Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

NMatez - Profil | Čt 10.3.2011 18:49:24

kuzma >> cuz....ranní déšť nebyl vůbec na škodu, jinak rybaření celkem dobrý. Sice pár výrobců chybí ale přibylo pár nových...jinak konopný pivo sem neměl protože chcou 50 Kč !!! za lahváče..

    Nkuzma - Profil | Čt 10.3.2011 17:58:03

    prochy96 >> pajaprochy - 10.3.2011 17:33:23 >> nebyl jak je škola není čas... razím až o víkendu ... :)

      Npajaprochy - Profil | Čt 10.3.2011 17:33:23

      kuzma >> jasně...byl si na rybách ?

        Nkuzma - Profil | Čt 10.3.2011 17:04:25

        prochy96 >> pajaprochy - 10.3.2011 8:52:38 >> no uvidíme času dost :))

          Npajaprochy - Profil | Čt 10.3.2011 8:52:38

          kuzma >> to by měl vložit fred41 ne ?

            Nkuzma - Profil | Čt 10.3.2011 8:44:06

            prochy96 >> pajaprochy - 10.3.2011 8:15:16 >> no to nevim to si osobne pohlidam tujubilejni 1000ku :D

              Npajaprochy - Profil | Čt 10.3.2011 8:15:16

              kuzma >> tu sem vložim já :-)))

                Nkuzma - Profil | Čt 10.3.2011 6:57:09

                Matez >> tak už nám prší nebo spíš mrholí ... no nic valím do škole :(

                  NMatez - Profil | St 9.3.2011 21:02:07

                  kuzma >> jj

                    Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 20:54:44

                    Matez >> :D tak pak dej vědět jaký to je :D

                      NMatez - Profil | St 9.3.2011 20:53:36

                      kuzma >> jo no...asi to hned zítra půjdu okoštovat :D

                        Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 20:50:17

                        Matez >> :D tak ted si mě navnadil tuplem :)) hmm a konopný pivo to muže bejt zajimavý :D

                          NMatez - Profil | St 9.3.2011 20:45:47

                          kuzma >> jj to jsem u Vodňanskejch...kuchat nebudu, když přijdou zájemci tak podám informace, ale nikoho lákat nebudu... jo a málem bych zapoměl...budou točit starobrno přímo vevnitř a je tam posezení a ještě jeden stánek s konopným pivem :D takže už víš kam když bude žízeň :D

                            Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 20:41:37

                            Matez >> :D :D no jo taky to přenechám dětem :D , ale tak co tam budeš provádět ? :) lákat studenty , nebo ukazovat jak se porcuje kapr ? :) je mi jasný že si tam za rybářskou školu...

                              NMatez - Profil | St 9.3.2011 20:37:12

                              kuzma >> no já bych klidně poznával :D ale nevím jestli by mě tam vzali :D
                              ale né sranda už bych nešel :D:D

                                Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 20:29:59

                                Matez >> z toho už si vyrostl co ? :) no jo nedivím se ti :D

                                  NMatez - Profil | St 9.3.2011 20:27:46

                                  kuzma >> jo jo...taky sem byl na poznávačce ryb, a možná i dvakrát :D letos ale určitě nepůjdu :D

                                    Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 20:05:21

                                    Matez >> chudák :D , no vypadá to že to v pátek zabalím dřív ve škole a hurá tam :D aspon nebudu muset psát test ... , jo na ten bazenék mám dobrý vzpominky třeba když sem tomu moderátorovi řekl že amur je jelec ... :D no jo to sem byl ješte malej ale cenu sem stejnak dostal ... , ješte si vzpomínám že sem házel na terč nebo co to sem dal na první pokus do prostředka ... no ať už je pátek :)

                                      NMatez - Profil | St 9.3.2011 20:01:43

                                      kuzma >> jo bazén tam je, chytl sem v něm lína do ruky :D a sumec do rána zdechne :D

                                        Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 19:58:54

                                        prochy96 >> pajaprochy - 9.3.2011 19:58:17 >> ja si počkám na 1000ku :D