | Po 11.4.2011 17:45:38

                  fred's fishing >> fred41 - >> To je podobný, už se těším až budou třešně, to pak bude hrubý:-)

                    Nkuzma - Profil | Po 11.4.2011 17:45:20

                    GRAYLING >> Karasák - 11.4.2011 17:05:25 >> Libí se mi že u té semy pracuje celá akce prutu připadne mi že u té damky pracuje opravdu jen špička ...

                      Nfred41 - Profil | Po 11.4.2011 17:43:47

                      GRAYLING >> Karasák - 11.4.2011 17:17:03 >> ještě ne, ale mám záběra na foukačky

                        NKarasák - Profil | Po 11.4.2011 17:17:03

                        fred's fishing >> fred41 - >> Zkoušel jsi nějaký to rohlíkový boilie s ovocnou příchutí?

                          Nfred41 - Profil | Po 11.4.2011 17:12:48

                          GRAYLING >> Karasák - 11.4.2011 17:11:52 >> já mám vyhlídlí tlouště na stojáku, ale ty mrchy se nejak chytit

                            NKarasák - Profil | Po 11.4.2011 17:11:52

                            fred's fishing >> fred41 - >> No, to já zase nějaký tlouště a parmy.

                              Nfred41 - Profil | Po 11.4.2011 17:08:20

                              GRAYLING >> Karasák - 11.4.2011 16:51:11 >> O víkendu valím na pstruhy tak musí být hezky!

                                NKarasák - Profil | Po 11.4.2011 17:05:56

                                fred's fishing >> fred41 - >> Jo no, je to nejuniverzálnější.

                                  NKarasák - Profil | Po 11.4.2011 17:05:25

                                  kuzma - >> semu jsem měl taky, jsou to dobrý pruty.

                                    Nkuzma - Profil | Po 11.4.2011 17:03:12

                                    GRAYLING >> Karasák - 11.4.2011 7:56:36 >> Zdarec , já používám vlasec Awa-shima-Ion Power Feeder Pro je ho tam 150 metrů a cena je cca 110kč , kupuju ho už třetím rokem a nemužu si stěžovat ... :) a k těm prutům začínal sem s winklepickerem ale te mám mediumko od semy a od D.A.M...

                                      Nfred41 - Profil | Po 11.4.2011 17:02:16

                                      GRAYLING >> Karasák - 11.4.2011 16:49:15 >> medium je asi nej

                                        NKarasák - Profil | Po 11.4.2011 16:58:45

                                        prochy96 >> pajaprochy - >> Tak to je dobrý, takovej boj bych si taky někdy měl zkusit:-)