Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

kuzma - Profil | Čt 31.3.2011 19:49:07

fred's fishing >> fred41 - 31.3.2011 17:29:44 >> to já taky razím zítra po škole s tatíkem ... :)

    fred41 - Profil | Čt 31.3.2011 17:40:33

    prochy96 >> pajaprochy - 31.3.2011 17:30:33 >> já asi v sobotu po obědě

      pajaprochy - Profil | Čt 31.3.2011 17:30:33

      fred's fishing >> fred41 - 31.3.2011 17:29:44 >> já pujdu asi zejtra

        fred41 - Profil | Čt 31.3.2011 17:29:44

        A co? kdy znovu razíte?

          pajaprochy - Profil | Čt 31.3.2011 17:26:09

          fred's fishing >> fred41 - 31.3.2011 17:20:03 >> to já taky ::)

            fred41 - Profil | Čt 31.3.2011 17:20:03

            kuzma >> těším se na velkýý prázky...

              kuzma - Profil | Čt 31.3.2011 17:09:05

              hmm , to víš zas nastala práce škola tak je tu ticho ...

                fred41 - Profil | Čt 31.3.2011 17:05:59

                Tady to nějak usnulo :-)

                  Plumley27 - Profil | Út 29.3.2011 16:45:59

                  kuzma - >> Tak hodně štěstí.

                    kuzma - Profil | Út 29.3.2011 9:21:42

                    tak dneska razim :) videl sem v MLze se u nas na rybniku lapaj kaprici rak snad sitaky dneska chytnu :)))

                      kuzma - Profil | Po 28.3.2011 21:13:54

                      Plumley27 >> taky doufám :)

                        kuzma - Profil | Po 28.3.2011 21:13:36

                        prochy96 >> pajaprochy - 28.3.2011 19:53:11 >> ok máš to mít :)

                          Plumley27 - Profil | Po 28.3.2011 20:48:46

                          No, snad to bude dřív jak za půl roku:-)

                            pajaprochy - Profil | Po 28.3.2011 19:53:11

                            kuzma >> to si nech....2000 je moje :-))

                              kuzma - Profil | Po 28.3.2011 19:36:32

                              prochy96 >> pajaprochy - 28.3.2011 18:47:05 >> já ti říkál že si ju osobně pohlídám ale neboj 1 500 ti nechám :)

                                pajaprochy - Profil | Po 28.3.2011 18:47:05

                                kuzma >> cype :-) tu 1000 sem chtěl dát já :-) !

                                  Plumley27 - Profil | Po 28.3.2011 18:11:03

                                  Přes 1000 komentářů, to je dobrý.

                                    fred41 - Profil | Po 28.3.2011 12:50:03

                                    Včera sem byl na rybách, akorát jeden okoun na žížalku, a zima jak cip!

                                      Tempus - Profil | Po 28.3.2011 10:06:35

                                      kuzma >> hmm kéž by, nakonec jsem musel jet jinam a chytl jsem 1 cejna... a další popadali

                                        pajaprochy - Profil | Po 28.3.2011 6:54:34

                                        metelec >> co tam máš největšího ?já bolena 78