MS Fotbal 2010

mudrování, chytristiky, rady trenérům, konstruktivní kritika a vše ostatní o fotbale v JARu.

soutež finálové kolo:
tipujte finále a vítěze finále v závorce:

např (NIZ):NĚM

kdo uhodne, vyhrává woblera.
bude-li vítezů (správně tipujících) více (čti moc), tak si vyhrazuju právo, že bude se o něj losovat (třeba dva woby, možná i 3 do toho dám, ale pokud vás to uhodne 15, tak se bude losovat :-) )

tipy přijímám do výkopu prvního semifinále.
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 11.6.2010 všeobecné - ostatní

Myslím si, že MS vyhraje ...

A) Argentina, bo Diego Armando Maradona je bůh a má srdíčko a jeho hráči to vycítí26%

B) Brazilie, bo to je normální9%

C) Německo, bo jsou to Němci12%

D) Nizozemí, bo už by si to už konečně zasloužili10%

E) Španělsko, bo jsou dobří16%

F) Itálie, bo modrá je dobrá2%

G) Francie, bo budou mít 12 hráčů jako v kvalifikaci2%

H) Slovensko, pretože som rojko ako bujak14%

I) někdo jiný, bo fotbalu nerozumím8%

Od 13.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.

NVaša - Profil | Čt 17.6.2010 18:10:56

pepa-č >> U mé hokejové otázky jsem řešil podobné narážky.

    Npepa-č - Profil | Čt 17.6.2010 16:30:34

    rybář. >> nemusíš sem psát, nemusíš to tu číst, ani sem nemusíš nahlížet. Nic z toho není povinné. To jsi nevěděl?

      Npepa-č - Profil | Čt 17.6.2010 16:29:43

      KóĎA >> asi ne, jen jsem to nadhodil :-)

        NLubka - Profil | Čt 17.6.2010 15:10:55

        Konečně solidní fotbal: Argentííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí​ína jedéééééééééééééééém!!!!:-))))))

          NLálos - Profil | Čt 17.6.2010 10:58:26

          Tomazzz >> to jo, akorát si tím zbytečně pokazíš pěknej tip (to Slovinsko), já dávám buď jen jeden zápas nebo 2 zápasy s tím, že kurz nikdy nesmí jít pod 1,6. Jinak tady ten kurz s těma poločasama bude podle mě pěknej sek, to se tam někdy stává, že se tam najdou perly, akorát se divím, že zrovna u tak sledované záležitosti, většinou to bývá u druhých lig atd.

            NVydra revírní - Profil | Čt 17.6.2010 10:57:49

            Tomazzz >> budeme optimisticky věřit tý první možnosti ;o)

              NTomazzz - Profil | Čt 17.6.2010 10:52:37

              Vydra revírní >> Pořád to tam je, www.bwin.com. Buď se spletli oni a já dostanu vývar jak cyp, a nebo jsem chuj a přišel jsem o bůra.:)

                NVydra revírní - Profil | Čt 17.6.2010 10:43:32

                Tomazzz >> je to fakt divný ... možná je bookmaker sjetej :o)

                Každopádně je dobře, že jsi to takhle osolil, protože jinej výklad toho tipu než jsi popisoval poprvé si moc představit nedovedu ... dá se to ještě vsázet? Že bych si narychlo zřídil registraci ;))

                  NTomazzz - Profil | Čt 17.6.2010 10:40:24

                  Vydra revírní >> Pak mě ještě napadlo, že to je na to, že oba oba poločasy musí skončit remízou, ale na to tam sázka zvlášt s kurzem 6,84...

                    NTomazzz - Profil | Čt 17.6.2010 10:30:17

                    Vydra revírní >> Já to tak chápu, ale něco tam nehraje... Matematicky by na to byl kurz tak 1,3, museli se splést... Proto jsem to rychle střelil jestli to neopraví, ale zatím nic... Může to skončit jakkoliv kromě 0:2 (0:1-0:1) + jakokýkoliv počet gólů hostů a naopak což u těchto týmů je snad nemožné!:) Stačí ať je první poločas remíza, nebo i ten druhý a bereš. Nebo první vyhrajou Švýcaři a druhý Chile a naopak a bereš taky. Vlastně i když bude remíza jakéhokoliv poločasu a jiný poločas může vyhrát kdokoliv... Prostě matematicky máš šanci jak prase a je tam kurz deset celých...

                      NVydra revírní - Profil | Čt 17.6.2010 10:02:35

                      Tomazzz >> pochopil jsem to správně, že je kurz čistých 10 na tip, že v zápase Chile vs Švýcarsko ani jeden tým nevyhraje oba poločasy? :-)

                        NTomazzz - Profil | Čt 17.6.2010 9:51:29

                        Lálos >> Ale jedna dvě, tutovky na navýšení kurzu špatné není...:) Už jsem to napravil, s tím kurzem deset to za ten risk stojí...

                          NKóĎA - Profil | Čt 17.6.2010 9:29:15

                          pepa-č >> nevidím žádnou souvislost v atmosféře na stadionu a vzděláním fanoušků.

                          V JAR většinové obyvatelstvo rugby zrovna nemiluje :-) Nebo mám špatné informace?

                            NLálos - Profil | Čt 17.6.2010 9:24:04

                            Tomazzz >> na favority, ještě s tak nízkými kurzy se zásadně nesází, kurzy bývají strašně podhodnocený, dalo se čekat, že z toho nic nebude. To Slovinsko byl ale dobrej typ;)

                              NMarcel - Profil | Čt 17.6.2010 8:50:52

                              rybář. >> ty se bavíš jen o rybách? to už je zralé k návštěvě specialisty :-)

                                NTomazzz - Profil | Čt 17.6.2010 8:43:19

                                Moje nervy s těma zasranýma Španělama...:)

                                  Nvolfino - Profil | Čt 17.6.2010 8:41:14

                                  MS nema s fotbalem nic spolecneho je to komedie a cirkus co se tyce fotbalu

                                    Nrybář. - Profil | Čt 17.6.2010 8:11:46

                                    pepa-č - >> Opravdu rybářské téma.

                                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 17.6.2010 7:43:00

                                      Koukám na dnešní zápasy, snad jen ta popolední Argentina - Korea by mohla něco hrát, Francouze jsem odepsal, Řecko Nigerie bude hnus fialovej :-(

                                        NKocháč - Profil | Čt 17.6.2010 7:26:52

                                        pepa-č >> jsi to trefil, čutaná je hra pro plebs :o)))

                                          Červené karty: Dodlinka, 2Livecrew, tuzemak