Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

Nkuzma - Profil | Út 15.3.2011 16:50:19

jj pak je sem hodím ted se mě neechce :D , sem strašne unavenej a musím jít na jedno ...

    Npajaprochy - Profil | Út 15.3.2011 16:41:59

    kuzma >> máš fotky ?

      Nkuzma - Profil | Út 15.3.2011 16:38:03

      dneska slabota jeden cejnek a jeden jesen a prošlej vcelku velkej kus řeky

        Npajaprochy - Profil | Út 15.3.2011 16:28:22

        feederboy2 >> ted nee...v pátek jdu..

          Nfeederboy2 - Profil | Út 15.3.2011 16:09:11

          byly ste nekdo na rybach?????????????????????

            Npajaprochy - Profil | Po 14.3.2011 17:54:10

            kuzma >> pěkný ryby

              Nkuzma - Profil | Po 14.3.2011 16:56:18

              prochy96 >> pajaprochy - 14.3.2011 16:49:47 >> zbytek v ML :)

                Npajaprochy - Profil | Po 14.3.2011 16:49:47

                kuzma >> byl si dnes na rybách ?

                  Nkuzma - Profil | Ne 13.3.2011 20:02:20

                  prochy96 >> pajaprochy - 13.3.2011 12:06:56 >> mel sem feeder , nic sem nelapl kamoš jednoho cejnka akorat , nevadí zítra du znovu :)

                    Npajaprochy - Profil | Ne 13.3.2011 12:06:56

                    kuzma >> jdeš s feederem nebo matchkou ?

                      Nkuzma - Profil | Ne 13.3.2011 12:04:57

                      prochy96 >> pajaprochy - 13.3.2011 12:04:24 >> jj dík :)

                        Npajaprochy - Profil | Ne 13.3.2011 12:04:24

                        kuzma >> tak at se zadaří

                          Nkuzma - Profil | Ne 13.3.2011 11:42:25

                          prochy96 >> pajaprochy - 13.3.2011 11:34:08 >> nebyl valím po obedě pak hodím foto :)

                            Npajaprochy - Profil | Ne 13.3.2011 11:34:08

                            kuzma >> :-) byl si na rybách ?

                              Nkuzma - Profil | Ne 13.3.2011 10:44:37

                              prochy96 >> pajaprochy - 13.3.2011 10:26:02 >> ale tak opilej sem zas nebyl abych to neodemčel , jen se nejak sekl zámek :D ani tatíkovi to nešlo odemčit ,až po chvilce snaženi se mu to podařilo ... :)

                                Npajaprochy - Profil | Ne 13.3.2011 10:26:02

                                kuzma >> no jo no nemáš chlastat :-)

                                  Nkuzma - Profil | Ne 13.3.2011 8:59:48

                                  fred's fishing >> fred41 - 12.3.2011 19:47:07 >> ja povalím na řeku ... jinak co se mi v noci nestalo jdu domu z take menší akce co sme uskutečnili s kámošama a dojdu k dveřím od domu a chcu odemknout no doprdele zaživýho boha to nešlo .... :D no tak sem aspon otestoval novej spacák a mužu říct že je suprovej , njn DOC je DOC :)

                                    Nfred41 - Profil | So 12.3.2011 19:47:07

                                    Ja asi zitra valim na přehradu :D

                                      Nkuzma - Profil | So 12.3.2011 9:14:37

                                      zdarec :) tak po obědě razím na výstaviště a zítra du na ně :))

                                        Nkuzma - Profil | Čt 10.3.2011 19:00:21

                                        Matez >> hmmm tak to si necháím zajít chuť... no su docela zvědavej , dneska sem tak chvilkama sledoval webku když sem se nudil ... , vypadá to že se tam vokážu v sobotu ...