MS Fotbal 2010

mudrování, chytristiky, rady trenérům, konstruktivní kritika a vše ostatní o fotbale v JARu.

soutež finálové kolo:
tipujte finále a vítěze finále v závorce:

např (NIZ):NĚM

kdo uhodne, vyhrává woblera.
bude-li vítezů (správně tipujících) více (čti moc), tak si vyhrazuju právo, že bude se o něj losovat (třeba dva woby, možná i 3 do toho dám, ale pokud vás to uhodne 15, tak se bude losovat :-) )

tipy přijímám do výkopu prvního semifinále.
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 11.6.2010 všeobecné - ostatní

Myslím si, že MS vyhraje ...

A) Argentina, bo Diego Armando Maradona je bůh a má srdíčko a jeho hráči to vycítí26%

B) Brazilie, bo to je normální9%

C) Německo, bo jsou to Němci12%

D) Nizozemí, bo už by si to už konečně zasloužili10%

E) Španělsko, bo jsou dobří16%

F) Itálie, bo modrá je dobrá2%

G) Francie, bo budou mít 12 hráčů jako v kvalifikaci2%

H) Slovensko, pretože som rojko ako bujak14%

I) někdo jiný, bo fotbalu nerozumím8%

Od 13.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.

sticansum - Profil | Ne 20.6.2010 14:24:36

Kua,Ti tomu zase dávají čočku sakra!!

    Vydra revírní - Profil | Ne 20.6.2010 14:24:17

    kubah >> to teda .. ale vypadá to, že bratrům ani cenná Čapounova přízeň nebude nic platná, zatím je to marnost nad marnost.

      pepa-č - Profil | Ne 20.6.2010 14:23:02

      Vydra revírní >> ale to se dá pochopit. Kolik v ČR žije Paraguyaců? Kolik je tu smíšených rodin? A u Slováků? ha! atd. 75let v jednom státě není jen tak. Já tohle chápu.

        kubah - Profil | Ne 20.6.2010 14:19:38

        Vydra revírní >> jo, pěkně jim fandí :-))

          GRUPA - Profil | Ne 20.6.2010 14:18:00

          pepa-č - >> Já si myslím, že Slovensko už svého fotbalového vrcholu dosáhlo a vrátí se opět tam kam patří.......................:-)))))
          Ano je to závist.

            Vydra revírní - Profil | Ne 20.6.2010 14:05:29

            pepa-č >> když komentuje Spartu, preventivně nezapínám zvuk.

            Pusť si to, je to fakt síla. Když dala Para krásnej gól, zmohl se jen na pohřební hlas ve smyslu "Bohužel, Slováci si nepokryli mezírku v obraně", sotva bratia přelezou půlku, spustí nadšenej kvikot :-)

              pepa-č - Profil | Ne 20.6.2010 13:54:52

              Vydra revírní >> komentuje Spartu? to je teprve nezaujatost :-)) si to jdu pustit

                Vydra revírní - Profil | Ne 20.6.2010 13:42:41

                Poslouchat Čapounův "nezaujatej" komentář je za trest. Zlatá vuvuzela :-)

                  Vydra revírní - Profil | So 19.6.2010 21:57:20

                  Bláža >> což o to, blbů se v každém společenství vyskytuje dost, MRK vzhledem k jeho expanzi nevyjímaje .. ale každej se projevuje jinak a s jinou intenzitou :o)

                  Dánové pěkně otočili zápas, to jsem nečekal.

                    Bláža - Profil | So 19.6.2010 21:53:04

                    Vydra revírní >> Takovej pablb se tady v druhým provedení nevyskytuje.....

                      Vydra revírní - Profil | So 19.6.2010 21:49:35

                      Bláža >> Snad máme na mysli oba toho samýho. Těžko říct, ale řekl bych že jo. Jinak tam asi bude nějaká obsese.

                        Mates PB - Profil | So 19.6.2010 21:47:53

                        Já vám nevím, mě tohle mistrovství přijde takové jako nějaké vynucené a povinnostní, tak nějak je tam všechno na levačku. jako schůze SSM.

                          Bláža - Profil | So 19.6.2010 21:44:17

                          Vydra revírní >> Nejde ani o množství, ale o takový to lehký uvolnění.....

                          Myslíš, že se tamten aspoň někdy trochu napije, když nás tak pranýřuje? Nebo je to takovej blbej suchar.

                            Vydra revírní - Profil | So 19.6.2010 21:41:40

                            Bláža >> no tím si buď jistej ... co bysme si bez toho ethanolu počali ;o)

                              Bláža - Profil | So 19.6.2010 21:37:39

                              Vydra revírní >> Hned budeš mít optimističtější pohled na svět. ;o))))

                                Vydra revírní - Profil | So 19.6.2010 21:35:59

                                Bláža >> to znamená, že obránci jsou za statisty a přihlížeče, případně zakládače soupeřovejch šancí, jako se jim to v první půli několikrát povedlo :-)

                                Jen si na/do/lej ... jdu Tě podpořit ;)

                                  Bláža - Profil | So 19.6.2010 21:33:33

                                  Vydra revírní >> To je co? Na to nekoukám..... radši si naleju ještě jednou 2 deci, abych udělal kreténovi radost. ;o))))

                                    Vydra revírní - Profil | So 19.6.2010 21:29:59

                                    Bláža >> Obrana Dánů je dobrej průchoďák :)

                                      Bláža - Profil | So 19.6.2010 21:24:12

                                      pepa-č >> To je ten baskeťák.

                                        foxxx - Profil | So 19.6.2010 21:23:49

                                        Pěkný fotbal ten Kamerun s Dánskem,na to se koukat opravdu dá....fandím Dánsku:-)

                                          Červené karty: Dodlinka, 2Livecrew, tuzemak