Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

Nkuzma - Profil | St 23.3.2011 20:52:31

Bambus... T.maniak >> bambus - 23.3.2011 20:40:17 >> :D ale sekl a zachytal jsis já příšel ze školy v 5 hodin a šel jsem se akorát tak učit ... :( , at už je fakt pátek sakra :D

    Nbambus - Profil | St 23.3.2011 20:40:17

    kuzma >> j :-) dneska bylo krasne a i hezky brali.

    seknul jsem as 5 zaber .D

      Nkuzma - Profil | St 23.3.2011 20:36:01

      Bambus... T.maniak >> bambus - 23.3.2011 20:26:06 >> Gratulace :) , sakra ted si mě teda navnadil :D

        Nbambus - Profil | St 23.3.2011 20:32:07

        Plumley27 >> joojo

          NPlumley27 - Profil | St 23.3.2011 20:28:02

          Bambus... T.maniak >> bambus - >> Jó, to doká že potěšit. Je vidět že ty potvory už začínaj pořádně kousat:-)

            NTempus - Profil | St 23.3.2011 20:27:05

            dobře ty :)

              Nbambus - Profil | St 23.3.2011 20:26:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              fred's fishing >> fred41 - >> zdravim feederare :-) dneska 12ks :-)

                NTempus - Profil | St 23.3.2011 20:25:04

                o víkendu razím na ryby... snad :D

                  Nkuzma - Profil | St 23.3.2011 20:07:09

                  Tempus >> :)) tak promin no :D

                    NTempus - Profil | St 23.3.2011 19:59:43

                    ale kuš s genialitou... si už jak moji spolužáci :D

                      Nkuzma - Profil | St 23.3.2011 19:36:52

                      Tempus >> :) , no to sou ti genialní šachisti :O , no snad to bude aspon za 4 :D

                        NTempus - Profil | St 23.3.2011 19:16:48

                        no mě matika vcelku jde, ale tobě bych asi nepomohl :D chybí mi nějaký ten rok :D

                          Nkuzma - Profil | St 23.3.2011 16:59:03

                          no ale prvně musím zvládnout test z matiky bo je to můj konec ... ach jo proč matika proč můj nejslabší článek nechcete nekdo jít napsat za mě test z logaritmů ? :D

                            Nfred41 - Profil | St 23.3.2011 14:20:05

                            kuzma >> No vidis v patek to zkusim nejak stihnout a kdyz ne v patek tak to zkusim nejak v nedeli, sem tam ma neco spadnout tak se jeste uvidi

                              Nkuzma - Profil | St 23.3.2011 14:12:25

                              fred's fishing >> fred41 - 23.3.2011 14:06:51 >> no hlasi to :( budu to musetstihniut jeste v patek... Otazkou je jak to pude snad nebudou ryby citit prichazejicizmenu...

                                Nfred41 - Profil | St 23.3.2011 14:06:51

                                kuzma >> taky si rikam, mel sem naplanovane na vikend, ale bude prset!!

                                  Nkuzma - Profil | St 23.3.2011 12:37:55

                                  dobry poledne popripade dobrou chut :) kurnik jak bych sel na ryby :D

                                    Nwhoau - Profil | Út 22.3.2011 7:22:18

                                    dvorak002 >> No to je parada!!! Jen tak dal :)

                                      Ndvorak002 - Profil | Po 21.3.2011 21:43:43

                                      whoau >> Dík ... Taky sem zněl měl radost ... :)) A hlavně je to moje první ryba nad 20cm na feeder mám ho od ledna takže úspěch :)

                                        Nwhoau - Profil | Po 21.3.2011 21:27:44

                                        kuzma >> Souhlasim je skoro az skoda zakrnet u jednoho stylu nebo jedne ryby :)))