Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

Npajaprochy - Profil | So 9.4.2011 17:03:29

fred's fishing >> fred41 - 9.4.2011 17:02:16 >> jdi .-)

    Nfred41 - Profil | So 9.4.2011 17:02:16

    A já snad půjdu zítra :D na kapry

      NDanext - Profil | So 9.4.2011 16:52:48

      jestli se trochu zlepší počasí tak jdu zítra na 471 171 - Odra 1 B

        Npajaprochy - Profil | So 9.4.2011 16:27:10

        kuzma >> já byl dnes a až na ten vítr paráda

          NPlumley27 - Profil | So 9.4.2011 15:26:53

          kuzma - >> Snad se to v týdnu zlepší, ale jak se říká, všude dobře v hospodě nejlíp.

            Nkuzma - Profil | So 9.4.2011 14:30:18

            ten vítr to je des.... byl sem na ¨řece doslova a do písmene jsem vydoloval 1 červenku a ofoukanej su jak .... , půjdu radši do hospody tam je aspon teplo .... :D

              NPlumley27 - Profil | So 9.4.2011 10:34:22

              fred's fishing >> fred41 - >> To je dobře, mohlo by být ale tepleji a nefoukat takovej severák.

                Npajaprochy - Profil | So 9.4.2011 9:08:29

                fred's fishing >> fred41 - 9.4.2011 8:04:30 >> já taky a to sem se tak těšil na ryby .-)

                  Nfred41 - Profil | So 9.4.2011 8:04:30

                  Plumley27 >> sobboooottttaaaa a zima jaxvina, snad pojedu zétra

                    NPlumley27 - Profil | So 9.4.2011 0:20:12

                    Vstávat a cvičit, je tady sobbboooottttaaaaa!

                      Nkuzma - Profil | Út 5.4.2011 14:59:13

                      feederboy2 >> :D :)

                        Nfeederboy2 - Profil | Út 5.4.2011 14:56:49

                        kuzma >> to pivo je ale poradnej macek :D

                          Nkuzma - Profil | Út 5.4.2011 8:38:20

                          fred's fishing >> fred41 - 4.4.2011 13:22:09 >> tak jak rika plumley ;) Starobrno

                            NPlumley27 - Profil | Po 4.4.2011 23:12:13

                            fred's fishing >> fred41 - >> Asi Starobrno

                              Nfred41 - Profil | Po 4.4.2011 13:22:09

                              kuzma >> jo tak s pivečkem :D co to bylo? staropramen?

                                Nkuzma - Profil | Ne 3.4.2011 19:26:59

                                takže dneska na řece , napřed sme chytali a vezírkovalí pivečka , ale pak přišla i náká ta rybka :)

                                  Nfred41 - Profil | Ne 3.4.2011 15:44:26

                                  Já v sobotu na přehradě, ani potah, dneska na svazovce kapr 61cm

                                    Npajaprochy - Profil | Ne 3.4.2011 14:41:37

                                    kuzma >> já byl včera na vltavě a 17 ryb .-)

                                      NTempus - Profil | Ne 3.4.2011 10:26:50

                                      kuzma >> nic co by stálo za řeč :) včera jsem byl na přehradě, ani potah ale bylo nádherně, skvěle jsem si odpočinul. Dneska ale razím znova a teď za účelem chytit rybu :D

                                        Nkuzma - Profil | Ne 3.4.2011 9:52:21

                                        Co je kluci nějak mrtvo :( ?