Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

Nkuzma - Profil | Po 21.3.2011 21:22:27

whoau >> no vidíš k bolonce sem se zas nedopracoval já :D , však každej styl rybařiny má svoje kouzlo :)) a me ty zapovězený řičky vždy tak nejak lákali :)

    Nwhoau - Profil | Po 21.3.2011 21:16:54

    kuzma >> J muskareni sem se jeste nedopracoval :D ... ale co neni muze brzy byt ... o bolonce sem si taky rikal ze to neni pro me :D

      Nwhoau - Profil | Po 21.3.2011 21:15:57

      dvorak002 >> Pekna prace gratuluju :D

        Nkuzma - Profil | Po 21.3.2011 19:52:58

        whoau >> doplnil sem jen vláčecí krabici rotačkama + gumama , jinak mi byl pořízen mušák od albastaru - blue gentleman fly , protože tu starou sumcobijku mi tatík zlomil ... :) už se teším až ho 16.4 otestuju :)

          Npajaprochy - Profil | Po 21.3.2011 19:50:24

          whoau >> letos sem vzal zatim jen pár gum a smáčků na ULko

            Ndvorak002 - Profil | Po 21.3.2011 19:47:59

            Včerejší feedrovej kapřík 44cm ... Letost první.

              Nwhoau - Profil | Po 21.3.2011 19:40:44

              Co hosi pochlubte se kdo delal nakup noveho vercajku pro letosek :)) prosim strucne co - pripadne foto a proc zrovna to ste poridili :)))

                Npajaprochy - Profil | Po 21.3.2011 6:54:28

                včerejší chytání

                  Nkuzma - Profil | Po 21.3.2011 6:39:02

                  whoau >> vidím že bláz nu bylo u vody dost :) :D

                    Nwhoau - Profil | Ne 20.3.2011 20:58:44

                    Boleslavská tůň ...

                      Nkuzma - Profil | Ne 20.3.2011 20:18:08

                      tady ten potuček to napají je to dokonce pstruhovej revír ... , normálně v tom místě max po kotníky vody a ted ?

                        Nkuzma - Profil | Ne 20.3.2011 20:15:55

                        whoau >> jo jo domorodci hold vědí :D , no já byl taky jen na tech cejnkách mohl být možná aj ten kapřík ale čuměl jsem po vejrech a tak se mto posral :D všiml jsem si až padal předšpičák dolů :D , jinak rybník mel barvu kávy po tech deštích :D

                          Nwhoau - Profil | Ne 20.3.2011 20:12:40

                          kuzma >> Cus :) ty jo jeden cejnek a kolega dnska vubec nic ... ale chyba byla ve skillu ... starik jeden prisel nahodil a vytahl behem 1,5h 2 kapriky a uz si to masiroval domu ... mazak :D

                            Nkuzma - Profil | Ne 20.3.2011 19:55:02

                            whoau >> Zdarec tak co jak si dopadl ? :)

                              Nkuzma - Profil | Ne 20.3.2011 7:21:43

                              no nic du na to :) slumnce krásne svíti... :D

                                Nkuzma - Profil | So 19.3.2011 22:45:14

                                whoau >> skusim asi revír lísenska ricka 1 teda pokud vstanu.... pac reka je u nas nechytatelna ... normalni stav je v miste mereni +- 95 cisel a ted je 151 což se fakt neda :( ale tak tatík pojede pro zednika a aspon se necham vyvízt do kopce a pak už to na kole sjedu :) videl sem že tam dneska pašák lapl sva kapry tak uvidím :)

                                  Nwhoau - Profil | So 19.3.2011 17:21:04

                                  kuzma >> Moc krasny ... ja neska nechal fotak doma :) jinak na rece sme capli na feeder jen 2 jezdiky tak sme vyrazili na malej rybnicek u nas a ja na bolon vytahl 4 male cejnky a kamos na feeder kapra 45 krasavce :) ted sem dorazil teprve a zitra deme zas b eru fotak tak sem neco postnu pak ... a kam ty zitra se chystas ?

                                    Nkuzma - Profil | So 19.3.2011 15:12:16

                                    už mám zas ryb absták :D , zítra budu muset vyrazit zas , ale budu muset šlapat na kole :( pač tatík maká a řeka je rozvodněná , jinak tady jedno jediný foto z mušova kamoš si je vzal na salát ... měl na něj chut , nemám lepší fotku nemel sem náladu ani čas neco fotit jinak bych byl durch mokrej :D

                                      Nkuzma - Profil | So 19.3.2011 9:28:41

                                      whoau >> tož petrův zdar a zlom prut :)

                                        Nwhoau - Profil | So 19.3.2011 8:11:38

                                        Tak jde se na vec !