- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Klub mladých feedrařů
Pokec pro lidičky kteří loví na feeder
Autor diskuse: fred41 - Profil , 31.7.2010 feeder - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
27x v oblíbených a 21x v ignorovaných.
Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 19:57:23
Matez >> jo tak já tě přídu navštívit študente :D , tak tak jdu o vikendu aj kdyby pršelo ... bude tam zas letos bazenék s rybama ? :)
NMatez - Profil | St 9.3.2011 19:55:23
kuzma >> jj....četl sem v ML a parmy moc pěkný na tak studenou a průhlednou vodu. Já budu na veletrhu každej den, tak doufám že tam nakoupím nějaký vychytávky na přicházející sezónu...jinak bych se rád dostal v sobotu nebo neděli k vodě, i kdyby pršelo :D
Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 19:51:56
Matez >> Na veletrh se chystám :)) jen pořád přemejšlím kterej den ... jo já byl na Svitavě též 7x a z toho 4x se něco povedlo a 3x výbuch .... jednou to byl taky pstroužek na rohlík cca 27 cm , pak další návštevu parma ta mě moc potěšila na to jaký bylo hnusný počasí :)) další návšteva jelec vcelku slušnej typuju okolo 40 ale vyžranej ... pak 2x nic = tohle bylo když sem byl jen s plavačkou a ted v nedělu na rousnici tu parmu ( samozřejmě sem měl jednu jedinou :D ) a nic jinýho nechtěly pak sem se přesunul do obřan ke splavu a tak jeden potočáček a 3 sem to posral na hnojáky ... to sem mel jednu na plavajdu a druhou na feeder takže v nedelu vyhrál feeder ale jinak plavačka momentálně vede .... jinak musím nekde sehant rousnice :)
NMatez - Profil | St 9.3.2011 19:42:33
kuzma >> to jo no...zatím nic moc, byl sem na Svitavě asi 7x a jen 3x jsem něco chytl, poprvé jen jednoho tlouště, pak to šlo to sem chytl za vycházku asi 12 ryb, ale jen nějaký jeseny, cejna a tlouště na potřetí sem chytl zas jednoho tloušťáka a upadl mě krásnej potočák kolem 30 cm na rohlík :-) a těď asi 4x bezrybka...je to bída....co pujdeš zkouknout veletrh??
Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 19:34:26
Matez >> :D :D už aby to bylo :)) , nebude to vubec na škodu řeka je ted čistá až moc ... ješteže mám pak to volno jinak by mě docela nasralo kdyby celej víkend propršel ... :D
NMatez - Profil | St 9.3.2011 19:28:06
kuzma >> no prej má v nejbližších dnech zapršet a pak má být docela teplo...tak snad trochu stoupne hladina a zakalí se voda...to pak začnou papkat :D
Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 19:15:05
Tempus >> aa pozor novej kasparov bo jak se ten šachista menuje :)) , hmm to víš někteří měli takej absták že hned co dostali povolenku (třeba já ) razili k vodě ....
NTempus - Profil | St 9.3.2011 18:50:33
fred's fishing >> fred41 - 9.3.2011 18:41:30 >> jedu na MČR mládeže v šachu :D ale už mám navázaný feeder a jak dojedu razím na ně... dívám se že někteří už to nemohli vydržet a šli hned jak rozmrzla voda.
NTempus - Profil | St 9.3.2011 18:32:12
fred's fishing >> fred41 - 9.3.2011 16:31:25 >> já už jsem je měl ale teď budu mít další týden volna :)
Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 16:48:56
fred's fishing >> fred41 - 9.3.2011 16:31:25 >> jo jo 14.3 :)
Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 16:30:50
fred's fishing >> fred41 - 9.3.2011 16:26:22 >> tak to je jasný a pak hned začínaj jarnáky takže celej tejden budu chodit :)))
Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 16:30:04
prochy96 >> pajaprochy - 9.3.2011 16:20:13 >> u nás byl dnes výkiv 20 stupnů ráno -10 a v poledne +10 ....
Npajaprochy - Profil | St 9.3.2011 16:20:13
kuzma >> jj věřim že jo.....ono to asi bude tím že je ráno ještě mráz
Nkuzma - Profil | St 9.3.2011 16:09:26
Matez >> ja to vidím asi na sobotu že tam vyrazím :) snad se něco lapne ...
Čtenáři této diskuse také sledují
NPickermánia-ultra light fishing49039
NLov dravců na feeder849
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NS feederem na kapry96912
NVše kolem parmových prutů Bárbel.6058
 Berounka-Všenory, Dobřichovice, Hlásná třebáň395
NMethod feeder a vše kolem něj40291
NFeeder videa - výběr MM201
NFeederařina na řece64295
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
5:39NFeederařina na řece 64295
NeNGURU - vše kolem téhle značky 6267
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNPickermánia-ultra light fishing 49039
NeNS feederem na kapry 96912
ÚtNDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NFeeder v okolí Zlína 4580
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3












