MS Fotbal 2010

mudrování, chytristiky, rady trenérům, konstruktivní kritika a vše ostatní o fotbale v JARu.

soutež finálové kolo:
tipujte finále a vítěze finále v závorce:

např (NIZ):NĚM

kdo uhodne, vyhrává woblera.
bude-li vítezů (správně tipujících) více (čti moc), tak si vyhrazuju právo, že bude se o něj losovat (třeba dva woby, možná i 3 do toho dám, ale pokud vás to uhodne 15, tak se bude losovat :-) )

tipy přijímám do výkopu prvního semifinále.
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 11.6.2010 všeobecné - ostatní

Myslím si, že MS vyhraje ...

A) Argentina, bo Diego Armando Maradona je bůh a má srdíčko a jeho hráči to vycítí26%

B) Brazilie, bo to je normální9%

C) Německo, bo jsou to Němci12%

D) Nizozemí, bo už by si to už konečně zasloužili10%

E) Španělsko, bo jsou dobří16%

F) Itálie, bo modrá je dobrá2%

G) Francie, bo budou mít 12 hráčů jako v kvalifikaci2%

H) Slovensko, pretože som rojko ako bujak14%

I) někdo jiný, bo fotbalu nerozumím8%

Od 13.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.

NKocháč - Profil | Čt 17.6.2010 21:51:47

no to mě ale mrzí, chtěl jsem si zafandit. Jsem si říkal, že když zakázali na Slávce vuvuzely, že to asi těm našim na MS dost vadí. No a oni tam nejsou...

    NRytíř - Profil | Čt 17.6.2010 21:45:13

    Křemen >> to by snad zvladli.

      NBosanac - Profil | Čt 17.6.2010 21:42:33

      Kocháč >> Hodne dlouho je budes hledat , nejen na tomto MS .

        NKřemen - Profil | Čt 17.6.2010 21:41:41

        Rytíř >> Podávali míče:-)

          Nvisage - Profil | Čt 17.6.2010 21:39:30

          Kocháč >> doma na plejstejšnu :D

            NT.O.M CZ - Profil | Čt 17.6.2010 21:38:52

            Kocháč - Nasi se nekvalifikovaly

              NRytíř - Profil | Čt 17.6.2010 21:36:27

              Kocháč >> co by tam hledali.

                Nxmac - Profil | Čt 17.6.2010 21:35:54

                Lubka >> Ona i ta Korea nehrála chvílemi špatně ... Minimálně si oproti našim umí i třikrát za sebou přesně nahrát :))))))

                  Nxmac - Profil | Čt 17.6.2010 21:34:25

                  KóĎA >> :))))))))))))) trefné ...

                    NKocháč - Profil | Čt 17.6.2010 21:30:03

                    Ve které skupině hrají naši? Nemohu je najít. Děkuji.

                      NKóĎA - Profil | Čt 17.6.2010 21:28:25

                      Ještě že trenéři nemusí podstupovat dopinkovou kontrolou. Dneska to bude v jistém hotelovém pokoji vypadat jako vánice v Alpách :-)

                        Nfoxxx - Profil | Čt 17.6.2010 21:25:24

                        pepa-č >> Já bych to stejně asi nejvíc přál tomu Holandsku.Jsem pro ně hlasoval v té Tvé anketě...

                          Npepa-č - Profil | Čt 17.6.2010 21:23:20

                          foxxx >> to je možný, ale dnes hrajou ohavně.

                            Npepa-č - Profil | Čt 17.6.2010 21:22:50

                            kubah >> Diegovi hoši hrajou dobře!
                            (doufám, že později se zápasy zlepší)

                              Nfoxxx - Profil | Čt 17.6.2010 21:21:43

                              pepa-č >> Vidíš a já bych zrovna té Francii docela věřil,že dojdou daleko...

                                Nkubah - Profil | Čt 17.6.2010 21:21:15

                                Jinak na vítěze jsem tipoval Argentinu.

                                Váhal jsem mezi ní a Brazílií.

                                  Nkubah - Profil | Čt 17.6.2010 21:20:17

                                  pepa-č >> ono je děsné celé MS...

                                    Npepa-č - Profil | Čt 17.6.2010 21:07:24

                                    Francie je děsná

                                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 17.6.2010 18:24:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      nevím, zda to tu už bylo, nechce se mě hledat, ale je to fajn rozpis s detaily

                                      http://www.marca.com/deporte/futbol/mundial/sudafri​ca-2010/calendario-english.html

                                        N:-)vydrák - Profil | Čt 17.6.2010 18:14:44

                                        pepa-č >> Josefééé,vyprdni se na čutání.

                                          Červené karty: Dodlinka, 2Livecrew, tuzemak