MS Fotbal 2010

mudrování, chytristiky, rady trenérům, konstruktivní kritika a vše ostatní o fotbale v JARu.

soutež finálové kolo:
tipujte finále a vítěze finále v závorce:

např (NIZ):NĚM

kdo uhodne, vyhrává woblera.
bude-li vítezů (správně tipujících) více (čti moc), tak si vyhrazuju právo, že bude se o něj losovat (třeba dva woby, možná i 3 do toho dám, ale pokud vás to uhodne 15, tak se bude losovat :-) )

tipy přijímám do výkopu prvního semifinále.
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 11.6.2010 všeobecné - ostatní

Myslím si, že MS vyhraje ...

A) Argentina, bo Diego Armando Maradona je bůh a má srdíčko a jeho hráči to vycítí26%

B) Brazilie, bo to je normální9%

C) Německo, bo jsou to Němci12%

D) Nizozemí, bo už by si to už konečně zasloužili10%

E) Španělsko, bo jsou dobří16%

F) Itálie, bo modrá je dobrá2%

G) Francie, bo budou mít 12 hráčů jako v kvalifikaci2%

H) Slovensko, pretože som rojko ako bujak14%

I) někdo jiný, bo fotbalu nerozumím8%

Od 13.6.2010 hlasovalo 242 čtenářů.

Nxmac - Profil | Pá 18.6.2010 23:27:32

Káceč >> No jo ... To se poslední dobou stává dost často..

    NKáceč - Profil | Pá 18.6.2010 23:26:08

    xmac >> Rozum nerozum,ale USA byl odepřen regulerní gól.

      Nxmac - Profil | Pá 18.6.2010 23:25:25

      Lálos >> díky, tak to mají Slováci komlikovanější, než jsem myslel :(

        Nwalderama - Profil | Pá 18.6.2010 23:23:01

        jsem v anglii a prave sem cumel na tu mega kokot*,jsou slabsi nez jamajca na snehu :-)

        c'mon algeria

          NLálos - Profil | Pá 18.6.2010 23:22:54

          xmac >> v první řadě skóre

            Nxmac - Profil | Pá 18.6.2010 23:20:06

            Káceč >> i ty rozume :)

              NVydra revírní - Profil | Pá 18.6.2010 23:17:47

              xmac >> pěkný :-)

              To by odpovídalo ...

                NKáceč - Profil | Pá 18.6.2010 23:07:00

                xmac >> Ani jedno ani druhé.Je to na rozhodčích.......

                  NKáceč - Profil | Pá 18.6.2010 23:05:51

                  Fotbal nemá logiku,pravil Tomáš Pospíchal....

                    Nxmac - Profil | Pá 18.6.2010 23:03:36

                    Malý dotaz, je to na tomhle MS na skóre, nebo na vzájemný zápas? Díky

                      Nxmac - Profil | Pá 18.6.2010 22:45:20

                      Vydra revírní >> Neurážej A třídu :) !!!!

                      http://www.youtube.com/watch?v=4k3Seno-Iuw - tohle jsem při tom fatbale objevil - asi taky rybáři ....

                        Nxmac - Profil | Pá 18.6.2010 22:42:08

                        visage >> Tak nějak :))

                          NVydra revírní - Profil | Pá 18.6.2010 22:42:01

                          xmac >> já měl pocit, že sleduju zápas o střed tabulky v úrovni 1.A třídy .. tak hroznej dojem to ve mně zanechalo :-)

                            Nvisage - Profil | Pá 18.6.2010 22:38:35

                            xmac >> jeden rybarsky:
                            a: predstav si, chytil som 10 kilového kapra.
                            b: jasné :D odfoť, pošli a uverím.
                            a: veď hovorím; "predstav si"

                              Nxmac - Profil | Pá 18.6.2010 22:36:31

                              visage >> Dobře jsi napsal "představ si" :)))))))))))))

                                Nxmac - Profil | Pá 18.6.2010 22:35:55

                                Vydra revírní >> Ti říkám, koukal jsem až od 89 min. byly dvě největší šance zápasu :( zakopnutá standardka alžíru a roh na jednoho člověka ve vápně v 93min. a 35vteřině od anglánů ... Zlatý Srbové ..

                                  Nvisage - Profil | Pá 18.6.2010 22:34:16

                                  S.Jakubem >> predstav si že SVK

                                    NS.Jakubem - Profil | Pá 18.6.2010 22:33:10

                                    Tak co kdo bude Mistrem ?

                                      NVydra revírní - Profil | Pá 18.6.2010 22:30:53

                                      xmac >> tak jestli ses podíval jen když bylo něco zajímavého, mohl jsi v podstatě nerušeně 90 minut rejdit po MRKu ... :)

                                      Něco tak sterilního jsem dlouho neviděl.

                                        Nxmac - Profil | Pá 18.6.2010 22:25:58

                                        Vydra revírní >> Já to měl puštěný, ale byl jsem na MRKu, takže jsem se podíval jen když bylo něco zajímavýho - takže asi minutu před koncem :( .. čekal jsem víc ...

                                          Červené karty: Dodlinka, 2Livecrew, tuzemak