Klub mladých feedrařů

Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní

Npajaprochy - Profil | St 9.3.2011 19:58:17

800

    Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 19:57:23

    Matez >> jo tak já tě přídu navštívit študente :D , tak tak jdu o vikendu aj kdyby pršelo ... bude tam zas letos bazenék s rybama ? :)

      NMatez - Profil | St 9.3.2011 19:55:23

      kuzma >> jj....četl sem v ML a parmy moc pěkný na tak studenou a průhlednou vodu. Já budu na veletrhu každej den, tak doufám že tam nakoupím nějaký vychytávky na přicházející sezónu...jinak bych se rád dostal v sobotu nebo neděli k vodě, i kdyby pršelo :D

        Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 19:51:56

        Matez >> Na veletrh se chystám :)) jen pořád přemejšlím kterej den ... jo já byl na Svitavě též 7x a z toho 4x se něco povedlo a 3x výbuch .... jednou to byl taky pstroužek na rohlík cca 27 cm , pak další návštevu parma ta mě moc potěšila na to jaký bylo hnusný počasí :)) další návšteva jelec vcelku slušnej typuju okolo 40 ale vyžranej ... pak 2x nic = tohle bylo když sem byl jen s plavačkou a ted v nedělu na rousnici tu parmu ( samozřejmě sem měl jednu jedinou :D ) a nic jinýho nechtěly pak sem se přesunul do obřan ke splavu a tak jeden potočáček a 3 sem to posral na hnojáky ... to sem mel jednu na plavajdu a druhou na feeder takže v nedelu vyhrál feeder ale jinak plavačka momentálně vede .... jinak musím nekde sehant rousnice :)

          NMatez - Profil | St 9.3.2011 19:42:33

          kuzma >> to jo no...zatím nic moc, byl sem na Svitavě asi 7x a jen 3x jsem něco chytl, poprvé jen jednoho tlouště, pak to šlo to sem chytl za vycházku asi 12 ryb, ale jen nějaký jeseny, cejna a tlouště na potřetí sem chytl zas jednoho tloušťáka a upadl mě krásnej potočák kolem 30 cm na rohlík :-) a těď asi 4x bezrybka...je to bída....co pujdeš zkouknout veletrh??

            Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 19:34:26

            Matez >> :D :D už aby to bylo :)) , nebude to vubec na škodu řeka je ted čistá až moc ... ješteže mám pak to volno jinak by mě docela nasralo kdyby celej víkend propršel ... :D

              NMatez - Profil | St 9.3.2011 19:28:06

              kuzma >> no prej má v nejbližších dnech zapršet a pak má být docela teplo...tak snad trochu stoupne hladina a zakalí se voda...to pak začnou papkat :D

                Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 19:15:05

                Tempus >> aa pozor novej kasparov bo jak se ten šachista menuje :)) , hmm to víš někteří měli takej absták že hned co dostali povolenku (třeba já ) razili k vodě ....

                  NTempus - Profil | St 9.3.2011 18:50:33

                  fred's fishing >> fred41 - 9.3.2011 18:41:30 >> jedu na MČR mládeže v šachu :D ale už mám navázaný feeder a jak dojedu razím na ně... dívám se že někteří už to nemohli vydržet a šli hned jak rozmrzla voda.

                    Nfred41 - Profil | St 9.3.2011 18:41:30

                    Tempus >> jak to?

                      NTempus - Profil | St 9.3.2011 18:32:12

                      fred's fishing >> fred41 - 9.3.2011 16:31:25 >> já už jsem je měl ale teď budu mít další týden volna :)

                        Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 16:48:56

                        fred's fishing >> fred41 - 9.3.2011 16:31:25 >> jo jo 14.3 :)

                          Npajaprochy - Profil | St 9.3.2011 16:36:24

                          kuzma >> u nás taky tak nějak

                            Nfred41 - Profil | St 9.3.2011 16:31:25

                            kuzma >> taky vám začínají jarňáky 14.3??

                              Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 16:30:50

                              fred's fishing >> fred41 - 9.3.2011 16:26:22 >> tak to je jasný a pak hned začínaj jarnáky takže celej tejden budu chodit :)))

                                Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 16:30:04

                                prochy96 >> pajaprochy - 9.3.2011 16:20:13 >> u nás byl dnes výkiv 20 stupnů ráno -10 a v poledne +10 ....

                                  Nfred41 - Profil | St 9.3.2011 16:26:22

                                  kuzma >> ale v neděli musíš vyrazit....bude až 16 stupňů

                                    Npajaprochy - Profil | St 9.3.2011 16:20:13

                                    kuzma >> jj věřim že jo.....ono to asi bude tím že je ráno ještě mráz

                                      Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 16:09:26

                                      Matez >> ja to vidím asi na sobotu že tam vyrazím :) snad se něco lapne ...

                                        Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 16:08:24

                                        prochy96 >> pajaprochy - 9.3.2011 15:36:09 >> nevadí zadaří se příště :)