Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

Npajaprochy - Profil | Po 11.4.2011 16:56:44

GRAYLING >> Karasák - 11.4.2011 16:52:54 >> kapra 55 ... slušnej boj s 0.12 vlascem :-)

    NKarasák - Profil | Po 11.4.2011 16:52:54

    prochy96 >> pajaprochy - >> No, můj první feeder byl medium, já jsem ale spíš na tvrdší, mám shimano catana bx heavy. Jakou největší rybu máš na picker?

      NKarasák - Profil | Po 11.4.2011 16:51:11

      fred's fishing >> fred41 - >> Dneska už tak nefouká a je tam docela teplo. Doufám že bude hozky i o výkendu, chci si totiž zajít na jednu malou řeku.

        Npajaprochy - Profil | Po 11.4.2011 16:50:00

        GRAYLING >> Karasák - 11.4.2011 16:49:15 >> picker :-))

          NKarasák - Profil | Po 11.4.2011 16:49:15

          Jakej typ prutu používáte nejraději- light, medium, heavy, tvrdší?

            NKarasák - Profil | Po 11.4.2011 16:23:29

            fred's fishing >> fred41 - >> To je dobrý, já jsem nedávno koupil sema sempron feeder v návinu 300m. Maj ho celkem levnej asi cca 80- 100 Kč, záleží na prodejně.

              Nfred41 - Profil | Po 11.4.2011 12:49:42

              Plumley27 >> no jo, kdyby nefoukal ten vítr tak je supr počasí

                Nfred41 - Profil | Po 11.4.2011 12:46:29

                GRAYLING >> Karasák - 11.4.2011 7:56:36 >> vybral jsem si colmic fendreel 0,185mm/4,50kg , zatím se jeví dobře, vytažena první ryba 4,90.

                  NUM1 - Profil | Po 11.4.2011 8:30:49

                  karasák
                  Já colmic fenderall
                  Ale každému sedí jiná značka, hodně záleží na tom když půjdeš kupovat vlasec jak dlouho ležel na skladě.
                  A také jaké máš očka na prutě, naviják, místo lovu třebas kamenitý podklad tam ti nepomůže žádný vlasec vždy ho odřeš.

                    NKarasák - Profil | Po 11.4.2011 7:56:36

                    Zdravím, chtěl bych se zeptat jakej nejraději používáte vlasec( značka) ?

                      NPlumley27 - Profil | Ne 10.4.2011 18:24:45

                      fred's fishing >> fred41 - >> Ten vítr je nejhorší, by mě zajímalo kdy už konečně přestane tak fučet. Už to trvá několik dní.

                        Nfred41 - Profil | Ne 10.4.2011 15:24:27

                        Dneska sem vystřídal 2 svazovky a ani potah! z rána bylo krásně ale pak začal foukat krutej severák

                          Npajaprochy - Profil | Ne 10.4.2011 12:25:55

                          kuzma >> jj

                            Nkuzma - Profil | Ne 10.4.2011 12:24:54

                            prochy96 >> pajaprochy - 10.4.2011 11:58:45 >> kdo si počká tn se dočká :)

                              Npajaprochy - Profil | Ne 10.4.2011 11:58:45

                              kuzma >> :-) škoda že u nás taky neni žádná pstruhovka .-( holt musim počkat do 16.6 :-(

                                Nkuzma - Profil | Ne 10.4.2011 11:57:48

                                prochy96 >> pajaprochy - 10.4.2011 11:56:26 >> ráno sem beyl jaksi schopen... , momnetálně zamačkávám protihroty u třpytek na sobotní zahájenou ... ale tak ve 3 vyrazím do těch 22:00 :)

                                  Npajaprochy - Profil | Ne 10.4.2011 11:56:26

                                  kuzma >> dneska ráno sem byl na feedera a chyt sem 2 cejny a 5 ouklejí

                                    Nkuzma - Profil | Ne 10.4.2011 9:57:44

                                    neděle :) , púo obede snad nekam pudu :) a zítra zas půjdu jako všichnio z nás :(

                                      NHmmmmTakJooooo - Profil | Ne 10.4.2011 7:56:55

                                      Kurna tam je krasneee :D ... takl co frede kam razis neska ?

                                        NPlumley27 - Profil | Ne 10.4.2011 1:15:30

                                        Vstávat a cvičit, je tady neděle už hodinu:-)