MS Fotbal 2010

mudrování, chytristiky, rady trenérům, konstruktivní kritika a vše ostatní o fotbale v JARu.

soutež finálové kolo:
tipujte finále a vítěze finále v závorce:

např (NIZ):NĚM

kdo uhodne, vyhrává woblera.
bude-li vítezů (správně tipujících) více (čti moc), tak si vyhrazuju právo, že bude se o něj losovat (třeba dva woby, možná i 3 do toho dám, ale pokud vás to uhodne 15, tak se bude losovat :-) )

tipy přijímám do výkopu prvního semifinále.
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 11.6.2010 všeobecné - ostatní

Myslím si, že MS vyhraje ...

A) Argentina, bo Diego Armando Maradona je bůh a má srdíčko a jeho hráči to vycítí26%

B) Brazilie, bo to je normální9%

C) Německo, bo jsou to Němci12%

D) Nizozemí, bo už by si to už konečně zasloužili10%

E) Španělsko, bo jsou dobří16%

F) Itálie, bo modrá je dobrá2%

G) Francie, bo budou mít 12 hráčů jako v kvalifikaci2%

H) Slovensko, pretože som rojko ako bujak14%

I) někdo jiný, bo fotbalu nerozumím8%

Od 13.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.

NPetr Havlíček - Profil | Po 21.6.2010 9:50:03

pepa-č >> já Slovákům taky fandím, ale oni hrajou stejnou holomajznu, jako poslední dobou my ..., takže se na to nedá koukat a k vzhledem k tý troubě, ani poslouchat ... :-)

    Nxmac - Profil | Po 21.6.2010 9:21:34

    F16 >> Beru hned tři ... U nás v okresním přeboru to bude super atmosféra :))))))))))))

      NF16 - Profil | Po 21.6.2010 9:02:44

      Pánové,včera jsem viděl Vuvuzelu v Makru za asi 180kč.To jen kdyby jste měli zájem.Už z toho Makra dělají pouťový stánek.

        Npepa-č - Profil | Ne 20.6.2010 19:49:47

        Mates PB >> na Argentinu jsou tam specialisti. Nejlepší je prý Argentina od Bendy. Lepší než z Makra.

          NMates PB - Profil | Ne 20.6.2010 19:40:59

          pepa-č >> Tam už ne:)))

            Npepa-č - Profil | Ne 20.6.2010 19:39:24

            Mates PB >> zeptej se v muškařině, co je Argentina, bude to debata na 5-12 stran! :-)

              NMates PB - Profil | Ne 20.6.2010 19:37:02

              pepa-č >> Argentina, to je to s tou Maradonou?

                NVydra revírní - Profil | Ne 20.6.2010 19:36:11

                MafiaCarp >> schreier - 20.6.2010 19:30:23 >> tak zrovna Uruguay hraje zatím dobře, můžou dojít klidně daleko ... a sázkový kanceláře už mají bohatě napakováno teď, řek´ bych ;o)

                  Nschreier - Profil | Ne 20.6.2010 19:30:23

                  Vydra revírní >> bych se nasmál kdyby to vyhrála Uruguay, tak sázkové kanceláře budou totálně v balíku:))

                    Nschreier - Profil | Ne 20.6.2010 19:27:13

                    pepa-č >> tipuju Brazilii a ve finále si to rozdá ze Španělskem nebo Argentinou

                      NVydra revírní - Profil | Ne 20.6.2010 19:26:02

                      MafiaCarp >> schreier - 20.6.2010 19:07:45 >> já jenom doufám, že nějakej "netradiční" tým. Anebo Argentina, aby byla sranda :-)

                        Npepa-č - Profil | Ne 20.6.2010 19:25:33

                        MafiaCarp >> schreier - 20.6.2010 19:07:45 >> vyhraje Argentina, protože MRK ví vše. Anketa hovoří jasně, proti tomu není žádný argument :-)

                          Nschreier - Profil | Ne 20.6.2010 19:07:45

                          to jsou výsledky, polovina zápasů vychází úplně naopak.. tak jsem zvědav kdo to nakonec vyhraje:))

                            Npepa-č - Profil | Ne 20.6.2010 18:26:04

                            Linus >> jsem línej psát protože, neboť, jelikož a tak.

                              NBosanac - Profil | Ne 20.6.2010 17:18:12

                              Mates PB >> Vis co by na to rekl Capek : Hmmm , hmmm , hmmm .

                                NLinus - Profil | Ne 20.6.2010 16:58:26

                                pepa-č - >> co ty jseš za bobařa.... bo bo bobobobobobo...........xD

                                  NMates PB - Profil | Ne 20.6.2010 16:52:18

                                  Tak si říkám, že je asi dobré, že se tam naši nedostali.

                                    NVydra revírní - Profil | Ne 20.6.2010 16:08:44

                                    Jinak moc hezky Zéland proti makarónům :o)

                                      NVydra revírní - Profil | Ne 20.6.2010 14:26:49

                                      pepa-č >> ale jo, já mu to neberu, přece jenom si ve společným státě asi taky něco prožil. Ale je to kolikrát pěkná komentátorská taškařice, to zase jo :-)

                                        Červené karty: Dodlinka, 2Livecrew, tuzemak