Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

NTempus - Profil | Čt 24.3.2011 20:18:44

zlatá žížala :D

    Npajaprochy - Profil | Čt 24.3.2011 17:17:40

    kuzma >> jojo

      Nkuzma - Profil | Čt 24.3.2011 17:17:04

      prochy96 >> pajaprochy - 24.3.2011 17:12:27 >> tak ono je to jak kdy a kde :)) kolikrát nachytám víc na rohlík než na červy ... :)

        Npajaprochy - Profil | Čt 24.3.2011 17:12:27

        kuzma >> u nás sou třeba horší než rohlík

          Nkuzma - Profil | Čt 24.3.2011 16:52:13

          whoau >> no tak doufám že u nás je chtít budou řeka je ješte trochu přikalená tak snad bude aktivita ryb lepší než posledně :) , jinak si radši vemu rohlíček kdyby náhodou ...

          ale takovým červíkům málem neodolávam ani já ....

            Nwhoau - Profil | Čt 24.3.2011 16:49:01

            kuzma >> Cervi jim neska u nas nejeli nejak .. par drbancu a pak ani to ne ....

              Nkuzma - Profil | Čt 24.3.2011 16:39:49

              whoau >> Pěkný pěkný , zítra razím :) , tak su natěšenej dneska sem hned po škole upaloval pro červi :D

                Nwhoau - Profil | Čt 24.3.2011 14:00:54

                :)

                  Nwhoau - Profil | Čt 24.3.2011 14:00:25

                  Labe z jara - 411 050

                    Nwhoau - Profil | Čt 24.3.2011 13:59:19

                    Ficelo to dopoledne jak prase tak sem vydrzel jen od 7 do obeda a povedl se jeden krasnej cejn na hnojaka :)

                      Nkuzma - Profil | St 23.3.2011 21:10:02

                      jinak pomalu ale jistě se blížíme k 1000 příspěvku :D

                        Nbambus - Profil | St 23.3.2011 21:08:01

                        kuzma >> :- D

                          Nkuzma - Profil | St 23.3.2011 21:06:50

                          Bambus... T.maniak >> bambus - 23.3.2011 21:05:30 >> ale v pátek si to vynahradím to mám jen do 11ti :)

                            Nbambus - Profil | St 23.3.2011 21:05:30

                            kuzma >> :-D

                              Nkuzma - Profil | St 23.3.2011 21:05:19

                              whoau >> určitě bych zkusil rousnice , ješte me dobře dou na eidam ale nevím jak ted z jara to spíš až v létě ... , no vyzkoušej a uvidíš :)

                                Nkuzma - Profil | St 23.3.2011 21:04:06

                                Bambus... T.maniak >> bambus - 23.3.2011 20:54:16 >> to si nekdo žije :D

                                  Nwhoau - Profil | St 23.3.2011 20:58:13

                                  Ja mam ctvrtek, patek dovolenou tak ctvrtek razim na Labe a patek konecne Berounka a doufam ze v patek prolomim parmove prokleti :))) jakekoli tipy co nastrazit na jarni parmu uvitam jinak lovu zdar hosi !

                                    Nwhoau - Profil | St 23.3.2011 20:57:03

                                    Bambus... T.maniak >> bambus - 23.3.2011 20:26:06 >> Dobre ty :)

                                      Nbambus - Profil | St 23.3.2011 20:54:16

                                      kuzma >> ja prisel dneska v e 2 . tak ze cajk :.)

                                        NTempus - Profil | St 23.3.2011 20:53:31

                                        Bambus... T.maniak >> bambus - 23.3.2011 20:40:17 >> to nám nedělej :( už tak mám absťák :D