Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

Nfeederboy2 - Profil | Čt 17.3.2011 14:52:30

a jak velkou si predstavujes

    Nwhoau - Profil | Čt 17.3.2011 14:42:12

    feederboy2 >> To me rekni ... da se s klasickou bolonkou 6m tahat velka ryba ?

      Nfeederboy2 - Profil | Čt 17.3.2011 14:34:27

      whoau >> já

        Nwhoau - Profil | Čt 17.3.2011 14:26:12

        Chyta t unekdo na bolonku ?

          Nkuzma - Profil | Čt 17.3.2011 6:23:33

          nic přestalo chcát tak du obkouknour rybníkček jak na tom je snad po ceste zas nezačne ... :D

            Nkuzma - Profil | St 16.3.2011 15:26:16

            whoau >> Svitavu a Svratku .... , víc chodím na svitavu to mám blíž

              Nwhoau - Profil | St 16.3.2011 15:15:45

              kuzma >> co ty tam mas vlastne za reku ?

                Nkuzma - Profil | St 16.3.2011 15:13:11

                whoau >> jo klidně at je zataženo taky sem si na tom sluničku včera spálil ruce že já blb se nenamazal :D , jen at neprší :)) , no a s tím jesi na Labe bo Berounku ti neporadím ... nechytl sem ani na jedné řece tak ti přeju abys zvolil správně :)))

                  Nwhoau - Profil | St 16.3.2011 14:59:42

                  kuzma >> jj prikalena reka to je impuls pro ty ryby :) ja budu snad radsi kdyz bude zatazeno nez slunicko ... pokrtim :))) premyslim jeste nad tou Berounkou jet se podivat na parmy

                    Nkuzma - Profil | St 16.3.2011 14:28:50

                    whoau >> u nás pořád ... začlo okolo oběda , snad to brzo přejde , ale aspon se ta řeka trochu přikalí na škodu to nebude :) a ty nový pruty koukej pořádně pokřtít :)))

                      Nwhoau - Profil | St 16.3.2011 14:23:15

                      kuzma >> Neprsi covece ale je pod mrakem ... ja cekam ze me v patek dojdou nove proutky :) prodal sem kaprarske delicky s tripodem a navijaky ... a ted me dorazej Shimano Vengeance Heavy feeder 2x + 2x Shimano Technium 3000 :) tak o weekendu pudu na to

                        Nkuzma - Profil | St 16.3.2011 14:04:43

                        whoau >> Dík :) , no chtel jsem dneska na chvili vyrazit se splávkem jen takse vyvenčit ale začlo chcát takže musím kempit doma :( ... jak to vypadá u vás taky prší ?

                          Nwhoau - Profil | St 16.3.2011 11:46:37

                          kuzma >> Tak tam tomu nakopej zadek hehe :) ja valim prave na reku ... jen stale nevim zda Labe nebo berounka jeste se uvidi ... btw pekny cejnek :)

                            Nkuzma - Profil | St 16.3.2011 9:33:12

                            prochy96 >> pajaprochy - 15.3.2011 18:57:08 >> asi takto ... :)

                              Nkuzma - Profil | St 16.3.2011 9:17:56

                              whoau >> ja valím v pátek na mušov konečne změna od řeky :D

                                Npajaprochy - Profil | Út 15.3.2011 18:57:08

                                fred's fishing >> fred41 - 15.3.2011 18:39:16 >> třeba nee :-)

                                  Nfred41 - Profil | Út 15.3.2011 18:39:16

                                  Jý valím asi v pátek nebo v sobotu, beztak budu Hovnochyt!

                                    Npajaprochy - Profil | Út 15.3.2011 18:10:19

                                    whoau >> určitě :-)....myslim že zas chytnu hov... jak poslední vycházku

                                      Nwhoau - Profil | Út 15.3.2011 17:31:46

                                      Zdravim hosi :) tak o weekendu jdu zahajit sezonu ... vsem keri jdou taky tak lovu zdar a v nedeli vyzyvam vsechny at se pochlubej kazdej 3 nejhezci fotecky od vody :)

                                        Npajaprochy - Profil | Út 15.3.2011 17:04:17

                                        kuzma >> tak čest