MS Fotbal 2010

mudrování, chytristiky, rady trenérům, konstruktivní kritika a vše ostatní o fotbale v JARu.

soutež finálové kolo:
tipujte finále a vítěze finále v závorce:

např (NIZ):NĚM

kdo uhodne, vyhrává woblera.
bude-li vítezů (správně tipujících) více (čti moc), tak si vyhrazuju právo, že bude se o něj losovat (třeba dva woby, možná i 3 do toho dám, ale pokud vás to uhodne 15, tak se bude losovat :-) )

tipy přijímám do výkopu prvního semifinále.
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 11.6.2010 všeobecné - ostatní

Myslím si, že MS vyhraje ...

A) Argentina, bo Diego Armando Maradona je bůh a má srdíčko a jeho hráči to vycítí26%

B) Brazilie, bo to je normální9%

C) Německo, bo jsou to Němci12%

D) Nizozemí, bo už by si to už konečně zasloužili10%

E) Španělsko, bo jsou dobří16%

F) Itálie, bo modrá je dobrá2%

G) Francie, bo budou mít 12 hráčů jako v kvalifikaci2%

H) Slovensko, pretože som rojko ako bujak14%

I) někdo jiný, bo fotbalu nerozumím8%

Od 13.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.

NVydra revírní - Profil | Pá 18.6.2010 22:23:26

Tak kdo byl hrdina a dokoukal až do konce zápas Anglie? Já tu trpělivost neměl :-)

Strašný.

    NVaša - Profil | Pá 18.6.2010 20:21:04

    Lálos >> Hlavně ti Řekové néééééééé! Ale to už se nestane.Zázraky se sice dějí,ale jen jednou.

      NLálos - Profil | Pá 18.6.2010 20:19:41

      Vaša >> taky doufám, fandím růžím, Nizozemci to doufám dotáhnou daleko, za ten fotbal pro diváky si to zaslouží...ne jak třeba italové na posledním MS nebo řekovové na euru 2004 se zazděnou obranou

        NVydra revírní - Profil | Pá 18.6.2010 20:12:54

        Prohra sousedů potěšila, jak jinak ... ;o) Ale jinak Srbové hráli celkem šíleně, vůbec nestíhali fyzicky, ten výsledek je skoro zázrak, ale aspoň bude další vývoj skupiny o to interesantnější ;)

        Ale naštvali mě sudí, nepochopitelně sebrali amíkům rozhodující trefu .... ale fotbal pěknej a góly vesměs parádní.

          NPavel S. - Profil | Pá 18.6.2010 17:07:06

          kubah >> to mě mrzí:-))))

            NVaša - Profil | Pá 18.6.2010 17:03:12

            Frantíci to pěkně po...,ale dobře jim tak.Mexiko mě ořekvapilo.Hrálo docela dobře.A Němcům taky dobře tak.Držím palce Nizozemcům.

              Nkubah - Profil | Pá 18.6.2010 15:45:39

              Tomazzz >> hlavně že když chybu uděláš Ty, tak se na Tebe všichni vykašlou...

                NLálos - Profil | Pá 18.6.2010 15:30:23

                Tomazzz >> ty jo, tak to je šupec, to s tebou vyjebali jak se psem, na nečeským účtu by se ti todle nestalo, jsou to dacani

                  Nkubah - Profil | Pá 18.6.2010 15:24:26

                  Němci dostali 1:0 :-))

                    NVydra revírní - Profil | Pá 18.6.2010 13:52:02

                    Tomazzz >> asi se to dalo čekat že to bude jejich chyba, ten kurz byl nesmyslnej .. ovšem kdyby to byli frajeři, tak s přiznanou chybou přiznaj i Tvojí výhru ;o), škoda ..

                      NTomazzz - Profil | Pá 18.6.2010 13:39:17

                      Tomazzz >> Vydra revírní - 17.6.2010 10:02:35 >> Tak chybu udělali oni, jenže se mnou vyjebali...

                        Nkubah - Profil | Čt 17.6.2010 22:33:56

                        smradzjzd >> :-))

                          Nmartinsvitava - Profil | Čt 17.6.2010 22:32:32

                          Kocháč >> to prodávaj jako šílení na každé pumpě....:o)) jsou strašně šílení....Kupoval jsem tam káru,ale co mě překvapilo, tak jsem se nácka ptal, když přišel s odhlášeným a na převozkách přihlášeným autem asi za deset minut, zda tam někoho má, a nebo musel něco úředníkovi šoupnout, tak se na mě čuměl jako prase do flašky od kofoly....jinej kraj, jinej mrav....:o))

                            Nsmradzjzd - Profil | Čt 17.6.2010 22:30:12

                            Kocháč >> vuvuzely prý budou používat fanoušci na rybářských závodech

                              Nxmac - Profil | Čt 17.6.2010 22:28:16

                              kubah >> Nj, já je mám celkem rád, ale letos mě nasrali, takže nic ... Aspoň to byl solidní fotbal ..

                                NKocháč - Profil | Čt 17.6.2010 22:26:11

                                martinsvitava >> a mají vuvuzely?

                                  Nmartinsvitava - Profil | Čt 17.6.2010 22:23:39

                                  včera jsem byl ve Stuttgartu a každej skopčák vozí na střeše a nebo na kapotě vlajku a furt vyřvávaj....:o))

                                    Nkubah - Profil | Čt 17.6.2010 22:19:02

                                    xmac >> a už 0:2 :-))

                                      Nxmac - Profil | Čt 17.6.2010 22:12:21

                                      Frantíci prohrávaj a né že bych jim to nepřál, za to jak tam proklouzli :)))))))))))))

                                        Nkubah - Profil | Čt 17.6.2010 21:57:57

                                        Kocháč >> já myslím, že by se tam naši neztratili - pokud by teda hráli aspoň jako proti USA.

                                          Červené karty: Dodlinka, 2Livecrew, tuzemak