MS Fotbal 2010

mudrování, chytristiky, rady trenérům, konstruktivní kritika a vše ostatní o fotbale v JARu.

soutež finálové kolo:
tipujte finále a vítěze finále v závorce:

např (NIZ):NĚM

kdo uhodne, vyhrává woblera.
bude-li vítezů (správně tipujících) více (čti moc), tak si vyhrazuju právo, že bude se o něj losovat (třeba dva woby, možná i 3 do toho dám, ale pokud vás to uhodne 15, tak se bude losovat :-) )

tipy přijímám do výkopu prvního semifinále.
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 11.6.2010 všeobecné - ostatní

Myslím si, že MS vyhraje ...

A) Argentina, bo Diego Armando Maradona je bůh a má srdíčko a jeho hráči to vycítí26%

B) Brazilie, bo to je normální9%

C) Německo, bo jsou to Němci12%

D) Nizozemí, bo už by si to už konečně zasloužili10%

E) Španělsko, bo jsou dobří16%

F) Itálie, bo modrá je dobrá2%

G) Francie, bo budou mít 12 hráčů jako v kvalifikaci2%

H) Slovensko, pretože som rojko ako bujak14%

I) někdo jiný, bo fotbalu nerozumím8%

Od 13.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.

Nkubah - Profil | Čt 24.6.2010 17:34:00

Ale to už si Italové dělaj pr.del ne?

    Nschreier - Profil | Čt 24.6.2010 17:32:45

    lol 2:0 čoboláci to snad není možné

      NMarcel - Profil | Čt 24.6.2010 17:31:47

      Goooool :-))

        NMarcel - Profil | Čt 24.6.2010 17:30:53

        kubah >> to je masakr :-D 66:66

          Nschreier - Profil | Čt 24.6.2010 17:29:31

          Roh1!ck >> jn, na tomhle mistrovství vydělaly akorád sázkové kanceláře.. ještě že je wimbledon a ten vychází zatím dobře...

            Nkubah - Profil | Čt 24.6.2010 17:26:14

            Co to ty Italové hrajou...


            Koukám na tenis 65 : 65 :-))

              NMarcel - Profil | Čt 24.6.2010 17:25:42

              uff, Škrtel ruleeeez :-)

                NRoh1!ck - Profil | Čt 24.6.2010 17:22:28

                MafiaCarp >> schreier - 24.6.2010 17:06:04 >> já už MS radši vynechal a nevsázím vůbec, protože to vůbec nechodí tak, jak by mělo :(

                  Nschreier - Profil | Čt 24.6.2010 17:06:04

                  oh slováci řádí 1:0 vedou a já blbec vsadil na Itálii :/

                    NMarcel - Profil | Čt 24.6.2010 16:46:58

                    Štrba je frajer, v telce to vypadalo jako docela pěkná díra...

                      Npepa-č - Profil | Čt 24.6.2010 16:26:20

                      gól :-))

                        NKóĎA - Profil | Čt 24.6.2010 9:08:27

                        šašek, ale s nejlepší levou v historii fotbalu :-) tohle je zkrátka kult http://www.youtube.com/watch?v=jk-kXwjASEE

                          Nmeteor - Profil | Čt 24.6.2010 8:53:44

                          sauron13 >> ještě tam mají "šaška" Maradonu :-) který funguje jako maskot pro (ne)štěstí. Toho blba opravdu nemusím, takže doufám, že se "machos" z Mexika pochlapí a pro Argentinu zbyde "sbohem a šáteček"...

                            Nvisage - Profil | Čt 24.6.2010 8:52:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            pepa-č >> ale len v časoch prenosu vid : http://futbal.stv.sk/live

                              NVydra revírní - Profil | Čt 24.6.2010 8:48:27

                              sauron13 >> já moc nemusím toho manekýna z Realu, takže Portugalcům ani přát nemůžu :-)

                                NVydra revírní - Profil | Čt 24.6.2010 8:47:17

                                xmac >> já byl prvnííí :-)

                                Moc tomu nevěřím, že začnou hrát .. spíš se někdo ukopne a bude ;)

                                  Nxmac - Profil | Čt 24.6.2010 0:30:45

                                    Nsauron13 - Profil | Čt 24.6.2010 0:12:32

                                    Vydra revírní >> Z Argentiny je každej podělanej,jen proto,že tam je Messi ... a co dál? :)
                                    Líběj se mi i Portugalci a přál bych jim postup co nejdál.

                                      NVydra revírní - Profil | Čt 24.6.2010 0:04:06

                                      sauron13 >> já chtěl finále KLDR vs USA, ale to už mi nevyjde :-)

                                      Brazílie bude silná, o tom žádná .. Argentině moc neveřim.

                                        Nsauron13 - Profil | St 23.6.2010 23:53:16

                                        Pánové a co Brazílie? Připadá mi,že jí každej strká na stranu,ale mám tucha,že nám ještě ukážou svou sílu ... Finále Brazílie vs Argentina si možná přeje většina fanoušků,včetně mě :)

                                          Červené karty: Dodlinka, 2Livecrew, tuzemak