Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

Npajaprochy - Profil | Pá 25.3.2011 19:58:23

kuzma >> ty na Moravě a já na jihu čech

    Npajaprochy - Profil | Pá 25.3.2011 19:57:34

    kuzma >> jojo no co naděláš :-(

      Nkuzma - Profil | Pá 25.3.2011 19:56:38

      prochy96 >> pajaprochy - 25.3.2011 19:52:11 >> tech sem chytl dneska hodně , škoda že bydlíme každej na jiným konci Čr ... :(

        Npajaprochy - Profil | Pá 25.3.2011 19:52:11

        kuzma >> tvl já už si tak dlouho nechyt podoustev :-)

          Nkuzma - Profil | Pá 25.3.2011 19:49:53

          fred's fishing >> fred41 - 25.3.2011 14:10:13 >> no dneska to v tý škole byl děs :D , 4 hodiny po sobě meteorologii už me z toho šibalo :D

            Nkuzma - Profil | Pá 25.3.2011 19:38:49

            ještě plotička :)

              Nkuzma - Profil | Pá 25.3.2011 19:38:23

              taky sem dneska byl a taky se parma nekonala , jen plotičky , podoustve a jeseni ale asi 20 kousky za 2 hodky takže spokojenost a konečne ty záběry byly poctivý :)

                Npajaprochy - Profil | Pá 25.3.2011 18:55:36

                whoau >> skus hnojku s kukou a uvidíš že pudou :-)

                  Nwhoau - Profil | Pá 25.3.2011 18:52:33

                  prochy96 >> pajaprochy - 25.3.2011 18:05:36 >> :) ono to jednou prijde o to vice me to bude tesit kazdopadne dik za tip

                    Npajaprochy - Profil | Pá 25.3.2011 18:05:36

                    whoau >> skus třeba rohlík s červem nebo kukuřici z červem

                      Nwhoau - Profil | Pá 25.3.2011 17:51:46

                      druhy flek - Berounka 411 004

                        Nwhoau - Profil | Pá 25.3.2011 17:51:10

                        Prvni flek - Berounka 411 004

                          Nwhoau - Profil | Pá 25.3.2011 17:49:12

                          Tak Berounka opet nevydala zadnou parmu :) ... jen plotice a hrouzci keri nestali ani az foto ... pouzite nastrahy: rousnice, hnojaci, cervi, kuku z konzervy, peletky ... prilozim aspon nejake pekne foto

                            NTempus - Profil | Pá 25.3.2011 15:14:09

                            fred's fishing >> tak za chvili na ne razím :) držte palce

                              Nfred41 - Profil | Pá 25.3.2011 14:33:10

                              Tempus >> My máme na matiku nasi reditelku , má vysokou, maturitu a buh vi co jeste

                                NTempus - Profil | Pá 25.3.2011 14:22:31

                                fred's fishing >> fred41 - 25.3.2011 14:10:13 >> my máme "výbornou třídní" u které se někdy divím jak mohla vystudovat... a ty její kydy rozesmějou každého :D

                                  Nfred41 - Profil | Pá 25.3.2011 14:10:13

                                  kuzma >> To bych neveril jak sem se já nudil ve skole

                                    Npajaprochy - Profil | Pá 25.3.2011 13:55:02

                                    kuzma >> to asi každý :-))

                                      Nkuzma - Profil | Pá 25.3.2011 11:13:52

                                      v te skole je to ale opruz..., vedel bych jak cas vyuzit mnihem lip :)))

                                        Nkuzma - Profil | Čt 24.3.2011 20:46:01

                                        Tempus >> :D , ty bohužel neměli a v noci je na ne ješte zima :))