Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

Nkuzma - Profil | Ne 27.3.2011 21:27:14

1000

    Nkuzma - Profil | Ne 27.3.2011 21:27:05

    Tempus >> doufám žes ju lapl :)) :D

      Nmetelec - Profil | Ne 27.3.2011 20:56:01

      prochy96 >> pajaprochy - 27.3.2011 8:24:29 >> To je daný:§)

        NTempus - Profil | Ne 27.3.2011 10:51:18

        tak dneska jdu znova :) a vytáhu tu parmu co minule upláchla :D

          Nkuzma - Profil | Ne 27.3.2011 10:04:23

          jinak dneska zas jezdili historický tramvaje v Brně ale očividně to maj pojmenovaný historický vlak :)

            Nkuzma - Profil | Ne 27.3.2011 10:02:29

            tak jsem byl včera zas , asi bych se mel už venovat kaprům ale moc mě to nelákqa a navic se mi nechce na kole šlapat do kopce :)) , takže ze začátku sem nemohl nic lapnout... , videl sem vytáhnout jednu parmu , pak sem našel chudáka mrtvýho jesena ,malej zrovna nebyl ...... no a po presunu na jinej flek sem vytáhl plotku s kusem ocásku pryč , a pak ješte jednoho jesena jinak nebyl klep snad to dneska bude lepší .... :)

              Npajaprochy - Profil | Ne 27.3.2011 8:24:29

              metelec >> jasně že to tam znám :-) tak tam někdy zajdem ne ?

                Nmetelec - Profil | So 26.3.2011 21:41:00

                prochy96 >> pajaprochy - 26.3.2011 7:45:02 >> V hněvkách pod jezem,je takové místo kde se dají dobře zachytat.Tam to znáš ne?

                  Nfred41 - Profil | So 26.3.2011 18:19:15

                  Snad razím zítra :D na stojáček

                    Nkuzma - Profil | So 26.3.2011 9:07:36

                    whoau >> u nás je jich poměrně dost , bude to asi tím že se tam vysazujou a to ne v malým množství .... teda aspon co sem slyšel na schůzi...

                      Npajaprochy - Profil | So 26.3.2011 7:45:02

                      whoau >> já taky tak :-(

                        Nwhoau - Profil | So 26.3.2011 7:12:03

                        kuzma >> Podoustev ... nadhera u nas skoro vymizely ... chytnu tak 1 za 2 roky prumerne ...

                          Nkuzma - Profil | Pá 25.3.2011 21:17:36

                          prochy96 >> pajaprochy - 25.3.2011 20:39:42 >> hmm u nás bylo skoro bezvětří...

                            Npajaprochy - Profil | Pá 25.3.2011 20:39:42

                            kuzma >> jo taky doufám....dnes mě sr.al ten vítr

                              Nkuzma - Profil | Pá 25.3.2011 20:39:12

                              prochy96 >> pajaprochy - 25.3.2011 20:37:35 >> snad ta předpověd nevíde a nebude chcát :)

                                Npajaprochy - Profil | Pá 25.3.2011 20:37:35

                                kuzma >> jj taky pujdu

                                  Nkuzma - Profil | Pá 25.3.2011 20:19:06

                                  no nic ráno vyrazím zas :)

                                    NTempus - Profil | Pá 25.3.2011 20:14:23

                                    dnesek na rybach... chyceny jeden malý cejnek po kterém jsem se přesunul na řeku pod jez kde jsem dostal záběr kdy mi prut letěl do vody, pak 15 sekund bzučení brzdy a ryba se vypla :( ale tak zahájil jsem a aspoň vím že nějaké ryby zbyly. :)

                                      Npajaprochy - Profil | Pá 25.3.2011 20:00:52

                                      kuzma >> to se u nás taky hodně stává :-(

                                        Nkuzma - Profil | Pá 25.3.2011 20:00:04

                                        prochy96 >> pajaprochy - 25.3.2011 19:58:23 >> bohužel no ... , jinak sem chytl pár podoustviček a očividne tam zas dedouší byly se svýma megahákama pač meli chuderky roztrhaný tlamky .. .