MS Fotbal 2010

mudrování, chytristiky, rady trenérům, konstruktivní kritika a vše ostatní o fotbale v JARu.

soutež finálové kolo:
tipujte finále a vítěze finále v závorce:

např (NIZ):NĚM

kdo uhodne, vyhrává woblera.
bude-li vítezů (správně tipujících) více (čti moc), tak si vyhrazuju právo, že bude se o něj losovat (třeba dva woby, možná i 3 do toho dám, ale pokud vás to uhodne 15, tak se bude losovat :-) )

tipy přijímám do výkopu prvního semifinále.
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 11.6.2010 všeobecné - ostatní

Myslím si, že MS vyhraje ...

A) Argentina, bo Diego Armando Maradona je bůh a má srdíčko a jeho hráči to vycítí26%

B) Brazilie, bo to je normální9%

C) Německo, bo jsou to Němci12%

D) Nizozemí, bo už by si to už konečně zasloužili10%

E) Španělsko, bo jsou dobří16%

F) Itálie, bo modrá je dobrá2%

G) Francie, bo budou mít 12 hráčů jako v kvalifikaci2%

H) Slovensko, pretože som rojko ako bujak14%

I) někdo jiný, bo fotbalu nerozumím8%

Od 13.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.

NBláža - Profil | So 19.6.2010 21:23:40

Feroxhunter >> Muskiehunter - 19.6.2010 21:18:01 >> A trefíš v bráně to místo který jsi chtěl? Já jsem nikdy neuměl běhat, ale když jsme jako kluci hrálirůzné hry, tak jsem jim říkal, že to půjde tam , nebo tam , a taky to tam šlo. Z kraje tomu nevěřili....

Teď mám jen strach aby mi nevypadnul meniskus.....

proto do míče už radši nekopu...... ;o))

    Npepa-č - Profil | So 19.6.2010 21:23:05

    Feroxhunter >> Muskiehunter - 19.6.2010 21:09:14 >> Henry je házenkář.

      NMuskiehunter - Profil | So 19.6.2010 21:18:01

      Vydra revírní >> Měl bys přijet a prověřit zase moje dovednosti! Jen k přímákům mě nepouštej, znáš me......

        NVydra revírní - Profil | So 19.6.2010 21:14:48

        Feroxhunter >> Muskiehunter - 19.6.2010 21:13:57 >> viděls co teď spálili? Skoro jako Ty v tý bláznivý Fifě ;o))

          NMuskiehunter - Profil | So 19.6.2010 21:13:57

          Vydra revírní >> Eto o tyčka :o) hezky si to ted dávají....

            NMuskiehunter - Profil | So 19.6.2010 21:13:36

            Bláža >> Už mi volali z francouzskýho svazu, i Platini mi volal ale já je odmítl, řekl jsem, to bych Zidanemu neudělal, jsme přátelé :o))

            Woe

              NVydra revírní - Profil | So 19.6.2010 21:11:06

              Feroxhunter >> Muskiehunter - 19.6.2010 21:09:14 >> No jistěééééé :))

              Jinak gól Dánů paráda, ale i Samuelův byl výstavní.

                NBláža - Profil | So 19.6.2010 21:10:39

                Feroxhunter >> Muskiehunter - 19.6.2010 21:09:14 >> Vem to za něj Kájo. ;o))))

                  NMuskiehunter - Profil | So 19.6.2010 21:09:14

                  foxxx >> Vzdyt Domenech je id...t :o)))

                  Ale Anelka by si to nemel dovolit no! Ale kdo nepošle do hry Henryho by měl odejít....

                  Že jo Hansi?

                    NMuskiehunter - Profil | So 19.6.2010 21:07:41

                    Vydra revírní >> Nevidel,přijel jsem až po golu ale videl jsem ten luxus Bendtnerovic střeva :o))

                      NVydra revírní - Profil | So 19.6.2010 20:54:56

                      Feroxhunter >> Muskiehunter - 19.6.2010 20:41:34 >> zdar, viděls Eto´oa? ;o)

                        NMuskiehunter - Profil | So 19.6.2010 20:41:34

                        pepa-č >> Dal jsem za A ale váhal jsem ještě nad G

                        :o)))))))

                          NKáceč - Profil | So 19.6.2010 0:05:26

                          xmac >> O mé užití si fotbalu nejde.Já můžu televizi vypnout kdykoliv :-)))

                            Nxmac - Profil | Pá 18.6.2010 23:49:01

                            Káceč >> Nj, aspoň by jsi si to víc užil :)

                              NKáceč - Profil | Pá 18.6.2010 23:42:53

                              xmac >> No nevím.Pokud by i ve fotbale byl zaveden videorozhodčí (nic proti tomu) ,tak se obávám,že poločas by trval tak hodinu a půl :-)))

                                Nxmac - Profil | Pá 18.6.2010 23:38:15

                                Káceč >> Nj, až ty páprdové uznaj, že i ve fotbale má technika svý místo, jako v tenise a hokeji, nebude se na co vymlouvat ......

                                  Nxmac - Profil | Pá 18.6.2010 23:36:19

                                  Lálos >> No kdyby to bylo na vzájemný zápas tak by to bylo jedno, stejně by museli porazit buď Itoše, nebo Paraguay .. Ale takhle budou muset někoho porazit o víc gólů, než oni porazí Zéland, pokud teda nebude překvápko a Zéland někoho nevykostí...

                                    NLálos - Profil | Pá 18.6.2010 23:31:34

                                    xmac >> mně to nějak nebere, nechtěl bych je nějak moc odepisovat ale tou remízou se Zélandem hned v úvodu si podle mě podepsali letenku domů, pokud chtěli myslet na postup ze skupiny, přejít přes tým, jako je Zéland, je základ

                                      NKáceč - Profil | Pá 18.6.2010 23:30:20

                                      xmac >> Až do tohoto gólu byli rozhodčí super.

                                        Červené karty: Dodlinka, 2Livecrew, tuzemak