Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

Nwhoau - Profil | Pá 18.3.2011 21:11:25

kuzma >> v poho chlape nespechej :) no ja si neska dovezl pruty a zjistil sem ze sem si sesefikem prohodil bolonky omylem takze mam do pondeli 5m misto 6m :D coz na Labi asi bude znat ... ale pocasi je tam desny ... drzme si palce at to zitra bude lepsi aspon o trosilililinek

    Nkuzma - Profil | Pá 18.3.2011 19:44:38

    whoau >> nesrovnal :D skoncilo to 6:3 :D ale příště to vyhraju no hold já sem spíš na ty řeky ... :D jinak recept bude jen co se me ho nekdo z rodičů uráčí ukázat...

      Nwhoau - Profil | Pá 18.3.2011 19:17:52

      kuzma >> Tak co kuzmic srovnal si score ? :)

        Nfeederboy2 - Profil | Pá 18.3.2011 13:06:19

        whoau >> myslím že to je normalní 40 kapr vytahnes bez podberaku na breh, ale taky zalezi na sile vlasce a odhazoveci hmotnosti , ale pue to

          Nkuzma - Profil | Pá 18.3.2011 9:59:08

          whoau >> tak sem konecne prolomil smulu ale kolega porad vedd 4:1 :)

            Nwhoau - Profil | Pá 18.3.2011 9:44:25

            kuzma >> Supa draku :))) tak tomu dejte na zadek ... no ja kdyz to ranu videl to pocasi vubec nevim jesli zitra pujdu netroufam odhadnout jak bude ...

              Nkuzma - Profil | Pá 18.3.2011 9:40:24

              whoau >> ok sedim ted v aute na mlejnech :D dest jyk prase kamos 4 cejny ja 4 posranej zaber ale to pride vecer ti ten recept poslu...

                Nwhoau - Profil | Pá 18.3.2011 9:33:53

                prochy96 >> :)

                  Nwhoau - Profil | Pá 18.3.2011 9:32:46

                  kuzma >> Kuzmic ty si genius :D v te udirne to je pekna romantika posli me pls do SZ recept jak je chystas a udis diky moc :)

                    Nkuzma - Profil | Čt 17.3.2011 19:57:55

                    fred's fishing >> fred41 - 17.3.2011 19:53:14 >> :) n už sem celej natešenej :D

                      Nfred41 - Profil | Čt 17.3.2011 19:53:14

                      kuzma >> jo cejni...hmm taky se chystám na odlov z jedné svazovky :D

                        Nbambus - Profil | Čt 17.3.2011 19:44:52

                        prochy96 >> pajaprochy - 17.3.2011 19:35:22 >> ale ale :D
                        kazdou druhou na fotce mas tuhou :-D

                          Npajaprochy - Profil | Čt 17.3.2011 19:35:22

                          kuzma >> jási taky vemu tak 3 ryby do roka :-)

                            Nkuzma - Profil | Čt 17.3.2011 19:32:00

                            prochy96 >> pajaprochy - 17.3.2011 19:29:39 >> jakej masař ? :D , jednou do roka si toho uzenýho cejna dopřeju a jinak já už ryby ani moc nejím spíš tak duhákaa ale kapry ty už pouštím ... :) , z toho braní pomalu každej ryby už sem vyrostl naštestí :)

                              Npajaprochy - Profil | Čt 17.3.2011 19:29:39

                              kuzma >> masaři :-) a pak se div že neberou...nedělěj mi chutě :-)

                                Nkuzma - Profil | Čt 17.3.2011 19:24:31

                                fred's fishing >> fred41 - 17.3.2011 19:15:42 >> Vím vím šak tam nejedu poprvé :)) a pak dyž sou takhle vyuzení :O Mňam

                                  Nfred41 - Profil | Čt 17.3.2011 19:15:42

                                  kuzma >> Tak se nachystej že nebudeš stíhat 2 pruty :-), jinak mušov je proslulý na velké cejny

                                    Npajaprochy - Profil | Čt 17.3.2011 18:58:33

                                    kuzma >> tam su cejni jak svi.n jo a jinak cejni mi na UL vláčku berou pravidelně :-)

                                      Nkuzma - Profil | Čt 17.3.2011 18:35:01

                                      prochy96 >> pajaprochy - 17.3.2011 17:34:20 >> :) tak zítra razím na ten mušov na 99% ooo teším se :)

                                        Nfred41 - Profil | Čt 17.3.2011 17:57:30

                                        Tomas.K >> Chystám se, uvidím o víkendu jestli se počasí umoudí :-)